DomůTrendyRybář Kuna už zase řádí na Labi: rybářům radí, jak chytat velké...

Rybář Kuna už zase řádí na Labi: rybářům radí, jak chytat velké ryby

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna začal znovu aktivněji vydávat videa z řeky Labe. Právě tento věhlasný tok je s charismatickým rybářem neodmyslitelně spjatý. Tentokrát si rybář Kuna připravil instruktážní video. 

Když se řekne řeka Labe, pak se hodně rybářům vybaví rybář Bohumil Kuna. Právě ten patří k výrazným tvářím české rybářské scény na YouTube. A rybář z Labe už zase začal aktivněji natáčet videa. Co si tentokrát připravil pro rybáře?

 

Rybář Kuna radí, jak chytit velké kapry

Bohumil Kuna na svůj kanál na YouTube natočil nové video, které si získalo slušnou popularitu. Ale není se čemu divit! Právě v něm rybář totiž ukazuje, jak úspěšně chytat velké kapry na Labi. A jak je u tohoto rybáře známo, tak právě on chytá krásné ryby naprosto jednoduše.

VIDEO: Tipy a triky Bohumila Kuny pro úspěšný lov kaprů na Labi

„Vyrazil jsem po dlouhé době na Labe, a říkal jsem si, jestli moje metody budou fungovat i letos. A zaklaplo vše, jak mělo. Pokaždé klukům radím, co a jak, a když mě poslechnou, tak to zafunguje. Když ne, je to náhoda,“ uvedl Bohumil Kuna pod videem.

Fanoušci svérázného rybáře se tak evidentně mohou těšit na další videa z řeky Labe, na kterém Bohumil Kuna tak rád chytá. Dočkají se diváci letos nějakého slušného kapra? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat, protože teď budou známého rybáře možná více zajímat sumci.

 

Rybář se už připravuje na sumce

Letní období patří k tomu nejlepšímu pro lov sumců. A právě těmto vousatým dravcům se v posledních dnech věnuje i rybář Bohumil Kuna. Tomu se navíc na Labi povedlo ulovit dravce, který měl v sobě „překvapení“.

VIDEO: Sumec plný kukuřice! Mrkněte na dravce, kterého ulovil Bohumil Kuna

Rybář chytil sumce, který měřil 110 centimetrů a vážil něco přes 9 kilogramů. Podle Bohumila Kuny se nejednalo o velkého sumce, přesto byl tento dravec něčím výjimečným. Ano, sumec totiž spořádal nemalé množství nevařené kukuřice.

Ilustrační foto: InRybar.cz 

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -