DomůAkční nabídkaKrmení na kapry plné hmyzu: ani zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu

Krmení na kapry plné hmyzu: ani zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu

- Reklama -

Je neuvěřitelné, jak se moderní doba propsala i do rybaření. Na českém trhu se třeba nedávno objevilo špičkové krmení na kapry, které věrně napodobuje přirozenou potravu kaprů. Tomu nejde odolat. 

Asi není žádným tajemstvím, že kapři s velkou chutí sbírají nejrůznější bezobratlé živočichy, které hledají v hustých nánosech na dně. Kdyby tak šlo tyhle „chutné potvůrky“ přidat do krmení, že? No moment! Ono to přece lze. A to díky rybářské firmě My Baits, která se dodává krmení na ryby plné hmyzu.

 

Krmení My Baits Macromix Wormageddon

Tohle je návnada, která musí zaujmout každého milovníka lovu velkých kaprů (a pochopitelně kapry). Právě ostřílení kapraři se odjakživa snaží vytvářet taková místa, která budou působit co nejpřirozeněji, a která nebudou „vyvolávat podezření“. A teď k tomu mají velkou příležitost! Krmení plné červů najdete na e-shopu PARYS.

Rybářská firma My Baits totiž na rybářský trh dodává návnadu, která obsahuje celou řadu druhů hmyzu. V krmení tak najdeme například larvy pakomárů, ale také moučných červů nebo larvy bource morušového. Tomuhle se říká „živočišná bomba“!

U těch pakomárů se musíme zastavit: jedná se totiž o přirozenou potravu kaprů, se kterou se setkávají prakticky od drobného plůdku. Díky tomu tak toto krmení do okolí vypouští takové potravní signály, které kapři setsakramentsky dobře znají, a kterým „věří“. Tomuhle prostě nemůžou odolat.

 

V krmení najdeme celou řadu TOP látek

Díky obrovskému množství hmyzu krmení na kapry My Baits Macromix Wormageddon obsahuje obrovský podíl bílkovin a mastných kyselin. Takže kapr moc dobře pozná, že se před ním nachází nutričně zajímavé krmení, které nemůže nechat ležet. Je to něco podobného, jako by se před rybářem objevil ugrilovaný steak z kvalitního masa.

Jak s touto návnadou pracovat? Rozhodně se nejedná o „surovinu“, se kterou můžeme provádět ty nejvíce masivní kampaně. Ono by to nebylo ani žádoucí, protože bychom stáhli obrovské množství i menších ryb. Vhodnější taktikou je k nástraze přidávat menší množství krmení s hmyzem, které vytvoří lákavé místečko.

Takové místečko nebudí tolik pozornost, ale ani podezření – na největší kapry ideální taktika! Kromě hmyzu pak v návnadě najdeme i konopné semínko, pohanku, řepku nebo fazole katjanga. Tedy partikl, který při lovu velkých kaprů rybáři používají odjakživa. Zmíněný partikl tak vytváří hutný základ, který rovněž přispívá k lákání kaprů na lovné místo. Tohle je prostě paráda! Krmení plné hmyzu najdete na e-shopu PARYS.

 

Další „bomby“ od firmy My Baits

Rybářský e-shop PARYS exkluzivně dodává produkty My Baits na česko-slovenský trh. A tento velký rybářský obchod naskladnil nové zásoby od zmíněné značky. Takže rybáři v sortimentu nenajdou jen krmení plné hmyzu, ale i další špičkové produkty.

Například ochucený tygří ořech, který se stal hitem posledních týdnů. Není divu! Tento tygří ořech je naložený v lákavé esenci, takže po vhození do vody vydává atraktivní pachovou stopu, která láká ryby k záběru. Kromě toho některé druhy tygřího ořechu mají i výrazné zbarvení, takže nástraha se neztratí ani na zaneseném dně.

Dalším trumfem od My Baits jsou potom i tekuté potravy a atraktory, které se skvěle hodí pro vylepšování krmení nebo nástrah. Díky neuvěřitelné koncentraci není nutné používat velké množství, i přesto ale rybář dostáhne výrazného vylepšení nástrah a krmení. Tohle stojí za vyzkoušení!

Jestli jste fanoušky moderního krmení a nástrah, pak by vás sortiment od značky My Baits rozhodně neměl minout. Jedná se o špičkové věci pro lov těch největších kaprů, od kterých může rybář očekávat maximální kvalitu. TOP rybářské produkty My Baits najdete exkluzivně na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -