DomůNovinkyObrovský lysec o váze 37,35 kilogramů: Rybář stanovil nový rekord kapra ve...

Obrovský lysec o váze 37,35 kilogramů: Rybář stanovil nový rekord kapra ve Španělsku

- Reklama -

Španělsko má nový rekord kapra. Rybář dokázal v západní oblasti Španělska ulovit kapra lysce o váze 37,35 kilogramů, který se stal novým španělským rekordem. Přesné místo úlovku není známo.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Rybář Pedro Diaz López dokázal ve Španělsku ulovit obrovského kapra, o kterém mluví celá Evropa. Tento neskutečný lysec vážil parádní 37,35 kilogramů, a podle zahraničních zdrojů jde tak o nový španělský rekord. Tahle ryba je fakt famózní!

Všimněte si, že kapr je v naprosto dokonalé kondici. Na jeho těle není ani škrábnutí! Navíc, jeho tělesná konstituce je opravdu perfektní! Podívejte se na to obrovské břicho a mohutnou hlavu. Tohle je prostě kapr, kterého by chtěl ulovit každý rybář. Posíláme do Španělska gratulaci!

 

Ráj pro evropské kapraře?

To, kde přesně byl tento nový španělský rekord uloven, není známo. Podle dostupných zdrojů se ale ví, že rybář obrovského lysce ulovil v provincii Extremadura. Jde o oblast na západu Španělska, která sousedí s Portugalskem. A právě tady se nachází celá řada „horkých“ lokalit s velkými rybami.

Ano, když se u nás v Česku řekne Španělsko, tak drtivou většinu tuzemských rybářů napadne Ebro. Ovšem, hodně zajímavé vodní plochy jsou právě i v západní části Španělska, ve kterých žijí obrovské ryby. Důkazem je tento gigantický kapr lysec.

Jednou z nejznámějších lokalit v této oblasti je umělé jezero Orellana, kam se sjíždí kapraři z celé Evropy. Není se co divit. Tato vodní plocha funguje od 60. let minulého století, a díky obrovskému množství výživné potravy a ideálním podmínkám tady kapři dorůstají velkých rozměrů. Tato vodní plocha je pak pro kapry ideální i proto, že má rozlohu více jak 5000 hektarů.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -