DomůAkční nabídkaObrovské slevy na produkty FOX: Rybář ušetří tisíce korun, zásoby se tenčí

Obrovské slevy na produkty FOX: Rybář ušetří tisíce korun, zásoby se tenčí

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS aktuálně probíhá obrovský výprodej produktů FOX. Rybáři si nyní mohou vybrat zlevněné bivaky, čluny nebo rybářskou elektroniku. Celkově rybáři mohou ušetřit tisíce korun. 

Ilustrační foto: PARYS

V dnešní době, kdy ceny vystřelují vzhůru, je každá slevová akce určitě vítaným zpestřením. Hodně zajímavé slevy si připravil rybářský e-shop PARYS, který zlevnil prvotřídní produkty od anglické firmy FOX. Rybáři si tak mohou vybrat celou řadu produktů za nepřekonatelné nízké ceny. Co na PARYS najdete?

 

Naviják na kapry FOX FX13

Rybáři mají jedinečnou možnost získat zlevněné navijáky FOX FX13 za super nízkou cenu! Problémem je, že počet těchto zlevněných navijáků FOX je výrazně omezený a zásoby se rychle tenčí. Jestli chcete cenově zvýhodněné navijáky od anglické společnosti, pak je najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Tyto kaprové navijáky si získaly srdce rybářů díky perfektním vlastnostem. Konkrétně tento model navijáku má obrovskou kapacitu cívky, kdy se na ní vejde až 750 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,33 mm. Tento naviják je tak vhodný na ty největší vody v Česku, ale také v zahraničí.

VIDEO: Co nabízí TOP naviják na kapry FOX FX13? Více odpovědí ve videu!

Kromě toho ale tento naviják nabízí i dokonalou brzdu, vynikající chod, špičkové ukládání navazovacího materiálu na cívku navijáku, a mnoho dalších užitečných funkcí. Tyhle navijáky jsou ideální pro ty největší kaprové fajnšmekry. A nyní jsou na e-shopu PARYS k dostání za super nízkou cenu.

 

Brolly FOX EOS 60in System

Ta doba, kdy rybáře u vody může zastihnout nepříjemná dešťová přeháňka nebo silný vítr, je tady. Proto je zapotřebí se pořádně připravit! Co si třeba pořídit spolehlivý úkryt k vodě? Tento nadupaný přístřešek pro rybáře je k dostání za super cenu na rybářském e-shopu PARYS.

Obrovskou výhodou tohoto rybářského přístřešku FOX EOS 60in System je naprosto dokonalá konstrukce – ta je krásně jednoduchá, takže rybář postaví přístřešek během několika okamžiků. Přitom jde ale o velmi bytelný přístřešek, který vydrží i silné poryvy větru nebo vydatný déšť. Tohle je fakt super!

Další obrovskou předností je i velmi odolný plášť, který má 8000 mm vodního sloupce, takže rybář bude v suchu i za hodně silného lijáku. Za tohle palec nahoru! A dalším plusem je velký prostor pod střechou – rozměry jsou 185 x 250 x 138 centimetrů.

VIDEO: Jak vypadá nadupaný přístřešek od firmy FOX? Mrkněte na video!

Pokud hledáte skladný, ale bytelný přístřešek na ryby, který se hodí i na ty nejkratší vycházky k vodě, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické firmy FOX. Jde o perfektní rybářské obydlí, které ocení každý rybář! Zlevněný přístřešek pro rybáře FOX EOS 60in System najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Signalizátor FOX Mini Micron

Sehnat opravdu kvalitní signalizátor za suprovou cenu není jednoduché. Teď ale mají rybáři velkou příležitost díky slevové akci na rybářském e-shopu PARYS. Právě ve výběru zlevněných produktů FOX jsou i tyto populární signalizátory, které nabízí opravdu vynikající vlastnosti. K dostání jsou na e-shopu PARYS.

Na signalizátorech jde nastavit jednak 4 úrovně hlasitosti, ale také 4 různé tóny. Rybář si tak může nastavit zvukovou signalizaci podle aktuálních požadavků u vody. Na těchto signalizátorech od anglické značky FOX jde zároveň nastavit i citlivost, a to ze dvou úrovní. Příjemným „detailem“ je rozdílný tón u záběru, který rybáři označují jako „padák“.

Signalizátor FOX Mini Micron nabízí i kvalitní LED diody, díky kterým rybář nepřehlédne žádný záběr od ryby. Přístroje jsou vybaveny také výstupní zdířkou pro zapojení externích drátkových příposlechů a svíticích swingerů. Jde opravdu o perfektní přístroje, které nyní jsou k dostání za super cenu. Najdete je na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -