DomůNovinkyRybářský veletrh FOR FISHING startuje: Rybáři mohou vyhrát echolot za 67 000 korun

Rybářský veletrh FOR FISHING startuje: Rybáři mohou vyhrát echolot za 67 000 korun

- Reklama -

Dneska na letňanském výstavišti odstartoval očekávaný ročník veletrhu FOR FISHING. A organizátoři si kromě řady expozic a přednášek připravili i zajímavé soutěže, třeba o drahý echolot.

Ilustrační foto: FOR FISHING

Od čtvrtku 10. března do neděle 13. března 2022 se bude konat FOR FISHING 2022. Na rybářské návštěvníky je ve dvou halách na letňanském výstavišti připravena celá řada expozic od tuzemských, ale i zahraničních firem.

Pod střechou výstaviště jsou přítomné třeba značky FHST, Mikbaits, DK Fishing, Decathlon nebo Energofish. Rybáři si tak mohou prohlédnout celou řadu zajímavých produktů a novinek pro rok 2022, a připravit se tak na ten pravý začátek rybářské sezóny.

 

Soutěž o echolot za 67 000 korun

Jak už si rybáři zvykli, tak na pražském veletrhu FOR FISHING bude i celá řada zajímavých přednášek. Na pódiu se vystřídají taková rybářská esa, jakými jsou Jakub Vágner, Radek Filip, Roman Kuřil, Tomáš Kafka, Daniel Dušek nebo Pavel Výboh. Pokud si rybáři chtějí naplánovat návštěvu na vybranou přednášku, tak organizátoři zveřejnili podrobný harmonogram.

Kromě hromady zajímavých přednášek a celé řady nabouchaných expozici pro rybáře si organizátoři FOR FISHING připravili i zajímavé soutěže. Rybáři se třeba mohou jednoduše zúčastnit soutěže o prvotřídní echolot na ryby.

„Připravena bude i návštěvnická soutěž o rybářský echolot LOWRANCE HDS LIVE 9 se sondou ACTIVE IMAGING 3v1 v celkové hodnotě 67 299 Kč. Na informačních pultech ve vstupních halách areálu PVA EXPO PRAHA budou připraveny soutěžní formuláře. Stačí vyplnit soutěžní otázku, nejpřesnější tip vyhrává,“ řekla PR manažerka FOR FISHING Jana Šťastná.

 

Pomoc pro Ukrajinu: Vstupenka zdarma

Rybářská firma FHST, která na pražském výstavišti představí značky RidgeMonkey, Sonik, Westin nebo Keitech, organizuje pomoc pro ukrajinské uprchlíky. Pokud na veletrh rybář doveze rybářské lehátko nebo třeba spacák, pak dostane vstupenku zdarma.

„Máte nepotřebné funkční lehátko, bivak/stan, powerbanku nebo spacák? Doneste je do sběrného místa na parkovišti před Vstupní halou 1 přímo vedle pokladen u vstupu na veletrh FOR FISHING a my vám dáme zdarma vstupenku na veletrh,“ uvedl marketingový ředitel FHST Radek Filip.

 „Dary a příspěvky budou použity na konkrétní pomoc ubytovaným uprchlíkům a zbytek přerozdělen skrze SUZ (správa uprchlických zařízení) do uprchlických zařízení,“ přibližuje Radek Filip.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -