DomůOstatníKomerční článkyKRYSTON: Kaprařská legenda se vrací

KRYSTON: Kaprařská legenda se vrací

- Reklama -

Kryston. Při vyslovení názvu špičkové anglické firmy naskočí každému zkušenému kapraři husí kůže. A není divu. Kryston patří k tomu nejlepšímu, co kaprařský trh může nabídnout. Firma je známá především svými precizními šňůrkami s perfektními vlastnostmi. Tato vlákna používají ti nejlepší kapraři, protože právě šňůrky Kryston zaručují úspěch. Pojďme se na jejich produkty podívat podrobněji.

Firma Kryston nevyrábí pouze navazovací materiály. Společnost je známá i díky svým dalším perfektním produktům, například PVA materiálům. Ovšem my se v tomto článku zaměříme právě na navazovací materiály Kryston, neboť tyto výrobky jsou klenotem na kaprařském trhu. Je zvláštní, že velká část českých rybářů toho moc o firmě Kryston, v porovnání s jinými známými kaprařskými kolosy, neví. Rozhodli jsme se, že tento negativní trend změníme a pokusíme se vám představit ty nejlepší materiály, které jsou na trhu k dostání.

 

Šňůrky Kryston: Materiály z jiného světa

kryston-jackalPrvotřídní výrobní postupy, které jsou přísným tajemstvím firmy Kryston, zaručují to, že navazovací materiály jsou i ve velice nízkých průměrech až neuvěřitelně pevné. Při použití navazovacích materiálů Kryston v jakýchkoliv podmínkách je prostě nemyslitelné, aby rybáře při lovu toto vlákno zklamalo. Firma Kryston nabízí celou řadu navazovacích materiálů – splétané šňůrky nejrůznějších vlastností, ale například i fluorocarbon. Rybář tak má možnost si vybrat to nejkvalitnější navazovací vlákno do aktuálních podmínek!

kryston-mantis-darkTajemství výroby firmy Kryston slibuje rybářům hned několik výhod. Vlákna mají velice velkou pevnost a odolnost i při lovu na těžkých vodách. Jenže to není všechno! Navazovací materiály Kryston nabízí celou řadu perfektních vlastností. Některé šňůrky od tohoto výrobce disponují velice promakanou kamufláž. Ta zajišťuje to, že montáž je prakticky k nerozeznání ode dna. Díky prvotřídním materiálům a výrobním postupům navazovací materiály Kryston skvěle kopírují dno. Tato vlastnost anglických navazovacích materiálů je další obrovskou zbraní na kapitální kapry.

Tip: Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Kryston

kryston-silkwormJiné šňůrky Kryston jsou zase vhodnější pro navazování montáží na chytání ryb s plovoucím boilies. Jejich „složení“ totiž zajišťuje to, že se ve vodě normálně vznáší! Kryston vyrábí i šňůrky s olověným jádrem, které rybáři také s oblibou používají, neboť tyto šňůrky perfektně fungují při lovu i těch největších kaprů.

Anglická společnost Kryston jde ale s vývojem navazovacích materiálů ještě dále! Neustálý vývoj a testování u vody posouvá hranice rybařiny neuvěřitelně dopředu. A proto jsou dnes na trhu k dostání i takové navazovací materiály, které jsou splétané z titěrných mikrovláken, jejž zaručují to, že jsou ve vodním prostředí neviditelné! Firma Kryston tak skutečně patří k neohroženým lídrům na kaprařském trhu. A právě proto světoví kapraři Kryston tolik milují.

 

Proč používat navazovací materiály Kryston?

kryston-synxVelkou část rybářů odradí od koupě těchto navazovacích materiálů jejich cena. Ta je oproti konkurenci vyšší. Jenže je třeba si uvědomit, že oproti jiným navazovacím materiálům, jde o chytrou investici. Za danou cenu si rybář totiž pořídí prvotřídní kvalitu. Montáže navázané z materiálů firmy Kryston se nezamotávají. Navíc, ani používání v těch nejtěžších podmínkách při lovu vlákno nic nepoškodí. Pokud tedy celou montáž neutrhnete, pak vám tento navazovací materiál vydrží i několik sezón. Tak to prostě je.

Toto není otřepaná fráze, ale za peníze, které za navazovací materiály Kryston investujete, dostanete oproti jiným výrobcům jednoduše to nejlepší. Těžko se to vysvětluje, ale ten, kdo někdy držel v ruce tyto výrobky, tak nám dá za pravdu. Je až neuvěřitelné, jak navazovací materiály Kryston vypadají, jak se chovají. Právě tyto materiály jsou budoucností kaprařiny. A ten, kdo se rozhodl pro jejich koupi, nikdy nelitoval. Ani nemohl, neboť výrobky Kryston jsou tím nejlepším na kaprařském trhu.

Tip: Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Kryston

kryston-snake-skinKaždý kaprař vám to potvrdí. Nádherný úlovek není závislý pouze na nástraze nebo návnadě, ale i na zvolené montáži. Pokud tedy patříte k vynalézavým kaprařům, kteří mají spadeno na ty největší ryby, pak jsou navazovací materiály Kryston tou pravou volbou. S pomocí těchto prvotřídních materiálů totiž můžete vytvářet ty nejrůznější montáže na kapry. Můžete navazovat nenápadné montáže, které budou perfektně kopírovat dno. Můžete navazovat neviditelné, vznášivé montáže, které se používají s plovoucím boilies. Těch variant je skutečně nepřeberné množství. Stačí si jen vybrat.

 

Navazovací materiály Kryston: Naši TOP favorité

kryston-merlinKryston Merlin: Tahle splétaná šňůrka je jemná jako chmýří. Nádherně hebký navazovací materiál je spletený z celé řady titěrných vláken. Tento princip zaručuje naprosto spolehlivou pevnost, a to i při lovu na tvrdých dnech. Jemnost je tou hlavní zbraní! Šňůrka nádherně kopíruje jakýkoliv reliéf dna, takže leží na dně naprosto nenápadně. Navíc, Kryston Merlin má velice dobře zpracovanou zeleno-žlutou kamufláž, což je další zbraní na opatrné kapry. Není divu, že se jedná o jednu z nejpoužívanějších šňůrek od firmy Kryston. Tato šňůrka sice patří k levnějším, ale nejlepším, co Kryston nabízí.

kryston-multi-strandKryston Multi Strand: Chcete ukázku revoluce v rybařině? Tady je! Šňůrka Kryston Multi Strand je ve vodním prostředí naprosto neviditelná! Jak je to možné? To je tajemství firmy Kryston! Šňůrka je vyrobená z velice jemňoučkých čirých vláken, které vytváří neviditelný navazovací materiál. Jedná se o velice měkké a ohebné vlákno, jenž se nejčastěji používá při navazování montáží pro lov s plovoucím boilies, anebo při navazování kombinovaných návazců. Díky prvotřídním vlastnostem tato šňůrka od firmy Kryston naprosto bezproblémově kopíruje dno. A i když se jedná o velice tenké a jemné vlákno, tak jeho pevnost je naprosto neuvěřitelná! Tato šňůrka je ideální při lovu ostražitých kaprů na často pochytávaných revírech.

kryston-super-silkKryston Super-Silk: A máme tady další revoluci v navazovacích materiálech. Šňůrka Kryston Super-Silk je podobná šňůrce Kryston Multi Strand – je velice jemná a dobře ohebná. Jenže je tady jeden podstatný rozdíl. Šňůrka Super-Silk je revoluční v tom, že díky použitým materiálům se barevně přizpůsobuje dnu. Tato vlastnost je naprosto smrtící zbraní na velké a opatrné kapry, neboť se jedná o neviditelné vlákno. Kryston Super-Silk patří k tomu nejlepšímu, co anglická firmy kdy vyrobila.

Tip: Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Kryston

Firma Kryston je legendárním výrobcem. Díky této firmě světlo světa spatřilo stovky kapitálních kaprů. Proto nám bylo líto, že o této špičkové firmě ví jenom zkušení kapraři. To je škoda! Firma Kryston si totiž za svou práci, se kterou posunula lov kaprů do současné podoby, zaslouží ohromnou úctu. Díky jejich materiálům si nejeden kaprař splnil životní sen. A to je jedno z nejkrásnějších poslání této anglické firmy Kryston.

Redakce InRybar.cz

Foto: InFish.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -