DomůNovinkyNový rekord? Sumec o váze okolo 120 kilo a délce 261 čísel....

Nový rekord? Sumec o váze okolo 120 kilo a délce 261 čísel. Rybář ho ulovil ve Španělsku

- Reklama -

Ze Španělska přišla naprosto fascinující rybářská zpráva. Rybář Peter Hutting ulovil obrovského sumce, který vážil okolo 120 kilogramů a měřil 261 centimetrů. Rybář trofejního sumce ulovil z belly boatu.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Tohle je prostě rybářský úlovek snů! O rekordním dravcovi informoval i nizozemský magazín kwo.nl, který uvedl, že chycený sumec vážil okolo 120 kilogramů a měřil 261 centimetrů. A tady není o čem pochybovat!

Ta ryba je prostě obrovská – podívejte se na tu mohutnou hlavu a neuvěřitelně urostlé tělo na fotografii níže. Nizozemský magazín pro rybáře dále informoval, že sumec pochází ze Španělska. Stát na jihu Evropy tak znovu potvrdil, že je rájem pro všechny milovníky těchto dravců. 

 

Rybář sumce ulovil z belly boatu

Zcela zásadní informací pak je, že podle nizozemského rybářského magazínu rybář Peter Hutting obrovského sumce ulovil z belly boatu. Tedy z plovoucího křesílka pro rybáře, které se používá třeba při lovu na přívlač nebo na umělou mušku.

Tuto informaci ostatně zveřejnil i sám úspěšný rybář na sociální síti facebook. Právě tam Peter Hutting napsal, že velkého sumce z nafukovacího křesílka zdolával 45 minut. Dokážete si představit zdolávat tak velkého sumce jen z plovoucího křesílka?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -