DomůOstatníKomerční článkyTOP hlásiče z Česka: Dosah signálu až 800 metrů! Nabízí „tuny“ funkcí...

TOP hlásiče z Česka: Dosah signálu až 800 metrů! Nabízí „tuny“ funkcí a některé váží jen 2,5 gramu

- Reklama -

Placená spolupráce: Česká stopa v rybářském světě je mnohem výraznější, než by se mohlo na první pohled zdát. Některé české značky se velmi silně uchytily i na zahraničních trzích, na kterých zuří tvrdá bitva rybářských značek. A vzhledem k tomu, jak silná proti nim stojí konkurence, tak je někdy až úctyhodné, co české firmy dokážou. Tak jako například společnost FLAJZAR. Právě tento tradiční výrobce rybářské elektroniky je na evropském rybářském trhu skutečně respektovaný. Čím je to dáno? Například tím, že společnost FLAJZAR vymýšlí stále nové a nové funkce, které výrazně vylepšují výslednou elektroniku…

ČESKÁ KVALITA: Podívejte se na kvalitní hlásiče FLAJZAR, které vyrábí Češi!

Tu situaci si s firmou FLAJZAR spojí asi mnoho rybářů. Pamatujete? Rybářská výstava: Na pultíku stánku, nad kterým vyčnívá jméno této tradiční české firmy, stojí několik akvárií. A v nich se „koupou“ zapnuté hlásiče. Diody září ve vodním prostředí, takže rybář jasně vidí, že elektronika funguje i v tu chvíli, kdy je zcela ponořená pod vodou. Jednoduchý test, který je ale naprosto geniální! Společnost prostě zcela jasně demonstruje kvalitu a odolnost výrobků, do kterých se zamilovaly tisíce rybářů nejen v Česku nebo na Slovensku. 

VIDEO: Hlásiče FLAJZAR jsou voděodolné! Díky tomu vydrží i extrémní podmínky

Zní to krutě, ale samotná kvalita nestačí. Ne! Rybáři jsou prostě fanatici do novinek, takže pokud by společnosti nepřicházely s ničím novým, pak by na jejich výrobky mohl začít usedat prach. A to si moc dobře uvědomuje i společnost FLAJZAR. Právě tamní vývojáři se tak snaží vyvíjet neustále nové a lepší funkce, které by posunuly jejich „elektronické děti“ o několik levelů výše. Anebo rovnou vytvoří zcela nové hlásiče…

 

Vylepšování vlajkové lodi

Každá společnost má vlastní „rodinné stříbro“, které je hlavním tahounem její výroby. Takovou vlajkovou lodí společnosti FLAJZAR je rybářský hlásič FISHTRON Q9-RGB TX. Tento rybářský signalizátor patří k těm nejpopulárnějším nejen na česko-slovenském trhu. Rybáři totiž u této rybářské elektroniky z české „dílny“ mají naprostou jistotu, že si kupují kvalitní produkt, který jim bude dlouhodobě a bezproblémově sloužit. Tady mluvíme o dlouhých rocích…

VIDEO: Velká výhoda! Hlásiče z aktuální nabídky připojíte s jakýmkoliv přijímačem!

A navíc! Rybářský signalizátor FISHTRON Q9-RGB TX pochopitelně nabízí celou řadu TOP vlastností. Tou nejdůležitější předností těchto hlásičů tkví v samotném základu. Jak to myslíme? V signalizátorech je zabudovaný supermoderní komunikační protokol, který zajišťuje extrémně rychlé a přesné posílání informací do přijímačů RX MULTI, RIX SIX nebo RX MINI. Rybář se tak může spolehnout, že mu neunikne ani ten nejnepatrnější záběr od ryby.

VIDEO: Jaká vylepšení dostal legendární hlásič FISHTRON Q9-RGB TX?

Proč je zrovna tento signalizátor pro rybáře tak oblíbený? Protože nabízí fakt hromadu užitečných funkcí. Jako například ukazování směru potahu vlasce, extrémně široké nastavení citlivosti od 4 milimetrů až do 15 centimetrů, neuvěřitelně rozsáhlé spektrum tónů a hlasitostí. Rybáři si ale například oblíbili i praktickou funkci MUTE, která dovoluje ztišení hlásiče na dobu 60 vteřin, takže rybář si může v klidu nastavit swinger (bez otravného pípání). O kvalitě zpracování „obalu“, který je vodotěsný a nárazuvzdorný není třeba dále psát…

Vlajková loď! Tyhle legendární rybářské hlásiče Q9-RGB TX patří k nejpopulárnějším nejen na česko-slovenském trhu!

Ale znova: I když má rybářská firma takto nadupaný hlásič, je třeba přicházet i s něčím novým. Proto se vývojáři z firmy FLAJZAR rozhodli, že tuto „vlajkovou loď“ vylepší. Proto rybářský signalizátor FISHTRON Q9-RGB TX dostal již v polovině roku 2020 nové funkce! Jaké například? Velmi výrazným vylepšení je zobrazení stavu baterie. Jak to funguje? Signalizátor ukáže s pomocí červené diody stav baterií, takže rybářovi se díky tomu nestane ta nenáviděná situace, kdy dojde v signalizátorech nečekaně „šťáva“ (viz video přiložené výše).

ČESKÁ KVALITA: Podívejte se na kvalitní hlásiče FLAJZAR, které vyrábí Češi!

Dalším luxusním vylepšením u těchto hlásičů v roce 2020 je i funkce INKOGNITO, která umožňuje vypnutí diod a zvuku na signalizátoru (opět, viz přiložené video výše). Záběr od ryby tak rybář uvidí/uslyší světelně a akusticky pouze na příposlechu. Tuto suprovou funkci rybáři ocení především v noci, kdy diody mohou některým rybářům nepříjemně svítit do očí. Navíc! Rybáři nebudou na břehu působit žádný rozruch s blikajícími a vřeštícími hlásiči. Tohle je fakt super nápad! Posledním vylepšením je bezpečnostní pojistka, která se automaticky spustí při vypnutí signalizátoru a spustí akustickou výstrahu na příposlechu a prodloužení dosahu příposlechu RX Multi se signalizátorem Q9RGB TX až na 800 metrů na volném prostranství.

 

Když si trh žádá novinky…

Firma FLAJZAR je společností se silnou pozicí i na zahraničních trzích. A právě zákazníci ze zahraničí si vyžádali vylepšení u hlásičů FISHTRON NEON TX3. U těchto hlásičů musíme jako první poukázat na design, který je unikátní, nadčasový, neobvyklý. Velmi zajímavý „šmrnc“ tyhle signalizátory dostávají díky průsvitnému obalu, díky kterému jsou vidět některé „vnitřnosti“ přístroje. Hodně zajímavý nápad! Tenhle přístroj se prostě zaryje hluboko do rybářovy mysli, odkud ho jen tak nedostane. Fakt nádherné dílo!

VIDEO: Nádhera, která uchvátí! Jak vypadají hlásiče FLAJZAR NEON TX3? 

Pochopitelně ale, jen na krásném vzhledu silnou pověst hlásiče nepostavíte. Je zapotřebí i kvalita a hromada moderních funkcí. Tak jak si v tomhle ohledu signalizátory NEON TX3 stojí? Tyto hlásiče třeba pošlou signál do příposlechu na dálku 150 až 300 metrů dle Vámi zvoleného typu příposlechu. Na těchto signalizátorech ceníme ale i velmi jednoduché ovládání s pomocí dvou knoflíků. Ty umožňují nastavení hlasitosti, citlivosti, nebo výšky tónů. Vše rychle a jednoduše, bez zbytečných serepetiček!

Nádherný přístroj! Nadupané rybářské signalizátory NEON TX3 nabízí kromě TOP vlastností a kvality, také nadčasový a unikátní design…

To, že jsou ale tyto hlásiče jednoduché na ovládání, neznamená, že by byly ošizené. To ani náhodou! Signalizátory NEON TX3 jsou vybavené nejrůznějšími vychytávkami – jako například bílými, pozičními LED diodami, které fungují jako majáky. Naprostou lahůdkou je integrovaný senzor okolního osvětlení, který reaguje na aktuální podmínky. Co to znamená? Hlásič například v noci zeslabí intenzitu diod, aby neoslňovaly rybáře. Ve dne je naopak zesílí. Luxus!

 

Hlásič, který váží jen 2,5 gramu!

Zmíněné dva signalizátory jsou pochopitelně jako dělané pro klasickou položenou. Jak k tomu ale přijdou například fanoušci feederu? Není třeba panikařit! I na ně čeští vývojáři z firmy FLAJZAR mysleli. O co jde? Tato společnost má ve svém portfoliu i speciální signalizátory na feeder. Ano! Jedná se  miniaturní signalizátory, které lze díky nízké váze připevnit přímo na jemnou špičku feederového prutu. V momentě, kdy se špička při záběru od ryby zakymácí, tak malinký signalizátor začne vydávat pronikavé světlo.

VIDEO: Super lehký signalizátor na feeder, který váží jen 2,5 gramu!

Ještě chvíli zůstaňme u té nízké váhy, protože ta je opravdu dechberoucí! Proč? Tento signalizátor na feeder FLAJZAR váží pouhých 2,5 gramu! Je prostě neskutečné, že český výrobce dokázal do tak malinkatého těla nacpat tak důmyslnou technologii. Na tomhle signalizátoru si rybář může nastavit 3 úrovně citlivosti, takže lze všechno přizpůsobit do aktuálních podmínek u vody.

Tenhle populární hlásič na feeder váží jen 2,5 gramu! Rybář jej tak může připevnit i na tu nejjemnější feederovou špičku. Paráda! 

Suprovou zprávou je, že tyto signalizátory disponují režimem úspory energie, takže přístroj dokáže fungovat opravdu dlouhou dobu. Navíc! Jeho dobití je naprosto jednoduché! Baterii lze nabít jednoduše přes USB, což je maximálně pohodlné a rychlé. Tento signalizátor na feeder je jako dělaný pro rybaření ve tmě, v mlze, anebo na silně zarostlých březích, kde nejde dobře vidět špička. Tohle prostě využijete!

 

Suma sumárum: FLAJZAR si věří i do budoucna…

Firma FLAJZAR chce být významným inovátorem i v dalších letech. A proto čeští vývojáři už teď pracují na celé řadě vylepšení, které v budoucnu obohatí stávající modely. Pro rybářské nadšence, kteří chtějí doplnit nebo obměnit sbírku hlásičů, se připravují zajímavé novinky. Česká firma FLAJZAR je pochopitelně otevřena všem podnětům a připomínkám od rybářů, kterém můžete do této firmy zaslat.

ČESKÁ KVALITA: Podívejte se na kvalitní hlásiče FLAJZAR, které vyrábí Češi!

Česká firma FLAJZAR nabízí jen to nejkvalitnější! Důkazem je prodloužená záruka na 3 roky. Výrazným bonusem je i nadstandardní servis…

Kromě toho si ale česká stálice na rybářském trhu chce udržet to nejdůležitější – prvotřídní kvalitu. Ostatně, to, že čeští vývojáři vlastním produktům maximálně věří, dokládá i prodloužená záruka, která trvá 3 roky. To je jasná nápověda k tomu, že z „dílny“ společnosti FLAJZAR vyjíždí produkty té nejvyšší kvality. Významným plusem pak je i nadstandardní servis, na který se zákazníci mohou vždycky stoprocentně spolehnout…

Redakce InRybar.cz 

Foto: FLAJZAR

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. No tak nevím, ale podle rybářského řádu musí být rybář u prutu, nebo v jeho bezprostředním dosahu, nesmí spát a tak vlastně vůbec smysl těchto hlásičů na dálku nechápu. Signalizátor záběru v noci ať už zvukový, nebo světelný smysl sice má, ale sám za sebe říkám, že sedět u vody, kde stále popiskují signalizátory není zrovna tím nejlepším zážitkem. Rybařinu, kdy se nahodí prut, potom se zalehne ve stanu, nebo v bivaku do spacáku a čeká na signál naprosto neuznávám, je to metoda masařů.

  2. Od Vagnera si nic nikdy nekoupím. O tom jak Vagner k firmě Flajzar přišel je napsáno dost. Firma pana Flajzara se jmenuje TFE.cz

  3. Vážený pane Nováku, Flajzar s.r.o. nemá s Jakubem Vágnerem nic společného a nikdy neměl. Prvně si něco o tom přečtěte než se vyjádříte. Pan Flajzar sám a dobrovolně firmu prodal včetně Iča, jména a nemovitostí. To, že si po uplynutí doložky ve smlouvě udělal novou společnost je věc další. Hezký den přeji Milan Musil Flajzar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -