Domů Novinky Zátah porybných na Orlíku: Porybní s nočním viděním zadržují povolenky za porušování doby...

Zátah porybných na Orlíku: Porybní s nočním viděním zadržují povolenky za porušování doby lovu!

- Reklama -

I když je hlavní rybářská sezóna dávno za námi, tak to neznamená, že porybní už nechodí kolem vody. Naopak! Například na Orlíku jsou kontroly na denním pořádku i teď na podzim. A na to doplácí někteří rybáři, kteří chytají po 22. hodině. Navíc, rybářská stráž na Orlíku je vybavena i moderním vybavením, například nočním viděním. Takže rybáři, kteří porušují daná pravidla, mají jen malou šanci na to, že na ně nikdo nepřijde. Neriskujte zbytečně to, že příští sezónu nedostanete kvůli porušení pravidel povolenku…

Na webu Rady ČRS se píše:

Vážení rybáři, dovolujeme si upozornit, že výjimka z denní doby lovu (lov 24h) na revíru Rady ČRS – ÚN Orlík platila v letošním roce pouze v období od 16. června do 30. září. V příštím roce bude platit opět, ale mimo toto období platí denní doby lovu ryb podle platné legislativy (5 – 22 hod na MP revírech) a na jejich dodržování se bude rybářská stráž zaměřovat.

Na pravidelné kontroly Orlické nádrže si již většina rybářů zvykla a zaslouží pochvalu za dodržování všech pravidel. Každoročně je na Orlíku zkontrolováno více než 5 000 povolenek, velmi aktivní je profesionální rybářská stráž, ale také dobrovolná, vybavená nejen výkonnými loděmi, ale také technikou nočního vidění.

Na to pravidelně doplácí ti, kteří se rozhodnou riskovat a úmyslně pravidla překračují. V posledních dnech bylo zadrženo několik povolenek, pro jejichž držitele letošní sezóna (a možná i ta následující) skončila.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nejlevnější nahazovací echolot Deeper za pár korun! TOP vánoční dárek!

Intenzivní kontroly rybářskou stráží, často ve spolupráci s Policií ČR, probíhají se zvýšenou intenzitou na všech revírech ČRS.

Rybářům, dodržující pravidla, přejeme na revírech v tomto podzimním období mnoho úspěchů!

Zdroj: Rada ČRS

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

 1. Pořádání „bojovek“, to by jim šlo, ale co takhle, kdyby slavná Rada, jako uživatel revíru, vyhlásila zákaz rybolovu z důvodů mimořádně nízkého stavu vody? Na to ale nemaj koule, soudruzi.

 2. Konečně můžeme pochválit RS.
  Za to že někde se provádí kontrola
  Na rozdíl od jiných revírů.
  Ale milí pánové hlavně slušně,
  Ne všichni jsou masari a pytláci.

 3. Směšné , slušné rybáře jen buzerují ( máme na Slapech nového s knírkem , co si hojí mindráky a pitláka nikdy nechytil , myslím , že se bude často koupat , s IQ tak kolem 95 , tedy klasický Babišův volič ) takže by mě zajímalo , jestli takovéto indivudum dostane oprávnění k buzeraci lidí jen tak , protože ho nevezme ani městská policie , která bere od IQ 98 a takovéto nesvéprávné , běhá s plackou porybnýho a stupidní rybáři to ještě kvitují . To že se ve velkém harpunuje , bandy 20, 30 pitláků na lodích drancují přehrady od dravců , za pomoci uzavřených dýchacích okruhů a echolotu je loví přímo z hnízd a nějaký slaboduchý funkcionář se svazu tu bude oslavovat co běhá po břehu , co poměr škod ????
  Takže , az mě takovéto sebere papíry , tak pak začnu přitlačit vy papalášský bezmozci.
  Je známo už jak Švejk vaše zarybnovaní vod, k2 k mání všude a za třetinu…….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -