DomůAkční nabídkaOsvědčený trik na candáta: Díky tomuhle vylepšení dravec neodolá nástraze

Osvědčený trik na candáta: Díky tomuhle vylepšení dravec neodolá nástraze

- Reklama -

Aktuální část rybářské sezóny je tím nejlepším obdobím pro lov candátů. Dravci jsou teď krásně aktivní, což je příslib pro bohaté úlovky. Jak ale šanci na úspěch ještě zvýšit? Zkuste tenhle fígl. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Lov candáta na rybičku je tolik úspěšný díky tomu, že rybář používá přirozenou kořist těchto vyhledávaných dravců. Ovšem i na první pohled dokonalou nástrahu jde vylepšit. Ano! Rybář totiž na mrtvou rybku na candáty může nanést speciální tekutinu, která výrazně posílí její pachovou stopu.

Proč to dělat? U rybích predátorů se moc dobře ví, že při hledání kořisti pochopitelně zapojují i citlivý čich. Jde o to, že právě díky vytříbenému čichu jsou schopni rychleji najít tolik vyhledávanou potravu. Proto posílení pachové stránky mrtvé rybičky dává velký smysl. Co použít?

 

Sprej na candáty

Tohle je velepopulární roztok na candáty od české značky Chyť a pusť. Jde o páchnoucí tekutinu, která dokáže výrazným způsobem posílit pachovou stránku nástrahy. A nejen mrtvé rybičky, ale také třeba také umělé nástrahy. Sprej na candáty najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Sprej na dravce Chyť a pusť

Tekutina se skládá z nejrůznějších živočišných ingrediencí, které dohromady vytváří páchnoucí roztok. Díky tomu tak tento sprej dokáže ve vodě vytvořit silné potravní signály, které neujdou pozornosti lovících candátů.

Tento sprej perfektně funguje i ve studené vodě! Takže i když se rybáři na candáty vydají i v pozdním podzimu nebo v zimě, tak i přesto bude takto vylepšená nástraha spolehlivě pracovat. I za nízkých teplot bude vydávat signály, které budou candáta lákat k útoku. Super!

Obrovským plusem tohoto spreje je, že má vysokou přilnavost. Díky tomu jej rybáři nemusí používat pouze na mrtvé rybičky na candáty, ale také na umělé nástrahy. Rybář totiž má jistotu, že na nástraze zůstane dostatečné množství lákavé tekutiny i po opakovaných hodech.  

Na tomto spreji oceňujeme i praktické balení. Jde o to, že páchnoucí tekutina se dodává právě ve spreji, takže aplikace roztoku je velmi jednoduchá. Prostě stačí zmáčknout a z balení vystříkne množství tekutiny přímo na nástrahu. Za tohle palec nahoru!

Pokud aktuálně hledáte to nejlepší řešení pro lov candáta, pak se rozhodně podívejte na tento vylepšovák. Právě sprej na candáty může výrazně napomoci k vícero záběrům od lovících candátů. Nezapomínejte na to, že pach nástrahy často rozhoduje o (ně)úspěchu! Sprej na candáty najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

 

Dip na candáty Predator Booster

Tohle je druhý typ velmi oblíbeného roztoku na dravce. Predator Booster je extrémně páchnoucí tekutina, která výrazným způsobem posiluje pach nástrahy. Je to fakt síla! Roztok na dravce Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Lahvička s páchnoucí tekutinou Predator Booster pro vylepšení rybářských nástrah

Největší výhodou Predator Boosteru je jeho silný zápach. Vývojářům tohoto boosteru se povedlo napodobit bakteriální proces, který ryby znají při rozkladu mrtvého masa. Takže díky tomu candát dostane „signál“, že v jeho blízkosti leží snadno dostupná kořist.

Ten zápach je opravdu otřesný! Proto důrazně doporučujeme, abyste s Predator Boosterem pracovali s „maximální opatrností“. Rozhodně dávejte pozor, abyste ho nevylili v autě. A v žádném případě si ani umyté ruce ve vodě z revíru neutírejte do oblečení (je zapotřebí důkladné umytí s mýdlem). I tohle jsou ale „důkazy“ toho, že tato tekutina má fakt sílu!

VIDEO: Jak vypadá Predator Booster? Prohlédněte si výrobek ve videu

Predator Booster dokáže výrazným způsobem vylepšit jak mrtvou rybičku, tak umělou nástrahu. Pokud chcete udělat při lovu dravců maximum, pak tohle je osvědčený způsob, jak toho docílit! Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Už nějakou dobu s kolegou chytáme společně na stejném místě. Já používam Predátora a on nic. Oba máme zhruba stejné výsledky a stejný počet ryb. On má dokonce, řekl bych více záběrů od štik. Candátí skore je stejné. Takže za mě, nevidím v tom efekt a navíc cena Predátora mi příjde dost přemrštěná. Jediné s čím souhlasím je ten smrad, to fakt z ničeho nedostanete. Ať berou

  2. Ahoj,já používám jiný konkurenční výrobek a rozdíl mezi s a bez je více než 40%.Hodně záleží na více faktorech,při podzimních lovech je to nejlepší pro test.Druh výrobku neuvidím už jen proto,že je lépe ať si to každý vyzkouší sám.Zkušenost s posilovačem mám již asi 20let,každý reaguje trochu jinak a i není třeba vhodný na všechny druhy nástrahy.Rád osobně,nebo I třeba e-mailem podám více informací.

  3. Nevím jestli se smát,ale přijde mě to jako další tahák na peníze. Žádný efekt,jenom si pár vychcánků mne ruce jak má někoho opět vyzráli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -