DomůTrendyNový byznys Jakuba Vágnera: Slavný rybář představil novou značku vybavení na sumce

Nový byznys Jakuba Vágnera: Slavný rybář představil novou značku vybavení na sumce

- Reklama -

Nejznámější rybář v České republice Jakub Vágner představil novou sumcovou značku VÁGNER, která je zaměřena na lov sumců. Rybáři se s novými produkty mohou setkat třeba na letošním FOR FISHING.

Foto: Radek Filip

Jakub Vágner na sociálních sítích představil další významný krok v jeho dosavadní rybářské kariéře. V roce 2022 spustil novou značku VÁGNER, která se zaměřuje na lov sumce. Tedy na rybí druh, který Jakuba Vágnera asi nejvíce proslavil.

„Po dvou letech příprav na scénu přichází nová značka VÁGNER, zaměřena na lov sumců. Na počátku nebyla vize bohatství, peněz, ani slávy. Byla to obrovská vášeň a láska k rybařině, která mě už od dětských let poháněla kupředu,“ uvedl Jakub Vágner.

VIDEO: Jakub Vágner představuje jeho novou značku na sumce VÁGNER

 

Produkty VÁGNER na FOR FISHING

Expozice nové sumcové značky Jakuba Vágnera je k vidění třeba na letošním ročníku FOR FISHING v Praze. Právě tady si rybáři mohou prohlédnout nové pruty, navijáky nebo vábničky na sumce. Vše bude samozřejmě možné si „osahat“ přímo na místě.

„Mým snem bylo vyvíjet rybářské vybavení, které bude dělat radost podobným rybářským nadšencům jako jsem já. Mým cílem není vytvořit největší značku zabývající se lovem sumců. Rád bych však vytvořil značku, která bude respektována pro své inovace, kvalitu a lidské hodnoty,“ napsal Jakub Vágner.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -