DomůNovinkyZnámý kaprař burcuje rybáře: „Život je jen jeden! Noste roušky!“ Ukažte, že...

Známý kaprař burcuje rybáře: „Život je jen jeden! Noste roušky!“ Ukažte, že se nestydíte chránit své blízké

- Reklama -

Známý kaprař Kuba Fabian, který je tváří české značky Giants Fishing, vydal na sociálních sítích příspěvek, ve kterém nabádá ostatní rybáře, aby nosili roušky. Kuba ve svém příspěvku napsal o tom, že viděl hromadu lidí bez těchto ochranných pomůcek, jakoby se styděli je nosit. Nosit roušky není ostuda! Je třeba si uvědomit, že současná situace je velmi vážná, a že svou nezodpovědností můžete ohrozit zejména starší lidi. Pro ně je nový koronavirus velmi nebezpečný! Prosím, noste roušky!

„Dnes při cestě za prací jsem potkal mnoho lidí bez roušek, pohledy některých jedinců bez roušek ve mně vyvolával hněv! Připadalo mi to místy jako ve sci-fi filmech, ale nosení roušky není hanba! Život žijeme jen jeden, tak jestli vám nezáleží na tom vašem, myslete alespoň na ostatní! Hodně zdraví a síly všem,“ napsal Kuba Fabian.

Je třeba smeknout! Kuba je první známou tváří ze světa rybařiny, kterému není současný stav lhostejný! Situace opravdu není jednoduchá – jak v České republice, tak na Slovensku přibývá případů, u kterých byl rozpoznán nebezpečný koronavir COVID-19. Ano, mezi lidmi koluje to přesvědčení, že roušky virus nezastaví. Jenže! Roušky dokážou VÝRAZNĚ zamezit tomu, abyste jej dále šířili do okolí. Myslete na to!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levný vlasec na kapry! Tenhle stojí jen pár korun!

U nového typu koronaviru je nejvíce zákeřné to, že člověk nemusí mít sebemenší příznaky. Nemusí mít horečku, nemusí ho nic bolet, přesto ale může tento nebezpečný virus přenášet. A pokud máte doma starší členy rodiny nad 60 let, se kterými jste v kontaktu, pak je tímto chováním velmi ohrožujete. Uvědomte si prosím, že nový typ koronaviru je pro lidi v této věkové hranici extrémně nebezpečný.

Ano, ministerstvo zemědělství vydalo stanovisko, ve kterém říká, že lidé mohou chodit na ryby. Ale prosíme vás o to, berte si s sebou roušky! Stačí, abyste potkali staršího rybáře, se kterým se dáte do hovoru, a už tímto jej můžete vystavit riziku. V momentě, kdy budete mít na ústech a nosu roušku, pak je riziko nákazy mnohem nižší. Pokud nemáte roušku, použijte cokoliv, čím si můžete zakrýt ústa a nos (šálu, kuklu, šátek).

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levný vlasec na kapry! Tenhle stojí jen pár korun!

Prosíme všechny rybáře o to, aby šli celému národu příkladem. Už mnohokrát jsme ukázali, že umíme táhnout za jeden provaz! A chcete inspirovat ostatní? Pak se vyfoťte na rybách v roušce a nahrajte vaši fotku kdekoliv na sociální sítě! Ukažte, že nosit roušky je NORMÁLNÍ!

Všem zodpovědným rybářům upřímně děkujeme!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

10 KOMENTÁŘE

  1. Panika !!! Panika !!! Vsude sama panika !!!
    Poserove at si nosi treba igelitovy pytel na hlave, hlavne dobre utazeny kolem krku.
    Priroda si sama udela prirozeny vyber silnych jedincu.

  2. Všechno bude zase dobře ,ale musíme tomu jít VSICHNI naproti,nebudem se tady snad dohadovat jak idioti.jsou stanovena pravidla a j nim instrukce stejně jako k chytání ryb,tak bude stačit když je budem dodržovat přátelé

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -