DomůNovinkyGiga sumec z Česka o váze 95 kilo a délce 251 čísel! Mrkněte...

Giga sumec z Česka o váze 95 kilo a délce 251 čísel! Mrkněte na fotky fascinujícího obra!

- Reklama -

Rybář Michal Staněk zažil životní výpravu! Tenhle lovec totiž dokázal na jezeře Poděbrady, které leží nedaleko Olomouce, ulovit fascinujícího sumce! Tahle ryba po ulovení vážila neskutečných 95 kilo a měřila 251 čísel. Sumec se tak určitě zapíše do tabulky úlovků k těm největším a nejtěžším dravcům, kteří kdy byli uloveni na našem území. Úspěšný rybář poskytl redakci InRybar.cz fotografie nádherného úlovku, na který se nyní můžete podívat…

Foto: Michal Staněk

Tady není co dodat! Váha 95 kilo a délka 251 centimetrů prostě mluví za vše! Rybářovi Michalovi Staňkovi se povedlo na plotici dostat rybu, o které sní každý milovník sumců. Sumčího giganta dostal na svazové vodě Poděbrady, která leží jen kousek od Olomouce. Úspěšnému lovci posíláme upřímnou gratulaci k životnímu úlovku, který se nepoštěstí každému!

To, že tenhle úlovek opravdu stojí za to, ukazuje i ten fakt, že obrovský sumec zaujal i „běžná média“. Fotografie obrovské ryby se například objevily v Olomouckém deníku, pro který úspěšný rybář Michal řekl, že obrovská ryba zabrala v osm hodin večer.

Zdolávání pak trvalo 35 minut, kdy ho rybáři vytáhli ze břehu, a ne z lodi. Úspěšný rybář Michal Staněk přiznal, že souboj byl natolik náročný, že se musel při zdolávání na chvíli vystřídat s kolegou. Nakonec se rybářům společnými silami povedlo dostat obrovského dravce na břeh.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

17 KOMENTÁŘE

  1. Já těm váhám sumců v ČR moc nevěřím. Co 10 cm nad metr to 5Kg. Tato hrubá šablona funguje od 130cm. 250 cm cca 75Kg.Lovil jsem třikrát v Itálii,nej 222 cm 64kg a kamarád 248 cm 84Kg. Vedle této ryby byl ten jeho prase. A věřte mě že nezávidím,jen mě štve že v ČR se v posledních letech těch stokiláčů loví nějak moc a je to jen hon za falešnými rekordy. Kdo měl takovou rybu v rukách,ví o čem píšu.

  2. Rybář by tohle pustil nebo alespoň převezl jinam a ne zlikvidoval.Hold Faltasova škola humus.Za mě teda bez gratulace normální hovado bez pardonu.Veci jdou řešit jinak

  3. Vážení pokud tohle někdo pusti do revíru, nechť mu Petr přivodit 3 neděle zácpu a měsíc hračku!!! Bohužel ani na svazu si nechce nikdo připustit že díky nadměrnému vysazovani sumců a nejen jich a vypouštění invaznich druhů se za chvíli budeme koukat na naše ryby v muzeu… rozumím chyť a pusť ale s rozumem…!!!

  4. Kdyby to byl rybář srdcem tak sumce pustí. Nevím, ale bojím, se, že jde o bezohledného rybáře požírače. Snad se mýlím

  5. Proč tomu blbovi gratulujete? Za tento úlovek by se měl naopak stydět. Zabýt tak ušlechtilé zvíře 😥. Jistě si na tomto mase vééélice pochutnají 🤣 😡. Toto není sportovní rybaření, nýbrž barbarství!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -