Rybník Florián

- Reklama -

Soukromý revír rybník Florián leží v Olomouckém kraji nedaleko obce Písečná a jen pár kilometrů od Jeseníku. Soukromý revír rybník Florián je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Florián je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Florián tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Florián nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Florián jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Florián si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Florián mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Florián je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, jesetery nebo amury. Nechybí ale ani dravé ryby – především štiky nebo candáti. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 4,5 ha

Kraj: Olomoucký

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

 • Denní (non-stop): 350 korun

 

Pravidla lovu:

 • Lov na 3 pruty
 • Loví se na maximálně 2 návazce
 • Povinná výbava: peán, prostorný podběrák
 • Osoby, které nemají povolenku, nesmí manipulovat s udicemi
 • Povolenka není přenosná
 • Rybář je povinen předložit povolenku rybářské stráži
 • Rybář je povinen udržovat pořádek
 • Při porušení daných pravidel bude rybářovi odebrána povolenka

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Florián

Web: rezidenceujezera.cz/vodni-zabava

Telefon: 777 202 083

Předchozí článekRybník Jadran
Další článekTovačovská jezera
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

 1. Tak tady tomu popisu se musím zasmát. Skvělí přístup k vodě, podmínky pro rybáře a dokonce jeseteř a super zárybnění 🙂 ani jedno není pravda ! Jezdil jsem tam několik let, vše celkem v pohodě ale bejvavalo. Byla možnost zajet k vodě, vyložit věci s auto odvést, bohužel ani zo už nejde a musíte všechno tahat k vodě. Což je pěkná dálka a brutální kopec. V létě absolutně nevhytatelne, majitele preferuji okupače a z vody udělají přírodní koupaliště. Ze strany majitelů je chování k rybařům otřesný. Spokojenost rybáře není určitě priorita majitelů. Cena povolenky neodpovídající nabizejicim podmínkám na revíru. Když se vezmu to, že majitel určí na jakem místě budu chytat, což se mi osobně stalo tak je to nepochopitelně. Na jedenáct místo odkáže několik rybářů a ono není ani kde sednout. Důvod proč to tak je, je ten … že u vody je sauna s z ostatních míst by se mohli rušit návštěvníci sauny a to asi rybáři nebudou že ?! Domluva po telefonu vůbec neplatí, co to si domluvíte po telefonu na místě vůbec neplatí! Ryby se nesadíí již mnoho let, vše co tam plave, je pozůstatek kdy to byla svazová voda. Za mě velké sklamani, kdysi při mě oblíbená vida, dnes bych tam nešel ani zadarmo. Katastrofa

  • Dobrý den,

   doporučujeme kontaktovat přímo správce rybníku.

   Ten Vám dá aktuální informace…

   Děkujeme za pochopení!

   Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -