DomůAkční nabídkaProstorný spacák pro rybáře do mrazivého počasí: Teplo je i v mínus...

Prostorný spacák pro rybáře do mrazivého počasí: Teplo je i v mínus 12 stupních

- Reklama -

Kvalitní spací pytel pro rybáře je nutností při déle trvajících pobytech u vody. Zejména pak, když se teploty blíží k mrazu. Pokud v takovou noc nemá rybář spacák do mrazu, pak ho čeká hororová noc.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Aby měl rybář maximální komfort i v těžkých podmínkách u vody, není nutné sahat hluboko do kapsy. Ne! Na rybářském trhu jsou kvalitní spacáky od české značky, které rybáři doslova milují!

 

Spacák pro rybáře Giants Fishing 5 Season Extreme Plus

Nadupaný spací pytel pro rybáře od české značky Giants Fishing, který patří k těm nejpopulárnějším na česko-slovenském trhu. Tento rybářský spacák mají rybáři velmi rádi zejména díky celé řadě výborných vlastností, ale také díky příznivé ceně, která je oproti konkurenci opravdu hodně zajímavá! Takový spacák pro rybáře v takové kvalitě a za takovou cenu byste hledali jen těžko! Co vlastně rybářský spacák 5 Season Extreme Plus nabízí? Spacák pro rybáře do mrazu je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Musíme začít tím obrovským prostorem! Rybářský spacák Giants Fishing 5 Season Extreme Plus měří 220 x 100 x 7 centimetrů, což je opravdu hodně místa! Do spacáku se tak s maximálním přehledem vejde i prostornější rybář, kterého nebude nikde nic svírat ani tahat. Takže spánek bude opravdu hodně komfortní! Co se týče hmotnosti, tak tento model spacáku váží rovných 5 kilogramů.

VIDEO: Jak vypadá spacák pro rybáře do mrazu od Giants Fishing? 

Další zásadní vlastností tohoto spacáku je jeho tepelný komfort. Spací pytel Giants Fishing 5 Season Extreme Plus udrží rybáře v teple i za mrazivých teplot. Výrobce udává, že tepelný komfort je do -12 stupňů Celsia, extrém je potom až do -20 stupňů Celsia. Takže i když rybáře u vody překvapí nepříjemná zima, bude mu teplo! Tohle je jedna z hlavních vlastností, proč rybáři mají tento spacák tolik rádi.

Jak je možné, že v tomto spacáku je takové teplo i při nízkých teplotách u vody? Jde o to, že ve spacím pytli od české značky Giants Fishing je duté vlákno, což je vynikající termoizolační materiál, který skvěle drží teplo uvnitř spacáku. Dalším prvkem je i microfleece, který také výrazně přispívá k udržení tepla ve spacáku. A nesmíme zapomenout ani na jeho povrch, který je z „broskvové kůže“ (peach skin), což je nepromokavý a dýchatelný materiál.

Na spacáku nalezneme i několik velmi užitečných prvků. Třeba fixační převleky v oblasti hlavy a nohou, které slouží k připevnění spacáku k lehátku. Aby spacák u lehátka držel ještě pevněji, tak uprostřed spacáku jsou dva popruhy, kterými lze spacák připevnit. Dalším příjemným prvkem je například kapsa uvnitř spacáku na mobil, anebo ještě vnější kapsa na doklady. Samozřejmostí je to, že spacák se dodává i s přenosnou taškou, aby se mnohem pohodlněji přepravoval k vodě. 

Jaký spacák na ryby do mrazu vybrat, ptáte se? Pokud hledáte to nejlepší v poměru cena/výkon/kvalita, pak se rozhodně podívejte na tento spacák od české značky Giants Fishing, který nabízí opravdu hodně muziky za málo peněz! Spacák pro rybáře je vyrobený z prvotřídních materiálů tak, že rybářovi nabízí maximální komfort a pohodlí. Za ty peníze prostě není co řešit! Rybářský spacák do mrazu je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Spacák mám a nemůžu mu nic vytknout spaní v – 8 a opravdu byl komfort za málo peněz hodně muziky kluci ať to jezdí 🎣

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -