DomůAkční nabídkaPelety s lákavým slizem: zajímavá novinka na kapry od českého výrobce

Pelety s lákavým slizem: zajímavá novinka na kapry od českého výrobce

- Reklama -

Pelety patří bezesporu k nejvíce používaným nástrahám při lovu kaprů. Není divu! Pelety na kapry nabízí velmi atraktivní vlastnosti. Se zajímavým vylepšením této nástrahy přišla česká značka Chytil.

Česká firma Chytil patří k tradičním výrobcům rybářských nástrah a návnad na česko-slovenském trhu. Rybáři si tuto značku oblíbili zejména proto, že rybářská společnost produkuje kvalitní nástrahy a návnady za rozumné ceny. Přitom se ale tato firma nebojí inovovat. To nyní ukázala na nových peletách, na kterých se po vhození do vody vytvoří lákavý sliz. Hodně zajímavé vylepšení!

 

Pelety Chytil Barillo

Novinka od české firmy ihned zaujala rybářskou veřejnost. Není divu! Výrobci se totiž povedlo výrazně inovovat populární nástrahu, kterou pelety určitě jsou. A to vylepšení může přinést mnohonásobně více záběrů od mlsných ryb. Nové pelety na ryby Barillo najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Jak vlastně česká firma Chytil klasické pelety na ryby vylepšila? Ten princip tkví v tom, že výrobce oblíbené red fish pelety obalil do suchého dipu. Jednoduché, ale zatraceně geniální! Ve chvíli, kdy rybář takovou peletu hodí do vody, tak se na ní do několika minut vytvoří lákavý sliz. A ten se kaprům „moc líbí“.

Sliz má na peletě hned několik funkcí. Zaprvé: sliznatý povrch vypouští do okolního prostředí podstatně silnější pachové signály. Takže rybář je tak schopen zaujmout ryby i bez většího množství krmení. Ta vůně je po namočení opravdu výrazná!

Další výhodou tohoto slizu je to, že zpomaluje rozpad samotné pelety. Rybář se tak může spolehnout, že jeho atraktivní nástraha vydrží ve vodním prostředí podstatně delší dobu. Proto je tato vylepšená peleta na kapra vhodná i na ty vody, na kterých je přemíra „bílé ryby“ (plotic, perlínů, cejnků nebo karasů).

 

Na výběr osvědčené příchutě

Jak už bývá u české firmy Chytil zvykem, tak i u tohoto výrobku si rybář může vybírat z obrovské škály příchutí. K dostání jsou jak sladké vůně, tak i ty masové nebo kořeněné. Pojďme se na ten bohatý výběr podívat blíže.

Ze sladkých příchutí firma neopomněla obrovskou legendu – med. Právě tato nástraha do vodního prostředí vydává neodolatelnou vůni, na kterou spolehlivě zareaguje i pasivnější kapr. Kromě toho je ale k dostání i vanilka, ananas, švestka nebo jahoda.

Nové pelety jsou ale k dostání pochopitelně i v masových příchutích. Pokud jste fanoušky právě živočišných odérů, pak vás jistojistě zaujme játra. Jedná se o osvědčenou příchuť, která dokáže ve vodě fakt skvěle pracovat. Na výběr je potom ještě krill nebo sladko-masová kombinace banán/ryba.

A pak je tady ještě „kořeněný“ česnek. Tato výrazná příchuť je zejména v posledních sezónách mezi rybáři extra oblíbenou. Ten důvod je jednoduchý: česnek je opravdu výrazný, takže dokáže i v těžkých podmínkách vytvořit silné aroma. Takovou nástrahu nenechá kapr jen tak ležet. A pak nemůžeme zapomenout ani na klasický scopex.

Nové pelety od české značky Chytil jsou aktuálně k dostání ve dvou průměrech. Pro rychlejší chytání je určitě vhodnější velikost 14 mm, která slibuje spoustu záběrů. Tato drobná velikost je pak vhodná jak pro rybaření na krmítko, tak ale i na feeder. Na větší ryby je pak určitě vhodnější velikost 20 mm, která slibuje záběr i od urostlejšího kapra.

Jestli chcete v nové sezóně nabídnout rybám něco neokoukaného, pak se určitě podívejte na novinku od české značky Chytil. Jedná se opravdu o hodně povedenou nástrahu, která nabízí lákavé vlastnosti. Nové pelety Barillo najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -