skingbranding-banner

Lov kaprů na boilies: Proč (ne)používat drahé boilies při lovu kaprů?


Komerční článek: Lov kaprů na boilies je obrovským fenoménem. Spousty rybářů se snaží na tuto nástrahu přelstít svého životního kapra. A při své snaze někteří rybáři sahají i hluboko do kapsy. Za boilies jsou ochotni zaplatit tisíce korun. Někdy je to ale naprosto zbytečné. Na rybářském trhu jsou totiž k dostání i takové nástrahy, které nestojí moc peněz. Přitom jejich složení je nabité fantastickými surovinami, které při lovu kaprů zaručeně fungují…

Zářným příkladem je boilies od firmy Extra Carp. Tato česká společnosti nabízí velice zajímavé řady levného boilies pro lov kaprů. Přitom tyto kuličky obsahují celou řadu atraktivních látek, které působí i na kapitální a zkušené kapry jako magnet. Jakto? Některé řady boilies od firmy Extra Carp obsahují pro kapry velice atraktivní suroviny z čerstvých kalamárů. A kalamáři na kapry opravdu fungují. Ostatně, to dokazují i stohy pochvalných e-mailů od spokojených rybářů, přičemž někteří na toto boilies vytáhli na našich vodách kapry přes 25 kilogramů!

kapr

 

Boilies Extra Carp Magic Squid

Výrobek je dostupný na InFish.cz

boiliesPrávě tato řada od firmy Extra Carp je naprosto fantastická. Boilies Extra Carp Magic Squid stojí především na čerstvých kalamárech, které výrobce v namletém stavu přidává do boilies. Geniální nápad! Namletí kalamáři jsou po výživové stránce naprostou bombou, kterou kapři milují. Navíc! Jejich atraktivní pach a chuť nenechá chladným žádného kapra, který proplouvá kolem. Tato surovina je hlavním tajemstvím úspěchu boilies řady Extra Carp Magic Squid.

boiliesPochopitelně, boilies Extra Carp Magic Squid nestojí pouze na kalamárech. Ne! Tato nástraha obsahuje i další suroviny, které by neměly v kvalitním boilies chybět. Jedná se například o kvalitní ptačí zoby, betain, GLM extrakt nebo játrový prášek. Všechny tyto suroviny dohromady vytváří skutečně jedinečnou nástrahu, která vás při lovu kaprů svou účinností naprosto uchvátí.

boiliesDůležité jsou i perfektní vlastnosti boilies Extra Carp Magic Squid ve vodním prostředí. Boilies této řady je pro kapry velice snadno stravitelné, tudíž kapři nedosáhnou za krátkou dobu pocitu „přesycení“. Díky tomu tak neustále hledají něco k snědku. A to rybář potřebuje! Okamžitá účinnost boilies Extra Carp Magic Squid napovídá, že toto boilies je vhodné pro okamžitý lov kaprů bez výraznějšího množství krmení.

kaprNáš tip: S tímto boilies máme bohaté zkušenosti. V minulé sezóně jsme na tuto nástrahu nachytali celou řadu kapitálních kaprů, kdy největší ryby s přehledem přesahovaly váhu 20 kilogramů. Máme pro vás jeden zásadní tip. Boilies velice rychle uvolňuje do vodního prostředí koncentrované atraktivní látky. Proto při lovu na toto boilies není zapotřebí nijak velké množství krmení. Právě že naopak! Ke své montáži buďto z lodičky nebo s pomocí PVA sáčku přihoďte jenom pár kuliček boilies Extra Carp Magic Squid. Tohle je nejlepší cesta ke kapitálnímu úspěchu. Opravdu, funguje to!

kapr-lysecAKCE: Chceme vás upozornit, že rybářský e-shop InFish.cz připravil ve spolupráci s firmou Extra Carp velice zajímavou akci. Při zakoupení libovolného druhu boilies Extra Carp Magic Squid dostanete i balení nové řady boilies Extra Carp Hard Hook. Jedná se o kuličky z totožné směsi. Ale! Boilies Extra Carp Hard Hook je vyrobeno tak, aby mělo velice tvrdou konzistenci. Ta je totiž nejlepší při lovu opravdu kapitálních kaprů. Ti tvrdé kuličky milují! Proto neváhejte a využijte této akce!

Recenze: Chcete se dozvědět o tomto boilies ještě více informací? Pak vám doporučujeme k přečtení rozsáhlou recenzi, kterou jsme vydali na magazínu InRybar.cz. Přečtěte si recenzi na boilies řady Magic Squid a zjistěte o této nástraze více!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

Krmné boilies Extra Carp

Výrobek je dostupný na InFish.cz

boiliesHledáte levné krmné boilies za pár korun, které ale spolehlivě přiláká kapry na vaše lovné místo? Už nehledejte! Představujeme vám luxusní krmné boilies Extra Carp, které je k dostání za velice výhodnou cenu v ještě výhodnějším 5 kilogramovém balení.

Proč je toto boilies tolik atraktivní? Protože obsahuje celou řadu skvělých surovin, které mají kapři velice rádi. Jde především o proteiny, vitamíny, minerály a koncentrovaná aromata. A to není všechno. Úspěch tohoto boilies tkví i v jeho složení. Boilies je pro kapry snadno stravitelné, tudíž kapři při sbírání potravy na lovném místě nedostanou pocit nasycení. Díky tomu roste šance na parádní záběr! Toto boilies je opravdu energeticky výživné, což nabádá sbírající kapry k ještě větší žravosti.

kaprPro ještě větší zatraktivnění těchto kuliček můžete použít další zajímavé látky. Nejvíce se nám osvědčily tekuté atraktory. Právě atraktivní tekutiny vytvoří na krmném boilies zajímavý „film“, který se po vhození do vody začne z kuliček uvolňovat. Na dně revíru tak vznikne koncentrovaná pachová stopa, která zaručeně přiláká kapry i z větších vzdáleností. A znova. Nemusíte používat nijak drahé atraktory. Velice zajímavé výrobky si můžete pořídit za pár korun. My například doporučujeme CSL od české firmy KAPRPRO. Litr této atraktivní tekutiny vás vyjde na pouhých 119 korun. To je skutečně výhodná cena!

kaprNáš tip: Máme pro vás dva tipy. Za prvé. Doporučujeme vám, abyste se zaměřili především na krmné boilies Extra Carp s příchutí chilli. Podle našich zkušeností je právě toto boilies nejlepší. Má velice atraktivní vůni a velice zajímavé zbarvení. A hlavně! Toto boilies mají kapři opravdu rádi. Vždy, když jsme s ním krmili, a to ať už na řekách nebo jezerech, vždy jsme s touto návnadou slavili velké úspěchy. Chilli opravdu funguje a doporučujeme vám ho.

Druhým tipem je malá rada pro rybáře, kteří rádi loví na levné boilies. Krmné boilies od firmy Extra Carp není určeno pouze k vnadění ryb na lovné místo. Na toto boilies můžete s přehledem také chytat. I my jsme na tyto kuličky nachytali nádherné ryby přes 15 kilogramů. A znova se dostáváme ke krmnému boilies s příchutí chilli. Právě na kuličky s touto příchutí nám to nejvíce bralo.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Redakce InRybar.cz

Rubrika: Komerční články
Štítky:

Nové články v rubrice

Unikátní rybářské akrylátové trofeje: Krásné trofeje pro rybáře, které zůstanou „navždycky“

admin | přečteno: 1157x | 25.07.2020 | Žádné komentáře

Hledáte-li vhodný dárek pro rybáře, místo vypreparovaných ryb věnujte pozornost …

AUSTRALŠTÍ LOVCI HUMRŮ

admin | přečteno: 2551x | 29.04.2019 | Žádné komentáře

Ve vražedném Jižním oceánu je toho v sázce hodně a …

Jaká říční monstra můžete ulovit v Jižní Americe?

admin | přečteno: 3836x | 16.11.2018 | Žádné komentáře

Vášnivý rybář Jeremy Wade se od pondělí 19. listopadu na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.