DomůAkční nabídkaLuxusní naviják na kapry s volnoběžnou brzdou za pár stovek: je na něj...

Luxusní naviják na kapry s volnoběžnou brzdou za pár stovek: je na něj sleva

- Reklama -

Naviják na kapry je důležitou součástí rybářské výbavy. Ve chvíli, kdy rybář nemá kvalitní naviják, pak se z rybaření stává hotový horor. Za kvalitní naviják na kapry nemusíte utratit hromadu peněz.

Nevěříte? Tak se podívejte na speciální nabídku na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady jsou k dostání luxusní navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou od renomované rybářské značky Prologic. Jeden naviják pak vyjde na méně jak 1000 korun, což je cena, na kterou se jiní výrobci mohou dívat jen z uctivé vzdálenosti. Takový naviják v takové kvalitě a za tak nízkou cenu budete hledat jen těžko.

 

Naviják s volnoběžnou brzdou Prologic Avenger 6000 BF

Tento naviják na kapry s volnoběžnou brzdou si zamiluje každý rybář! Ten totiž za luxusně nízkou cenu dostane nadupaný naviják, který slibuje perfektní požitek z lovu ryb. Tady jednoznačně platí známé přísloví – za málo peněz hodně muziky. Zlevněný naviják najdete na e-shopu PARYS.

Zásadní předností tohoto navijáku je pochopitelně kvalitní volnoběžná brzda. Ta dovoluje nastavení brzdy do takové „polohy“, kdy se bude při záběru od ryby volně odvíjet vlasec z cívky. Takže ryba tak neucítí žádný protitah. Pak stačí rychlý pohyb, a rázem je vše připraveno k úspěšnému zdolávání.

U brzdného systému navijáku ještě chvíli zůstaňme: naviják je totiž vybaven kvalitní brzdou, která citlivě reaguje na pohyby ze strany rybáře. Takže ten je tak schopen okamžitě povolit, nebo naopak přitáhnout, zdolávané rybě. Brzdná síla je potom 11 kilogramů.

VIDEO: Jak vypadá naviják Prologic Avenger uvnitř? Mrkněte na video

Velké plus ale vidíme i ve „vnitřnostech“ navijáku. Uvnitř je totiž 5+1 ocelových ložisek, které se starají o precizní chod. Díky tomu tak naviják ukládá navazovací materiál bez nepřesností, které by mohly vadit při nahazování nebo vyvážení montáže. Na navijáku je potom také rolnička, která zabraňuje kroucení vlasce. Palec nahoru!

 

Na cívku se vlezou stovky metrů vlasce

Zlevněný naviják Prologic Avenger je k dostání ve velikosti 6000. Tato velikost je tak vhodná jak pro klasické chytání na krmítko, kdy se rybář zaměřuje na menší a středně velké kapříky. Zároveň ale tento stroj vydrží i lov v podobě moderní kaprařiny, kdy bez nejmenších problémů vytáhne i slušnějšího kapra.

Velikost 6000 je pak ideální na středně velké a velké revíry. A to třeba díky větší kapacitě cívky. Pro představu: na cívku navijáku o zmíněné velikosti se vleze 340 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Ale vzhledem k tomu, že někteří rybáři používají při lovu kaprů i tenčí vlákna, tak ta zásoba je opravdu obrovská.

Proto je naviják vhodný na velké vody, na kterých je zapotřebí nahazovat i přes 100 metrů daleko. Anebo zavážet stovky metrů od břehu. Rybář se pak nemusí bát „dřiny“ při stahování montáže. Naviják na 1 otočení kličkou totiž navine 96 centimetrů vlasce, takže velmi rychle stáhne montáž i z velké vzdálenosti.

Musíme se přiznat, že na tomto zlevněném navijáku od renomované značky Prologic se nám velmi líbí i decentní vzhled. Elegantní matný design se světlými prvky působí opravdu luxusně, takže kdejaký rybář by si na první pohled mohl myslet, že jde o mnohem dražší navijáky. A tyto jsou přitom k dostání za pár stovek.

Jestli aktuálně vybíráte nové navijáky na kapry, pak se určitě podívejte na tyto od renomované společnosti Prologic. Doslova za pár stovek dostanete stroj, který slibuje velkou kvalitu a komfortní používání, přitom ta cena je fakt úžasná. Zlevněné navijáky s volnoběžnou brzdou najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

    • Zájem o navijáky byl ze strany rybářů obrovský. Zmizely bleskurychlým tempem, i když zásoby byly poměrně početné…

      Krus, InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -