DomůAkční nabídkaPálivé boilies plné chilli: Cenově dostupná nástraha na podzimní kapry do chladné...

Pálivé boilies plné chilli: Cenově dostupná nástraha na podzimní kapry do chladné vody

- Reklama -

Boilies s vysokým obsahem „koření“ patří k osvědčeným nástrahám do chladné vody. Tyhle nástrahy dokážou i za nízkých teplot vysílat silné potravní signály, na které reagují třeba i pasivnější ryby. 

Ilustrační foto: LK Baits

Zajímavým trumfem na velké podzimní kapry je třeba boilies s obsahem pálivého chilli. No ano! Právě tahle surovina je suprově selektivní, takže ji moc nemusí menší ryby. Ovšem! Velcí kapři se mohou po takových kuličkách „utlouct“! Pojďme se na jedno takové boilies s chilli podívat blíže…

 

Boilies Euro Economic Chilli Squid

Geniální boilies na velké kapry, které je k mání za rozumné peníze! Tyto kuličky z dílny ostříleného kapraře Lukáše Krásy nabízí super vlastnosti, které rybáři ocení právě při chytání podzimních kaprů. Hlavním trumfem tohoto boilies je kvalitní složení! Kuličky Euro Economic Chilli Squid obsahují celou řadu atraktivních surovin, které pracují i za nízkých teplot vody. Pálivé boilies s chilli je k dostání na e-shopu LK Baits

Zajímavé jsou použité ingredience, které toto boilies tolik odlišují od ostatních kuliček. Jak už název napovídá, tak kuličky obsahují přísady z pálivého chilli, díky kterému mají opravdu hodně unikátní vůni a chuť. Pálivé chilli v kuličkách působí hodně selektivně, protože menší kapři jej tolik nežerou, ovšem na velké ryby je to skutečný magnet!

Aby byla selektivita ještě vyšší, tak hodně rybářů nechá tyto kuličky vytvrdnout. Co to znamená? Prostě jedno balení boilies vysypte do pytlíku na boilies a nechte ho pověšený na suchém a teplém místě. Po nějaké době kuličky nádherně ztvrdnou. A právě tohle vede k tomu, že takto upravené kuličky milují především velké ryby. Pokud chcete celý proces tvrdnutí urychlit, pak boilies posypte solí, která z něho vytáhne přebytečnou vlhkost.

Ovšem chilli není jedinou zbraní těchto kuliček! Boilies obsahuje například i silný extrakt z chobotnic, který dává této nástraze jedinečné pachové signály. Kapři tak díky této přísadě velmi rychle zjistí, že v jejich blízkosti leží nutričně zajímavá potrava, kterou prostě nenechají ležet. Tohle je velká paráda! Boilies Euro Economic Chilli Squid tak kombinuje pálivé a masové složky, přičemž výsledek je opravdu fantastický!

Toto boilies je dostupné v několika průměrech. Rybáři si jej mohou vybrat například ve velikostech 18, 20, 24 nebo 30 mm. Jakou velikost vybrat? Pokud máte jen málo času na ryby, pak doporučujeme používat nejmenší velikost 18 mm, kdy na podzim pod háček nastražujeme dvě kuličky. Tohle funguje skvěle! Při déletrvajících podzimních výpravách jsou super velikosti 24 a 30 mm, které ve vodě vydrží dlouhé hodiny.

K dostání jsou potom balení 1 nebo 5 kilogramů. Pokud chcete toto boilies mít za co nejlepší cenu, pak doporučujeme velké, 5 kilogramové balení, které po rozpočítání na jednotlivá kila vychází mnohem lépe! Nakupujte chytře! A pokud se člověk zaregistruje na e-shopu LK Baits, pak výsledná cena za kilo je ještě nižší. Super!

Hledáte kvalitní boilies do studené vody na podzimní kapry? Pak se rozhodně podívejte na tyto fantastické kuličky od Lukáše Krásy, které nabízí opravdu prvotřídní vlastnosti, přitom jsou ale dostupné za rozumnou cenu. Boilies Euro Economic Chilli Squid má velmi zajímavou vůni a chuť, která se pro lov kaprů na podzim skvěle hodí. Tohle boilies jezdí! Selektivní boilies na velké kapry s obsahem chilli je k dostání na e-shopu LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -