Domů Ostatní Rybářská publicistika „Jsi drzej jak vopice. A ten článeček oprav!“ Vyhrožující reakce šéfredaktora Chytej.cz...

„Jsi drzej jak vopice. A ten článeček oprav!“ Vyhrožující reakce šéfredaktora Chytej.cz Davida Havlíčka na adresu magazínu InRybar.cz.

- Reklama -

Na InRybar.cz vyšla už celá řada článků, které mezi lidmi vzbudily velké emoce. Čtenáři se tak na nejrůznějších místech předháněli v prezentování svých názorů, aby také zaujali nějaké stanovisko. Těch slušně podaných názorů si pochopitelně nesmírně vážíme. Včera na našem magazínu vyšel další text, díky kterému jsme spustili zajímavou diskuzi na „rybářském internetu“. Jenže vyskytl se i případ, se kterým jsme se doposud ještě nesetkali. 

Včera (1. 7. 2015) vyšel na magazínu článek s titulkem Rybář Jakub Vágner: Podvodník nebo génius? Názorový text, který nepojednával pouze o Jakubovi Vágnerovi, ale i o jeho kriticích, spustil pořádnou vlnu reakcí. Čtenáři zveřejňovali své názory všude možně, nejčastěji pak na sociálních sítích. Svou reakci napsal přímo pod článek i šéfredaktor Chytej.cz David Havlíček, jenž byl také jako jeden z kritiků Jakuba Vágnera v onom textu zmíněný. Jenže jeho reakce byla jen zčásti veřejná. Zbytek konverzace proběhl mezi oběma šéfredaktory rybářských webů s pomocí soukromých zpráv.

Konverzace probíhala na „faceboovském chatu“ dnes (tedy 2. 7. 2015), kdy pan šéfredaktor Chytej.cz David Havlíček napsal na naši stránku InRybar.cz na Facebooku. Za magazín InRybar.cz vystupoval šéfredaktor InRybar.cz Viktor Krus. Nevidíme jediný důvod, proč bychom vám neměli zprostředkovat zmíněnou konverzaci, abyste si o celé situaci udělali obrázek.

Poznámka redakce: Jedná se o přepis konverzace mezi šéfredaktory Davidem Havlíčkem (Chytej.cz) a Viktorem Krusem (InRybar.cz). Konverzace byla „gramaticky“ upravena. V žádném případě jsme ale nepozměnili smysl daných sdělení. Viktor Krus nekomunikoval přes svůj osobní profil, ale přes faceboovský profil InRybar.cz.

 

Začátek konverzace

David Chytejcz Havlíček: Viktor Krus?

Viktor Krus: Ano, copak byste potřeboval?

David Chytejcz Havlíček: Ten článek je vtip?

David Chytejcz Havlíček: Místo nás byste se měl věnovat legalizaci vašeho webu.

Viktor Krus: Jaký článek máte na mysli?

Viktor Krus: Legalizaci? Nevím, že bychom dělali něco nelegálního…

David Chytejcz Havlíček: Jo, to neví leckdo

Viktor Krus: Hm, hm…

David Chytejcz Havlíček: Opravte článek a já řeknu

Viktor Krus: Co řeknete?

David Chytejcz Havlíček: Nic

Viktor Krus: Promiňte, jaký je smysl téhle konverzace?

David Chytejcz Havlíček: Že si drzej jak vopice

David Chytejcz Havlíček: A ten článeček oprav…

Viktor Krus: A když ne?

David Chytejcz Havlíček: Dávám Ti 24 hodin

David Chytejcz Havlíček: Pak hlásím úřadům

Viktor Krus: Vyhrožujete mi?

David Chytejcz Havlíček: Ne, informuju

Viktor Krus: Tak děkuji za informaci…

David Chytejcz Havlíček: OK

Viktor Krus: Máte ještě něco na srdci? Anebo se už můžeme rozloučit?

David Chytejcz Havlíček: Ne, to je vše – zítra kontrola, a pokud tam budou ty lži a zavádějící informace, budeš za vola dál, a ještě navíc s kontrolou na krku.

Viktor Krus: Lži a zavádějící informace? Pokud mi dáte konkrétní příklad, můžeme se bavit o opravě – chybu přiznám, ale ani s editorem jsme žádnou nenašli.

David Chytejcz Havlíček: (pozn. redakce: Od pana Havlíčka následují 2 delší texty, které naleznete v diskuzi pod článkem Rybář Jakub Vágner: Podvodník nebo génius?)

Viktor Krus: Děkuji za konkrétní příklad – zmíněnou pasáž opravíme… Dále, za novináře se nepovažuji – děkuji za pochopení…

David Chytejcz Havlíček: OK

David Chytejcz Havlíček: Btw. Ta žaloba existuje – mám kopii

Viktor Krus: Máte ještě nějakou výhradu?

David Chytejcz Havlíček: Má výhrada je k zveličování Chytej a mé osoby

David Chytejcz Havlíček: A k urážlivým řečem o pisálkovství, pokrytectví atd.

David Chytejcz Havlíček: Nejlépe úplně zapomeň, že existuju a vše o nás ven

Viktor Krus: Promiňte, k žádnému zveličování nedochází – za tím stojím… Dojde k opravě zmíněných chyb – žádné lži jsme neuvedli – za tím také stojím… Zapomínat nemám na co…

David Chytejcz Havlíček: Na MRKu bylo těch příspěvků před smazáním dvojnásob. Zveličování je tedy dokazatelné.

David Chytejcz Havlíček: Pokud mi budou nepravdivé články škodit, přijdou na řadu právníci.

David Chytejcz Havlíček: Tím diskuzi uzavírám a je to jen v Tvých rukách

Viktor Krus: Takže po mně žádáte co?

Konec konverzace

 

Kdo je David Havlíček?

David Havlíček je šéfredaktorem, a také jediným vlastníkem, známého rybářského webu Chytej.cz. Mezi jeho další činnosti patří filmová a televizní tvorba. Podílel se například na tvorbě celovečerního dokumentu Sama proti času, který pojednával o olympioničce Martině Sáblikové.

David Havlíček také kandidoval do zastupitelstva města Tábor za politické hnutí Tábor 2020. Při své kandidatuře na otázku proč se rozhodl kandidovat v komunálních volbách řekl, a teď citujeme: „Protože si myslím, že do politiky lidé vstupují primárně z jednoho, ze dvou důvodů. Buď chtějí získat moc, kontakty a možnost se dostat blíže k veřejným zakázkám, anebo chtějí pro své město či zem udělat něco dobrého. Myslím si, že druhá skupina je v téhle zemi v minoritě. Když jsem měl možnost podpořit svou kandidaturou Jiřího Fišera (pozn. redakce: současný primátor města Tábor, politické hnutí Tábor 2020), kterého znám dost dlouho na to, abych mohl dát ruku do ohně za to, že do té menšiny patří, neváhal jsem. Podpořit slušnost, férovou a dobrý úmysl považuji za mou občanskou povinnost.  

Zveřejněná konverzace mezi dvěma šéfredaktory dává tušit, že text, který jsme vydali, nemusí být zrovna pro všechny příjemný. Za zmíněným článkem, který jsme vydali včera, stojí celá redakce InRybar.cz. Odmítáme, že bychom v textu uváděli nějaké lži nebo zavádějící informace. Na tomto totiž naše „redakční filosofie“ rozhodně nestojí. A mrzelo by nás, kdyby si někdo myslel, že ano. Mrzelo by nás to stejně, jako nás mrzí reakce pana Davida Havlíčka…

Redakce InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

  1. Tak to je silná káva. Takže cílená provokace abys měl o čem psát? Zveřejňovat soukromou konverzaci? A kdo že je Viktor Krus? Srab na pár facek!!!

  2. Pane Havlíček, nechte si těch urážek. Zameťte si před vlastním prahem a dejte si bacha, aby nedorazila kontrola nahodou k Vám. A teď mně můžete nahlásit na stanici 😀

  3. Jó hoši nezávidím vám,šlápli jste hadovi na kuří oko:-) Pane Havlíček,proč se rozčilujete,vždyť na ten Váš umírající web už pomalu nikdo nechodí.Věnujte se radši těm svým předraženým nástrahám a lezením do prdele slovenské reprezentaci v přívlači,když Vás naše repre (asi ví proč) nechce…

  4. Tomáš: 35000-40000 návštěv týdně 😉 = cca 250000 zobrazených stran. A Slováci? Je nám s nimi dobře a jim s našimi účinnými nástrahami taky 😉 A baví nás je vedle Daiwa – Cormoran ČR sponzorovat. To ale asi vlezprdelka montéra aut na lince nepochopí 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -
Přidejte i vy své hodnocení