DomůAkční nabídka„Občas se zlobíme na vysoké ceny produktů v rybářských obchodech,“ říká jednatel české...

„Občas se zlobíme na vysoké ceny produktů v rybářských obchodech,“ říká jednatel české značky

- Reklama -

Česká značka ZFish „praštila do stolu“! A i v těchto nelehkých dobách, kdy veškeré rybářské zboží zdražuje, se firma rozhodla na trh vychrlit skvělé produkty za nízké ceny. A tento sortiment se bude rozšiřovat.

Asi každý rybář v poslední době poznal, že drtivá většina rybářských položek nenápadně zdražila. A v některých případech až o desítky procent! Tento vývoj se ale vůbec nelíbí české značce ZFish, která se rybářům stále snaží nabízet vynikající produkty za super ceny. Pojďme se na některé z nich podívat blíže…

 

Prémiová, a přitom cenově přijatelná rybářská bižuterie od ZFish se pyšní nekompromisním použitím těch nejlepších materiálů

Rybářská značka ZFish na rybářském trhu uvádí novou produktovou řadu s názvem „3Fish“. A právě produkty pod tímto označením se budou vyznačovat jednak prvotřídní kvalitou, ale zároveň i skvělou cenou. Jedny z prvních produktů pod tímto označením je právě první vlna vynikající bižuterie, avšak v kolekci 3fish už nyní naleznete další TOP produkty, které jsou srovnání s konkurencí za zcela jiné ceny.

Bižuterie je pochopitelně jedna z nejčastěji používaných položek v rybářské výbavě. Jenže tyto „titěrné pomůcky“ u některých značek zdražily i o desítky procent. Firma ZFish se ale rozhodla jít opačnou cestou.

Naším heslem je Zfish – rybářům blíž. Již dlouho se zlobíme na vysoké ceny, za které se v obchodech rybářské produkty prodávají. Jde nám především a jednoznačně o kvalitu, ale zároveň i o příznivější cenu pro všechny rybáře.“ řekl jednatel společnosti Slaven Čuk.

„Proto jsme s naším týmem pečlivě vyvíjeli produkty z těch nejlepších, a hlavně nejfunkčnějších a ověřených materiálů. Výborná cena, a zároveň skvělá kvalita, je směr, kterým se Zfish vždy ubírá. V nabídce 3Fish nyní máme přes 100 produktů, které budeme postupně rozšiřovat,“ dodal jednatel ZFish.

Rybáři tak nyní už mohou vybírat již zmíněnou bižuterii za ceny, které u konkurence nenajdete. A nejde jen o obyčejné obratlíky, karabinky nebo obratlíky s karabinkami. Ne! Milovníci rybaření mohou za skvělé ceny sehnat třeba i quick change obratlíky s antireflexní úpravou, které používají především kapraři, nebo TOP lanka pro vláčku. Z této bohaté nabídky si vybere skutečně každý! Vše najdete u svých oblíbených prodejců nebo na e-shopu ZFish.cz .

 

Firma myslí i na milovníky feederu

Kromě zmíněné bižuterie pro lov na krmítko nebo klasickou kaprařinu, ale značka ZFish myslí i na milovníky feederu. Ti si mohou na e-shopu této populární značky obstarat celou řadu produktů ve špičkové kvalitě za vynikající ceny. 3Fish produkty na feeder najdete na e-shopu ZFish.cz .

Prvním typem produktů, které jistojistě zaujme nejednoho milovníka „jemných špiček“, jsou velmi kvalitní a přitom cenově zajímavá method feederová krmítka, která se již stala bestsellerem letošní sezóny. Ta jsou k dostání za opravdu „lidové ceny“, přitom jejich zpracování je na špičkové úrovni. Rybáři si mohou vybrat jak method krmítka na stojaté, tak i tekoucí vody. K dostání jsou potom i klasická krmítka na feeder.

Hodně žádané jsou potom i cenově dostupné hrazdy na feederové pruty, které slibují maximální stabilitu udice při rybaření a také další doplňky, a to i pro kaprařinu. Feederový program je taktéž obohacen o prémiovou řadu pelet, mikropelet i velmi zajímavých zakrmovacích briketek, které jsou stále žádanější

 

Nové produkty každý měsíc

„Naši zákazníci se mají opravdu na co těšit. V květnu jsme uvedli nové, opravdu krásné hlásiče záběru, v červnu představíme několik netradičních novinek, a tak to bude probíhat celý rok. Rybaření je vášeň a my hledáme a vyvíjíme takové produkty, které budou vždy vždy dostupné pro každého rybáře a vzbudí v něm kladné emoce.“

Všechny produkty Zfish a řady 3FIsh najdete na e-shopu ZFish.cz  za super ceny. Anebo je najdete v celé řadě rybářských prodejen po celé republice!

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. To mají pravdu. Já už si obratlíky, gumové korálky nebo třeba chemická světýlka objednávám jen ve velkém od Číňanů. U nás za to chtějí kolikrát úplný nesmysl a kvalita je za ty peníze totožná. Navíc člověk ušetří i odpad, protože přijde velké balení, ze kterého si jen odebírám do krabičky, ne všechno zabalený po pár kusech v nesmyslných obalech. Rybářské firmy to beztak taky kupují u Číňanů a jen síť o nechávají přebalit. Kolik asi tak fabrik na výrobu chemických světýlek nebo gumových kuliček na světě bude…

  2. No tak nevím, kvalitu jsem doposud neodzkoušel, tak že nemohu hodnotit. Ale ty ceny skutečně nejsou pro rybáře žádným velkým ternem. Ty korunové položky nestojí snad ani za řeč a nijak moc se od konkurence neliší. Rybářské potřeby všech značek a výrobců jsou v našich obchodech značně předražené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -