DomůAkční nabídkaPikantní dip na velké kapry: ve vodě vytváří oblak, který ryba nepřehlédne

Pikantní dip na velké kapry: ve vodě vytváří oblak, který ryba nepřehlédne

- Reklama -

Někteří rybáři si v dnešní době už nedokážou představit lov kaprů bez tekutých atraktorů. Ale ono se není čemu divit! Právě tyto lákavé tekutiny dokážou přinutit k záběru i pasivnější ryby.

Ten princip je naprosto jednoduchý: rybář na nastraženou nástrahu nanese lákavou tekutinu, která bleskově posílí její pachové vlastnosti. Díky tomu tak nástraha do okolí vypouští super lákavé potravní signály, které mohou výrazným způsobem napomáhat k záběrům od mlsných kaprů. Jaký dip na nástrahy ale vybrat? Podívejte se na třeba na ten od české značky ZFish.

 

Dip na nástrahy ZFish Bait Attractant

Tohle je „černý kůň“ mezi dipy na nástrahy. Mezi rybářskou veřejností tato lákavá tekutina ještě není tolik známá, což je ale velká škoda! Tento dip od české značky totiž nabízí suprové vlastnosti, přitom je k dostání za pár korun. Dip ZFish Bait Attractant najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Nejprve musíme začít konzistencí tohoto dipu na nástrahy. Ten je totiž krásně hutný, takže slibuje dlouhodobý účinek na nástraze. Ano! Dip od české značky ZFish na nástraze vytvoří mazlavou vrstvu, která se bude pozvolna uvolňovat velmi dlouhou dobu. Takže se nestane, že dip přestane za krátkou chvíli účinkovat. 

Rybář má tak stoprocentní jistotu, že jeho nástraha bude lákat ryby k záběru mnohem delší dobu než ostatní dipy na nástrahy. Navíc, díky vyšší hustotě se rybář může spolehnout na to, že dip se bude uvolňovat delší dobu i v teplejší vodě, a zároveň se rychle nesmyje ani v tu chvíli, kdy do nástrahy neustále dloubou menší ryby. Palec nahoru!

Tím nejvíce zásadním plusem tohoto tekutého atraktoru je ale to, že ve vodním prostředí vytváří neuvěřitelně hutný oblak. Ten tak v okolí nástrahy vytvoří neodolatelné potravní signály, které donutí kapra k záběru. Tohle je fakt špičkové chování dipu, které je k vidění spíše u těch nejdražších atraktivních tekutin. Paráda!

 

Jakou příchuť na kapry vybrat?

Rybáři si tento dip od české značky ZFish mohou vybrat v 5 příchutích. K dostání jsou jak masové, tak sladké vůně. A pak ještě velmi atraktivní kořeněno-pikantní aroma, které je z našeho pohledu trumfem na ty největší kapry. Ale začněme popořadě.

Fanoušci masových příchutí si z nabídky české značky mohou vybrat buďto příchuť oliheň/chobotnice (squid/octopus) nebo oliheň/krill (squid/krill). Tyto tekuté atraktory mají velmi intenzivní masové aroma, které dává kaprům jasně najevo, že před nimi leží nutričně bohatá potrava. Takovou nástrahu kapr rozhodně nenechá ležet!

Rybáři, kteří loví kapry na sladké příchutě, si pak mohou vybrat příchuť jahoda/banán (strawberry/banana). Tato příchuť má pronikavě sladkou vůni, která zaujme každého mlsného kapra v okolí. Zajímavá je potom masovo-sladká příchuť monster crab/ananas (monster crab/pineapple), která kombinuje živočišný pach s krásnou vůní.

Z našeho pohledu je ale nejzajímavější kombinace chilli/robin red. Jedná se totiž o zajímavou kombinaci pikantního aroma s atraktivním kořením. Přesně toto je neokoukaná vůně, která může mít zejména na silně prochytávaných vodách velký úspěch. Jestli tedy chcete kaprům nabídnout něco zajímavého, tady máte příležitost.

Každý rybář by při lovu kaprů měl udělat maximum. Protože právě tento přístup často vede k vysněnému úlovku velkého kapra. Vylepšete si vaše nástrahy tak, aby byly co nejvíce atraktivní, a aby zaujaly i ty největší ryby. Tyto dipy od české značky ZFish vám pomohou! Atraktory najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -