DomůAkční nabídkaNUTRIGO se krizi jen směje: Česká nástraha zažívá další rekordní sezónu v Evropě

NUTRIGO se krizi jen směje: Česká nástraha zažívá další rekordní sezónu v Evropě

- Reklama -

Z některých rybářských firem prosakují informace o snížení poptávky po jejich produktech, která se promítá do nižších tržeb. Některé firmy ale tento pokles zájmu neznají. Třeba česká firma LK Baits.

Ilustrační foto: LK Baits

Firma Lukáše Krásy prodává NUTRIGO třetí sezónu. Od té doby se tato nástraha/návnada s tekutým středem uvnitř výrazně vyvinula. V kuličce buďto přibylo atraktivní tekutiny, a zároveň některé druhy jsou dokonce balanční. A zdá se, že tento vývoj se rybářům velmi líbí, protože ti v minulých týdnech doslova rozebrali zásoby na letošní sezónu…

 

Medové a monster crab NUTRIGO bezkonkurenčně nejoblíbenější

Doslova nákupní šílenství zažila česká firma LK Baits především u dvou produktů NUTRIGO. Rybáři si oblíbili zejména medové NUTRIGO , které má nádherně sladkou chuť a vůni. Ono se není co divit! Jak už název napovídá, tak uvnitř nástrahy je propolis a medový sirup. Tato „cukrová bomba“ se ale nelíbí jen rybářům, ale zatraceně moc chutná i rybám.

Medové NUTRIGO kromě atraktivní vůně a příchutě nabízí ještě další významné plusy. Například výrazně žluté zbarvení, díky kterému jde tato nástraha perfektně vidět i na zarostlých terénech. K lepší viditelnosti pak přispívá i ten fakt, že medové NUTRIGO  je balanční, takže nezapadne do nánosů na dně.

Dalším balančním NUTRIGO, které rybáři rozebírají ve velkém, je potom příchuť monster crab . Právě tato nástraha naopak nabízí výrazný živočišný odér, který dává kaprům jasné signály o tom, že před nimi leží zatraceně výživná nástraha. Rybáři jak na NUTRIGO monster crab, tak i na medové NUTRIGO mají nachytané už nádherné ryby. „Možná“ je to tím, jak jsou tyto nástrahy unikátní…

Krmné Nutrigo Feed EX s tekutinou uvnitř

Velmi oblíbené je potom i krmné NUTRIGO . Proč? Protože právě u něj se výrobci podařilo docílit toho, že návnada je cenově mnohem dostupnější. Takže rybáři se rychle naučili toto krmné NUTRIGO dávat do PVA punčoch a vytvářet tak atraktivní místečka u nástrahy.

 

Neprodává se jen v České republice, ale po celé Evropě

Firma LK Baits hrdě hlásí nejen úspěchy na česko-slovenském trhu, ale také po celé Evropě. Jde o to, že NUTRIGO se velmi dobře prodává například v Polsku, Itálii, Německu, Belgii, Nizozemsku nebo Španělsku. Tady všude třeba i čeští krajané mohou v rybářských obchodech najít produkty s tekutým středem od přeloučské firmy.

Zvýšená poptávka pak českého výrobce dokonce zaskočila natolik, že několik dní nebylo některé NUTRIGO vůbec dostupné, a bylo třeba doplnit zásoby. A to se po několika dnech intenzivní práce povedlo, jak informovala sama firma LK Baits na sociálních sítích.

Povedlo se nám doskladnit NUTRIGO BALANC, a také konečně monster crab a corn honey. Vnímáme vaše další požadavky a nápady na nové druhy nástrah, které si evidujeme a určitě se k nim vrátíme,“ napsala firma LK Baits na facebooku.

 

Konec původního NUTRIGO kvůli vysoké poptávce

Fanoušky projektu NUTRIGO bude určitě zajímat jeden fakt. Firma LK Baits kvůli vysoké poptávce po nových „modelech“ této nástrahy už není nadále schopna vyrábět původní NUTRIGO, které v roce 2020 doslova zbořilo rybářský trh. Tato nástraha/návnada s tekutým středem, která byla k dostání v oblíbených příchutích, po letech zmizí z nabídky firmy LK Baits.

Na e-shopu LK Baits jsou tak už zcela poslední balení tohoto původního NUTRIGO, které si fanoušci mohou obstarat. Nové várky této nástrahy/návnady se už nově vyrábět nebudou. Končí tak symbol nové éry moderní kaprařiny, kterou NUTRIGO 2020  odstartovalo…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -