skingbranding-banner

RECENZE: Kilo boilies za 59 korun! Co umí nejlevnější kuličky na trhu?


Tohle boilies v letošním roce budí velké emoce. A to zejména proto, že jeho cena je extrémně nízká. V porovnání s nejlevnějšími kuličkami od českých výrobců (i těch největších) toto boilies jednoznačně vítězí. A o dost! O jaké kuličky jde? O boilies KAPRPRO Esencial. Jedná se o extrémně levnou nástrahu z české „dílny“, která ale nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti. Samozřejmě, i nás ta velmi nízká cena zaujala, a proto jsme se rozhodli, že se na toto boilies od české firmy KAPRPRO podíváme zblízka. Co tyhle extrémně levné kuličky na kapry za pár korun nabízí? Výsledek vás překvapí…

Začněme tou velmi nízkou cenou, která je asi rozhodujícím faktorem při nákupu boilies KAPRPRO Esencial. Proč je toto boilies tak levné? Zlí jazykové tvrdí, že se jedná o „namletou mouku“ nebo „ovoněný prach“. Realita je ale jiná – je to výsledek obchodní strategie české firmy KAPRPRO. Jak to myslíme?

Boilies KAPRPRO Esencial nezakoupíte v žádném rybářském obchodě, v žádném rybářském e-shopu. Boilies koupíte pouze na webových stránkách výrobce. A to je zásadní faktor! Proč? Protože díky tomu nemusí český výrobce navyšovat cenu, aby mohl dát nějakou zajímavou marži prodejci v rybářských potřebách (ten taky z něčeho musí žít). Ne! Rybář při koupi boilies KAPRPRO Esencial dostává kuličky přímo „z mašiny“. Žádný mezičlánek – tedy prodejce. A proto si rybáři mohou užívat extrémně nízké ceny, která je v tuhle chvíli nepřekonatelná…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné boilies KAPRPRO Esencial si prohlédněte ZDE

Pro slovenské rybáře: Slovenští rybáři mohou boilies objednávat na kaprpro.sk

Boilies KAPRPRO Esencial je k dostání ve čtyřech příchutích – losos/patentka (nejlevnější), scopex/oliheň, jahoda/med, halibut/česnek. Jaká je z našeho pohledu nejlepší příchuť? My máme nejraději losos/patentka – a to nejen kvůli nejnižší ceně, ale například i kvůli parádnímu zbarvení, které jde vidět na drtivě většině terénů na našich revírech (na zarostlých i zanesených). Na tuhle vůni máme největší úspěchy – ať už na začátku sezóny, anebo v létě nebo na podzim. A co se týče průměrů, tak boilies KAPRPRO Esencial si můžete vybrat buďto v 20 nebo 24 mm velikosti.

I když je toto boilies hodně levné, tak je s podivem, že tak krásně voní. Kuličky mají opravdu silnou vůni, která ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu. To samozřejmě zvyšuje účinnost tohoto boilies. Nás ale na tom jenom zaráží, že ono to jde i levně – za pár korun můžete dostat dobré boilies, které krásně voní, a které ve vodě spolehlivě pracuje.

Co je nejsilnější zbraní tohoto boilies? Směs! Anebo spíše vlastnosti směsi. Právě díky tomu mají kuličky delší dobu rozpadu, než jejich největší konkurent ze známého obchodního řetězce. Kuličky Esencial od české firmy KAPRPRO mají tu výhodu, že i v hodně teplé vodě se rozpadávají okolo 24 hodin. To znamená, že s tímto boilies můžete naprosto v klidu krmit (ale i chytat) přes celou noc v létě v teplé vodě, a nemusíte tak pořád přehazovat. Navíc, delší doba rozpadu je výborná i na vodách, kde je přemnožená bílá ryba, která neustále dlube do kuliček, což zrychluje jejich rozpad.

 

Jak chytat s boilies KAPRPRO Esencial?

Jak toto levné boilies používat? My osobně s tímto boilies velice rádi krmíme. Nejprve si do kbelíku nasypeme levné boilies KAPRPRO Esencial, které následně zalijeme vařící vodou, která kuličky krásně spaří. To napomůže k mnohem rychlejšímu a efektivnějšímu vypouštění atraktivních látek z kuliček. Pak už jenom spařené kuličky zalijeme levným CSL od KAPRPRO a přidáme sypký atraktor pro zatraktivnění celého krmení. Výsledek? TOP krmení na velké kapry za pár korun! Vyzkoušejte!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné boilies KAPRPRO Esencial si prohlédněte ZDE

Pro slovenské rybáře: Slovenští rybáři mohou boilies objednávat na kaprpro.sk

Pak už jenom na našem lovném místě vytvoříme velký krmný „koberec“. Kuličky rozházíme okolo bójky na místě, a do tohoto krmného koberce položíme naši nástrahu. Ideálně pak chytáme na to levné boilies, se kterým krmíme. Je to logické – kapr v tom množství jen těžko rozpozná zradu. Tohle funguje!

S tímto krmným boilies lze ale pracovat i jinak – můžete ho nechat ztvrdnout (silně selektivní, funguje na velké kapry), anebo při krátkodobých vycházkách můžete vyrobit krmení pro rychlé chytání (nakrájení, rozdrcení boilies). Fantazii se meze nekladou!

Boilies KAPRPRO Esencial jsme vyměnili například za pelety. Problémem pelet je totiž to, že se velice rychle rozpadají, a kvůli vysokému obsahu oleje jsou vhodnější spíše do teplé vody. Ideální jsou v létě – jenže ve studené vodě se olejnaté složky hůře uvolňují. Takže co dělat na jaře nebo na podzim? Za nás to prostě vyhrává boilies Esencial. A pokud chcete nástrahu, která bude okamžitě pracovat i v hodně studené vodě, pak použijte ten postup, který jsme si ukázali ve videu výše. Tohle je účinná cesta…

 

Neutrácejte zbytečně balík peněz: Jde to levně! 

Firma KAPRPRO v současné době udává jasný trend, na který v blízkých letech budou muset reagovat i ostatní výrobci. Co tím myslíme? Na tomto příkladu jde jasně vidět, že rybář si může perfektně zachytat i na hodně levné boilies. Prostě, za pár korun si můžete vyrobit geniální krmení, které skvěle pracuje, a které ve vodě vydrží delší dobu.

Chceme jen začínajícím nebo méně zkušeným rybářům ukázat, že to jde! Že to jde i levně! Nenechte se zviklat – v těch kuličkách není nic, co by rybám nechutnalo, co by je od pozření tohoto boilies odrazovalo. A pokud použijete například ten postup výroby z videa výše, pak dostanete super nástrahu/návnadu. Těší nás, že přibývá rybářů, kteří vytvářejí tlak na rybářské firmy, aby cena boilies klesala. Právě díky obchodnímu tlaku a poptávce dochází k této pozitivní změně. Protože „náš zákazník, náš pán“.

A docela bychom si i tipli, že v dalších letech bude přibývat firem, které budou představovat „levné novinky“ – vlastně, ono se to už pomalu děje…

 

Závěr: Boilies za pár korun, se kterým si zachytáte

Co říct závěrem? Máme radost! Máme prostě radost, že na trhu je produkt, který svou kvalitou s přehledem dorovnává dražší výrobky, ovšem jeho cena není přemrštěná. Ne! Je lidová! Takže lov velkých kaprů si mohou dovolit i začínající rybáři, anebo rybáři, kteří prostě nechtějí do rybařiny investovat tisíce korun. Super!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné boilies KAPRPRO Esencial si prohlédněte ZDE

Pro slovenské rybáře: Slovenští rybáři mohou boilies objednávat na kaprpro.sk

Pokud se tedy chystáte na nějakou delší výpravu, podívejte se na boilies KAPRPRO Esencial. Za pár korun můžete dostat dobrou nástrahu/návnadu, na kterou budou brát kapři jako diví. Tohle boilies nabízí skvělou vůni, široký výběr příchutí, zajímavé průměry, anebo dobrou směs. Tak ať vám to u vody jezdí!

Silné stránky: Velmi nízká cena, delší doba rozpadu, široký výběr příchutí, krásně silná vůně

Slabé stránky: Chybí větší výběr průměrů, chybí verze „vytvrzených“ kuliček pro selekci bílé ryby a malých kaprů

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

PŘEDSTAVENÍ: Nejlevnější neutrálně vyvážené boilies na trhu? TOP kuličky na opatrné kapry!

admin | přečteno: 4159x | 25.08.2020 | Žádné komentáře

Neutrálně vyvážené boilies patří k velmi oblíbeným nástrahám ostřílených kaprařů, jejichž …

RECENZE: Sladké boilies na amury za pár korun! Luxusní boilies do teplé vody

admin | přečteno: 6695x | 7.07.2020 | 2 komentáře

Chytání amurů je nedílně spojeno s letní sezónou. V momentě, kdy na …

RECENZE: Kilo boilies za 59 korun! Co umí nejlevnější kuličky na trhu?

admin | přečteno: 11816x | 22.05.2019 | Žádné komentáře

Tohle boilies v letošním roce budí velké emoce. A to zejména …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.