DomůAkční nabídkaOchrana proti komárům na rybách: tuhle vychytávku si čeští rybáři zamilovali

Ochrana proti komárům na rybách: tuhle vychytávku si čeští rybáři zamilovali

- Reklama -

Dotěrní komáři dokážou pořádně znepříjemnit rybářskou vycházku k vodě. Jak se proti nim bránit? Hned několik řešení nabízí firma Thermacell, kterou si čeští rybáři okamžitě oblíbili.

Určitě se vám to u vody taky už někdy stalo: celý týden se člověk těší na víkendové rybaření, ale už při prvních chvílích u vody ho začnou otravovat nepříjemní komáři. A na některých vodách dokážou tyhle „bestie“ rozpoutat hotové peklo. Jak se proti komárům účinně chránit? Zajímavá řešení nabízí společnost Thermacell.

 

Ruční odpuzovač komárů Thermacell

Šikovné zařízení od společnosti Thermacell se stalo hitem letošního léta. Ale není se čemu divit! Právě tohle zařízení je parádně skladné, jeho používání jednoduché, ale hlavně účinně funguje. Ruční odpuzovač komárů Thermacell najdete na e-shopu PARYS.

Tento ruční odpuzovač funguje tak, že v jeho vnitřku je zásobník s butanem. Ten slouží k dodávání energie do odpuzovače, což dokáže dělat přibližně 12 hodin. Ve chvíli, kdy se odpuzovač spustí, tak se v zařízení začne ohřívat kovový plát, který začne zahřívat i polštářek s účinnou látkou.

V tu chvíli se tak z polštářku s účinnou látkou začnou do okolí uvolňovat látky, které odeženou komáry. Látka působí na ploše přes 20 metrů čtverečních. Naprosto zásadní předností je, že účinná látka nemá zápach. Rybář se tak nemusí obávat toho, že by ho po chvíli používání bolela hlava. To fakt nehrozí!

VIDEO: Jak funguje ruční odpuzovač komárů Thermacell? Více ve videu

Navíc, samotný přístroj nevydává nijak rušivý zvuk, proto je vhodný právě i do přírody k vodě. Velkým plusem je samozřejmě i ona suprová skladnost, díky které se tento odpuzovač Thermacell nepronese k vodě. Za tohle palec nahoru!

Hledáte efektivní, ale účinné řešení proti komárům? Pak se určitě podívejte na tento ruční odpuzovač od společnosti Thermacell, který nabízí suprové vlastnosti. Díky tomuto zařízení si užijete rybaření plnými doušky, a to i na hodně zamořených vodách. Ruční odpuzovač najdete na e-shopu PARYS.

 

Odpuzovač komárů Thermacell

Tohle je taky perfektní řešení proti komárům na rybách, které spolehlivě funguje. Proto není divu, že si rybáři právě tuhle vychytávku tak zamilovali. Účinný odpuzovač komárů Thermacell najdete na e-shopu PARYS.

Jak to funguje? Použití je naprosto jednoduché: odpuzovač stačí připevnit k plynové kartuši. Ve chvíli, kdy se zařízení zapne, tak začne s pomocí „polštářku“ s účinnou látkou odpuzovat komáry v okolí. Obrovskou výhodou je, že odpuzovač nespotřebovává hodně paliva – rybář ho spotřebuje méně než při vaření vody v hrnci.

VIDEO: Jak funguje odpuzovač Thermacell? Ukázku uvidíte ve videu

Samotný odpuzovač je krásně malinký, takže se nepronese k vodě – jeho výška je pouhých 97 mm, váha pak jen 114 gramů. Rybáři tento odpuzovač používají buďto v blízkosti posezení, anebo třeba před vchodem do bivaku. Díky tomu tak vytvoří „ochrannou zónu“, ve které nebudou žádní komáři.  

Rybáři na tomto řešení oceňují také to, že nemusí účinnou látku nanášet přímo na vlastní tělo. Asi každý z rybářů to zná: pár aplikací repelentu je docela OK. Ale například ve chvíli, kdy je rybář na déletrvající výpravě, tak pravidelná aplikace může být pro někoho nepříjemná. Tohle ale u tohoto řešení od firmy Thermacell nehrozí.

Jestli hledáte účinné řešení proti komárům, pak se určitě podívejte na tento odpuzovač. Jedná se o velmi chytré řešení, které je parádně snadné, přitom zatraceně účinné. A to i na opravdu zamořených vodách! Odpuzovač komárů Thermacell najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -