skingbranding-banner

VIDEO: Jak ušetřit za značkovou rybařinu (SHIMANO, DAIWA) tisíce korun?


Nakupování rybářských potřeb jistojistě patří k oblíbeným činnostem nejednoho rybáře. Asi každý to zná: V rybářských potřebách se každý mění v hotového nákupního maniaka. Rybáře prostě potěší, když si zakoupí krásnou věc, která mu bude u vody dlouho sloužit. Víte co vás potěší ještě více? Když za tu samou věc zaplatíte výrazně méně, a ušetříte tisíce korun. Ne, teď nemáme na mysli nějakou slevu. Máme na mysli, že značkové produkty od rybářských firem můžete nakupovat podstatně levněji…

Ptáte se jak? Je to jednoduché – celou řadu produktů od TOP firem, jakými jsou například SHIMANO, DAIWA nebo DELKIM, koupíte výrazně levněji na zahraničních e-shopech. Této vášni v posledních letech propadá stále více a více českých rybářů. A divíte se? Proč platit za tu samou věc o tisíce korun více? Proč? Přitom cena poštovného ze zahraničí se pohybuje okolo 100 korun, rychlost dodání je okolo 2 až 3 dní, a případná reklamace probíhá stejně jako v Čechách. To stojí za ty ušetřené peníze, ne?

Příklad z praxe: Na rakouském e-shopu HIKI.cz (v češtině), který posílá rybářské vybavení po celé Evropě, a tedy i do České republiky, můžete sehnat třeba nadupané hlásiče DELKIM TX-I Plus za něco málo přes 3300 korun. Co je na tom „nejvtipnější“? Stejné hlásiče od špičkové anglické firmy stojí v České republice okolo 5000 korun!!! To je rozdíl, co? A teď si spočítejte tu úsporu, když si koupíte 2 nebo 3 hlásiče, což rybáři u tohoto zboží obvykle dělají. Hned máte několik tisícovek v kapse.

A podobných produktů je na HIKI.cz celá řada. Znova: Mnohem levněji tam můžete nakoupit značkové pruty nebo navijáky – nejpopulárnější jsou ty od firem SHIMANO nebo DAIWA. Dále rybáři velice rádi nakupují i bivaky, křesla nebo lehátka. Je toho prostě spousta! Takhle můžete výrazně ušetřit – chce to jen se nebát zkusit i nakupování v zahraničí.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Značkové rybářské vybavení o tisíce korun levněji je dostupné na HIKI.cz

Ptáte se, jak je možné, že tohle rybářské vybavení je o tolik levnější? Jde snad o podvod? Jsou to snad levné kopie z Číny? Ne, ne, ne! Jde o ty samé produkty, které jsou i v českých regálech. Ta odpověď je jinde: Například rybářský e-shop HIKI.cz může ceny daných produktů srazit tolik dolů proto, že má obrovské odběry zboží. Nezapomínejte, že tenhle e-shop posílá po celé Evropě, a to i do takových obrovských trhů jako například Německo nebo Itálie.

To znamená, že HIKI.cz odebírá velké množství zboží, takže mu výrobce (popř. velkoobchodník) nabídne úplně jinou nákupní cenu. No, a strategií rybářského e-shopu HIKI.cz je, že tuto cenovou výhodu dává rybářům v podobě nízkých cen. No nevyužijte toho! Takže se rozhodně nebojte nakupovat v zahraničí – například my na HIKI.cz nakupujeme, a vše je v pohodě. Můžete fakt ušetřit!

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Rybářská závist? Chytil trofejního lososa na Labi a teď schytává obrovskou kritiku! Proč?

admin | přečteno: 4123x | 14.12.2020 | 1 komentář

Rybářský internet pořádně žije! O co jde? Severočeský územní svaz …

Český rybář ulovil dva gigantické kapry přes 45 kilo váhy ve dvou zemích! V Čechách ale sklízí závist

admin | přečteno: 14202x | 1.07.2020 | 2 komentáře

Pokud existuje někdo, kdo dostal dar od svatého Petra, pak …

Redakce InRybar.cz se omlouvá Ministerstvu zemědělství České republiky: Na Orlíku fakt nemůžete lovit harpunou!

admin | přečteno: 2201x | 3.04.2020 | Žádné komentáře

Naši dlouholetí čtenáři jistě zaregistrovali tradici magazínu InRybar.cz, kdy si …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.