Domů Rybářské rady Rybaření v zahraničí EXKLUZIVNĚ: Karlos Vémola na rybách! Nový rybářský pořad se zápasníkem bude dostupný...

EXKLUZIVNĚ: Karlos Vémola na rybách! Nový rybářský pořad se zápasníkem bude dostupný ZDARMA!

- Reklama -

Známý rybář a rybářský průvodce Zdeněk Řeřucha spolu se svými kolegy chystá nový rybářský pořad pro rybáře! Jak se jmenuje? Za rybami světových moří! V tomto pořadu se rybáři prostřednictvím kamery dostanou do exotických koutů světa, ve kterých budou hlavní protagonisté rybařit. Tohle bude maso! Tvůrci pořadu si připravili i jedno překvapení – v některém z dílů se objeví i známý MMA zápasník Karlos Vémola, který je vášnivým rybářem. Pořad Za rybami světových moří bude ke zhlédnutí ZDARMA na přiloženém YouTube kanále…

„Chceme všem rybářům ukázat, že se nemusí bát cestovat za rybami do různých koutů světa, chceme všem ukázat, jak se v takových zemích rybaří, co se chytá, které nástrahy jsou v daných podmínkách nejefektivnější a co všechno je potřeba si před cestou zařídit,“ láká nový pořad Za rybami světových moří.

První díl bude z exotického Ománu. Ze země, které je v našich končinách rybářsky neprobádaná, ale která přitom nabízí zcela neopakovatelnou atmosféru. A hlavně krásné ryby! První díl nového pořadu bude k vidění už na konci dubna. Pokud nechcete, aby vám první díl nového pořadu unikl, pak klikněte na odkaz níže – a dostaňte upozornění v tu chvíli, kdy bude první díl na internetu. Nenechte si tohle ujít!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chci dostat upozornění, až vyjde 1. díl pořadu Za rybami světových moří!

„V pořadu Za rybami světových moří se dozvíte vše o cestování s rybářskou výbavou do různých koutů světa, poznáte nové rybolovné techniky, nástrahy, a především zajímavé druhy ryb,“ láká autor pořadu Zdeněk „Rybostroj“ Řeřucha. „Každý díl natočíme a sestříháme tak, abyste mohli vyrazit po našich stopách a zažít stejnou akci jako my. Sledujte náš pořad a buďte u toho s námi!“ doplňuje režisér pořadu Dan.

Jak je z upoutávky patrné, tak v pořadu Za rybami světových moří se ukáže i Karlos „Terminátor“ Vémola. Tohoto borce jistojisté spousta z vás zná z zápasnické klece, ve které sešrotoval celou řadu protivníků. Menší část fanoušků ale ví, že Karlos je i vášnivým rybářem. Takže v jednom z těchto dílů se určitě objeví!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -