DomůTrendyVelká rybářská firma přijede na FOR FISHING 2022. Ukáže populární rybářské značky

Velká rybářská firma přijede na FOR FISHING 2022. Ukáže populární rybářské značky

- Reklama -

Letošní ročník rybářského veletrhu FOR FISHING 2022 se pomalu blíží. A na výstavišti se představí i rybářská společnost FHST, která zastřešuje populární značky pro rybáře. Na co se těšit?

Ilustrační foto: FHST

Letošní ročník rybářského veletrhu FOR FISHING proběhne na letňanském výstavišti od 10. do 13. března 2022. A na rybářském veletrhu se představí celá řada zajímavých firem. K těm nejvýznamnějším patří i společnost FHST, která zastřešuje celou řadu významných značek.

Právě tato společnost na FOR FISHING 2022 bude mít jednu z největších expozic na letošním ročníku, která bude mít 300 metrů čtverečních. „Vystavíme známé značky RidgeMonkey, Sonik Sports, Westin, Keitech, Vitalbaits, BKK Hooks, Navitas Angling a Cult Tackle,“ řekl pro magazín InRybar.cz marketingový ředitel FHST Radek Filip.

Kromě společnosti FHST ale budou na letošním ročníku FOR FISHING přítomné i další významné společnosti MIKBAITS, Krmiva Hulín, Mastodont Baits nebo Splashbaits. Zajímavou expozici nabídne třeba i DECATHLON, který na pražském veletrhu představí třeba populární camping.

 

Doprovodný program plný hvězd

Kromě významných rybářských firem bude FOR FISHING 2022 i plný zajímavých přednášek. Do Prahy rovnou z Afriky dojede slavný rybář Jakub Vágner, který bude pro rybářské návštěvníky k dispozici. Mimo Jakuba Vágnera ale rybářské přednášky budou mít i jiná rybářská esa.

Přednášky tu budou mít známí rybáři Radek Filip, Roman Kuřil, Petr „Pítrs“ Novotný, Miroslav Vojtek, Marcel Lieskovan a mnozí další. Už neodmyslitelnou součástí je ale například i velký bazén pro ukázku umělých nástrah nebo používání vábniček.

Na své si přijdou právě i milovníci dravců. „Tomáš Kafka, známý úlovky velkých candátů ze svazových vod, včetně 101cm monstra, bude mít přednášku právě o lovu candátů na svazovkách,“ láká rybáře Radek Filip na letošní ročník FOR FISHING v Praze.

 

Rybáři pomáhají Ukrajině

Společnost FHST bude na letošním ročníku FOR FISHING pořádat i sbírku materiální pomoci pro ukrajinské uprchlíky. „Máte nepotřebné funkční lehátko, bivak/stan, powerbanku nebo spacák? Doneste je do sběrného místa na parkovišti před Vstupní halou 1 přímo vedle pokladen u vstupu na veletrh FOR FISHING a my vám dáme zdarma vstupenku na veletrh,“ říká Radek Filip z FHST.

Kde tato materiální pomoc skončí? Jde o přímou podporu ukrajinských uprchlíků, kdy materiální pomoc bude použita v uprchlických zařízeních. „Dary a příspěvky budou použity na konkrétní pomoc ubytovaným uprchlíkům a zbytek přerozdělen skrze SUZ (správa uprchlických zařízení) do uprchlických zařízení,“ potvrzuje Radek Filip.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -