DomůNovinkyRybáři z Prahy mají nový revír plný ryb, pronajali si ho od...

Rybáři z Prahy mají nový revír plný ryb, pronajali si ho od Povodí Vltavy

- Reklama -

Územní svaz města Prahy získal pro rybáře novou lokalitu. Jde o nádrž Osnice, která leží ve stejnojmenné obci v okrese Praha-západ. Na této nové lokalitě mohou rybáři rybařit od 10. září.

Foto: Zdeněk Mužík, jednatel Územního svazu města Prahy

O získání nové rybářské lokality informoval Územní svaz města Prahy na webu. Ten uvedl, že rybáři mohou na nádrži rybařit od 10. září, kdy je nutné mít mimopstruhovou povolenku ČRS Územního svazu města Prahy, nebo mimopstruhovou povolenku celosvazovou či celorepublikovou.

 

Rybáři si vodu pronajali od Povodí Vltavy

Nádrž Osnice leží ve stejnojmenné obci, která leží v okrese Praha-západ. Nová lokalita je tak ideálním místem pro rybáře z Prahy, kteří si chtějí odpočinout u malebné vody.

Z fotografií, které pražští rybáři zveřejnili, je zřejmé, že voda je zasazena do nádherné krajiny. „Od podniku Povodí Vltavy si ČRS Územní svaz města Prahy pronajal vodní nádrž Osnice a zařadil ji mezi rybníky s lovem ryb na udici, kde platí stejná pravidla pro lov ryb jako na ostatních pražských mimopstruhových revírech,“ uvedli rybáři z Prahy.

 

Rybník je plný krásných ryb

Rybník Osnice má rozlohu 3 hektary. Jde opravdu o krásnou lokalitu, která leží na vnější hranici Průhonického parku. Kromě příjemného prostředí ale tato voda nabízí také zajímavou rybí obsádku. Ve vodě totiž plavou pěkně urostlí kapři, ale také amuři.

„Ve středu 7. září 2022 bylo do Osnického rybníka vysazeno 800 kg tržních kaprů o kusové hmotnosti 2 až 4 kilogramy a k tomu ještě 15 kusů velkých amurů. Tyto ryby byly odloveny na plné vodě z pražského chovného rybníka „Nový“ v Obořišti u Dobříše,“ uvedl Územní svaz města Prahy.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Absolutně nedostupný pro rybáře v důchodu. Naše vedení črs se staršími rybáři nepočítá. Dědkové kteří jsou ve svazu 50let tam nedolezou.Autem zákazy, nebo ploty výběhu koní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -