DomůAkční nabídkaOchrana proti komárům na rybách: jemná síť nepropustí žádného komára

Ochrana proti komárům na rybách: jemná síť nepropustí žádného komára

- Reklama -

Komáři u vody dokážou pořádně znepříjemnit zážitek z rybolovu. Přitom si rybář může velmi jednoduše vytvořit ochranný „kryt“ proti komárům, který ho ochrání před nepříjemnými štípanci.

Aktuální část rybářské sezóny je pořádně „bohatá“ na komáry. Na některých vodách je doslova „komáří kalamita“. Rybáři se tak snaží proti těmto bodavým bestiím účinně chránit. Možností je hned několik: buďto rybář použije repelent proti komárům, anebo si na deštníků vytvoří neprostupnou stěnu z husté sítě. Jak to funguje?

 

Moskytiéra na deštník Delphin AntiFLY

Tohle je velmi populární řešení od slovenské značky Delphin. Jedná se o jemňounkou moskytiéru, kterou lze velmi jednoduše připevnit k rybářskému deštníku. V tu chvíli tak na něm vznikne stěna, která k rybářovi nepustí nepříjemné komáry. Moskytiéru na deštník najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Rybáři toto řešení mají v oblibě zejména z toho důvodu, že na sebe nemusí stříkat „litry“ repelentu. Ano, občasná aplikace účinné látky proti komárům je docela OK, ovšem při déletrvajícím používání se některým rybářům z toho už „motá hlava“. Co tedy vyzkoušet zmíněnou moskytiéru na deštník?

Právě ta je vyrobená jemné síťoviny, takže rybář má jistotu, že se k němu nedostane nepříjemný hmyz. Zároveň ale rybář přes moskytiéru na deštník Delphin AntiFLY spolehlivě vidí na pruty, a normálně přes ní proudí čerstvý vzduch. To jen pro jistotu, kdyby si někdo myslel, že kvůli moskytiéře je při letním rybaření pod deštníkem „nedýchatelno“.

VIDEO: Jak vypadá moskytiéra na rybářský deštník Delphin AntiFLY?

Musíme vyzdvihnout i to, že moskytiéra je vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Takže rybář se ji nemusí obávat nosit i na těžké vody se zarostlými břehy. Moskytiéra je odolná i při náhlých poryvech větru, které mohou rybáře u vody překvapit. Za tohle palec nahoru!

 

Moskytiéra nabízí SPOUSTU vychytávek

Samotné připevnění moskytiéry k deštníku je naprosto jednoduché: stačí centrální otvor na moskytiéře navléct na špici deštníku. V tu chvíli máme „pevný základ“. Následně pak stačí moskytiéru Delphin AntiFLY připevnit s pomocí 8 kolíků, které jsou součástí balení. Rybář si tak může stěnu napnout podle jeho požadavků.

Obrovské plus vidíme v tom, že vývojáři moskytiéru vymysleli tak, aby šla připevnit k různě velkým deštníkům. Výrobce udává, že díky univerzálním rozměrům lze moskytiéru připevnit k drtivé většině modelů deštníků. Super! Průměr moskytiéry je 250 čísel, výška je potom 220 centimetrů. Takže ji lze skutečně připevnit i k větším deštníkům.

Nesmíme pak zapomenout ani na prostorný vchod na moskytiéře. Díky němu je tak i urostlý rybář schopný zpod deštníku s moskytiérou okamžitě vystartovat k vodě při záběru od ryby. Zipy jsou krásně pevné a kvalitní, takže rybář se může spolehnout na dlouhodobé a bezproblémové používány.

A ještě něco: tuto moskytiéru na deštník Delphin AntiFLY lze používat i za snížené viditelnosti. Na vchodě jsou totiž reflexní prvky, které výrazně zvyšují komfort při orientaci. Tohle je taky hodně chytrá vychytávka, díky které si tuto moskytiéru na rybářský deštník okamžitě zamilujete!

Pokud už máte dost repelentů proti komárům, pak se určitě podívejte na tuto moskytiéru na rybářský deštník. S její pomocí totiž velmi jednoduše vytvoříte účinnou ochranu, díky které není nutné tak často používat zmíněný repelent. Toto řešení perfektně funguje! Moskytiéru na rybářský deštník Delphin AntiFLY najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -