DomůNovinkyRybáře vcuclo bahno v rybníku! Museli ho přijet vytáhnout hasiči

Rybáře vcuclo bahno v rybníku! Museli ho přijet vytáhnout hasiči

- Reklama -

Dvě hasičské jednotky musely vyjet k Podzámeckému rybníku v Rožmitálu pod Třemšínem. Právě v něm totiž uvíznul rybář, kterého vcuclo lepkavé bahno. Muž potom nebyl schopen se sám od sebe dostat na břeh. Přivolaní hasiči tak sami museli do vypuštěného rybníku pro uvízlého muže. Záchranná akce se nakonec úspěšně podařila…

Ilustrační foto: InRybar.cz

O incidentu, kdy muž uvízl v Podzámeckém rybníku, informoval portál pribram.cz. V sobotu 25. září v 10 hodin dopoledne musely do Rožmitálu vyjet dvě hasičské jednotky, protože v tamním rybníku uvízl muž. Ten se do bahna zabořil až po prsa, a následně nebyl schopen se sám dostat na břeh. Podle dostupných informací rybář uvázl 50 metrů od břehu.

Když hasiči přijeli na místo, a zhodnotili situaci, rozhodli se zajistit lanem a pro muže se jednoduše vydat do lepkavého bahna. Nakonec se jim podařilo rybáře vytáhnout a dostat ho na břeh. Muž byl logicky celý od bahna, takže bylo nutné jej umýt, pak se mohl převléct do suchého oblečení. Záchranáři ho po náročném zásahu „pro jistotu“ vyšetřili.

 

Před dvěma lety podobný incident

Podobný incident se odehrál téměř před dvěma lety na Všepadelském rybníku. Tehdy i v tomto rybníku bahno uvěznilo muže, pro kterého museli přijet hasiči. Jelikož uváznutý muž byl daleko od břehu, museli si hasiči nazout brodící kalhoty a na pomoc si vzali i nafukovací člun, o který se opírali.

I tato akce byla nakonec úspěšná. Hasiči uváznutého muže dostali zpátky na břeh, kde zjistili, že nebyl zraněn. Lékařská péče nebyla v tu chvíli nutná. O záchranné akci hasičů jsme psali v této zprávě

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -