DomůAkční nabídkaObrovské slevy na české boilies JET FISH: rybářský obchod likviduje zásoby

Obrovské slevy na české boilies JET FISH: rybářský obchod likviduje zásoby

- Reklama -

Rybářský e-shop ZFish likviduje skladové zásoby vybraných značek. Mezi produkty se nachází třeba i nástrahy od značky JET FISH. Kromě toho si ale rybáři mohou vybírat i rybařinu od jiných firem. 

Rybářská sezóna se konečně rozjela naplno. Takže mnoho rybářů už bylo u vody. A některým se už pořádně ztenčily zásoby na jaro. Pokud aktuálně hledáte třeba levné boilies na kapry, pak se určitě podívejte na slevovou akci na českém e-shopu ZFish. Právě tady najdete super výhodné slevy…

 

Zlevněné boilies JET FISH

Boilies od ostříleného kapraře Jaroslava Těšínského patří k tomu nejvíce populárnímu na česko-slovenském rybářském trhu. A my se nedivíme! Právě na tyto kuličky nejen tuzemští rybáři nachytali velké množství krásných ryb. Zlevněné boilies JET FISH najdete na e-shopu ZFish  s brutální slevou.

Jaké boilies si rybáři mohou na zmíněném e-shopu vybrat? V nabídce zlevněných nástrah jsou k dostání například populární kuličky JET FISH Legend Range, na které je opravdu hodně zajímavá sleva. Rybář tak za zvýhodněnou cenu dostane osvědčenou nástrahu, která slibuje bohaté úlovky.

V tomto boilies rybáři totiž najdou celou řadu atraktivních látek, především pak vysoký obsah živočišných mouček. Právě ty ve vodním prostředí vydávají silné potravní signály, které dokážou zaujmout i ty největší kapry.

Boilies na kapry Jet Fish Legend Range v různých baleních

Boilies Legend Range dále obsahuje třeba amino complexy, extrakty, esenciální přísady, a další suroviny, díky kterým nástraha skvěle pracuje. Toto zlevněné boilies lze navíc sehnat v TOP příchuti švestka/česnek, která kombinuje sladkou vůni s kořeněným odérem. Tohle při lovu kaprů suprově funguje!

V nabídce zlevněných kuliček od české značky JET FISH dále najdeme i další druhy boilies. K dostání jsou například rozpustné kuličky nebo i plovoucí boilies. Pokud si chcete doplnit zásoby TOP nástrah za super cenu, podívejte se na bohatou nabídku na e-shopu ZFish .

 

Zlevněné produkty RidgeMonkey

Na zmíněném rybářském e-shopu dochází k doprodeji i vele populárních rybářských produktů od anglické značky RidgeMonkey. V nabídce zlevněných věcí rybáři najdou třeba super kvalitní lampy pro rybáře, které patří k tomu nejlepšímu na trhu. Výrobky RidgeMonkey se super slevou najdete na e-shopu ZFish .

Mezi nejpopulárnější lampy patří například model RidgeMonkey Bivvy Lite Elite IR. Jedná se o lampu, která nabízí jak bílé, tak červené a zelené světlo. Rybář si může tak navolit přesně takové zbarvení, které do daných podmínek potřebuje. Intenzitu světla pak může ovládat i dálkovým ovládáním.

Obrovskou výhodou této lampy je naprosto jednoduché ovládání, které je nutným základem pro komfortní použití u vody při rybaření. A další zásadní předností je to, že tato lampa má vysokou výdrž baterie, takže rybář si ji může vozit i na ty nejdelší výpravy k vodě.

Kromě lamp pro rybáře ale v nabídce zlevněných produktů RidgeMonkey najdete i další věci, které při déletrvajících výpravách k vodě určitě oceníte. Podívejte se proto na nabídku zlevněných věcí RidgeMonkey na e-shopu ZFish .

 

Na ZFish se vyprodávají i další značky

Výše jsme si ukázali dvě populární rybářské značky, na jejichž vybrané produkty je nyní na rybářském e-shopu ZFish výprodej. Ovšem těch značek, od kterých si rybáři mohou vybrat výrazně zlevněné produkty, najdeme mnohem více.

Milovníci přívlače jistě ocení, že si mohou vybrat například špičkové rybářské vybavení značky Keitech . Fanoušky lovu kaprů pak určitě potěší nabídka zlevněných produktů od značky Traper nebo značky Navitas . Ale upozorňujeme, že se jedná o likvidaci skladu! Zlevněné produkty jsou proto početně omezené!

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -