DomůAkční nabídkaTajemství Karla Nikla: Boilies s chilli za rozumnou cenu, které chutná velkým...

Tajemství Karla Nikla: Boilies s chilli za rozumnou cenu, které chutná velkým kaprům

- Reklama -

Karel Nikl patří k ostříleným kaprařům, kterého si váží nejen v Česku, ale také v zahraničí. Zkušený borec dokázal na nejrůznějších lokalitách v tuzemsku i v zahraničí pochytat množství velkých ryb.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

A taky zabodoval na prestižních rybářských závodech! Kolínský šéfkuchař prostě umí! Ale své poznatky si nenechává jen pro sebe. To ani náhodou! Karel Nikl nasbírané zkušenosti rád promítá do jeho nástrah, které patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu…

Kdekoho by mohlo napadnout, že v tomto textu se budeme zaobírat nějakými nákladnějšími kuličkami. Ale věděli jste, že Karel Nikl vyrábí i cenově dostupné boilies, které je k dostání za hodně rozumnou cenu? A přitom nabízí fakt super zajímavé vlastnosti! O jakých kukličkách to mluvíme? O boilies s chilli Economic Feed. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Levné boilies NIKL Economic Feed

Vynikající boilies od legendárního Karla Nikla, který se rozhodl uspokojit i ty rybáře, kteří nechtějí za kuličky utrácet příliš peněz. Jak už název napovídá, tak toto boilies je dostupné za hodně rozumnou cenu. Přesto! Základová směs je poskládaná z takových surovin, aby tohle boilies bylo pro kapry atraktivní, a aby ho nenechali jen tak ležet. Boilies NIKL Economic Feed je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

A to se povedlo! Karel Nikl stvořil levné boilies na kapry, které je ale pro tyhle ryby lehce stravitelné. Díky tomu tak kapr boilies velmi rychle stráví a vypudí z těla, takže po chvíli zase dostane „pocit hladu“. Díky tomu je toto boilies vhodné i na krátkodobější vycházky k vodě, protože kapr se po nasycení v krátkém časovém intervalu vyprázdní. A zase se objeví na našem lovném místě. Super!

Velkou předností je to, že levné boilies Economic Feed je k dostání v příchuti chilli. Tato kořeněná příchuť patří odjakživa k těm nejlepším pro lov větších kaprů. No ano! Chilli je docela dost selektivní surovinou, takže tyhle kuličky nebudou chtít moc malé ryby, ale budou krásně nachystané pro větší kapry. Za tenhle výběr příchutě velký palec nahoru!

Toto levné boilies od Karla Nikla je k dostání ve dvou průměrech. Rybáři si mohou vybírat kuličky ve velikosti 20 nebo 24 mm. Menší kuličky jsou vhodnější při rychlejším chytání. Ve chvíli, kdy potřebujete ještě atraktivnější krmení, není nic lepšího než kuličky okrájet na menší velikost. Díky tomu z nich sundáte tuhý obal, takže boilies bude rychleji vydávat atraktivní signály.

Větší, 24 mm kuličky, jsou pak vhodné zase tam, kde je vysoký výskyt bílé ryby. Pokud jezdíte na vody, kde je hodně cejnů, plotic nebo tloušťů, pak jsou tyhle kuličky jasnou volbou. A jestli chcete, aby ve vodě vydržely ještě déle, pak je dobré je nechat vysušit, aby jejich rozpad byl pomalejší, a aby byly selektivnější. Tohle funguje!

Jestli nechcete utrácet za boilies přespříliš peněz, pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky Economic Feed od Karla Nikla. Jedná se o nástrahu/návnadu za velmi přijatelnou cenu, ale přitom nabízí fakt suprové vlastnosti – atraktivní směs, super příchuť a ty nejlepší průměry. Za tyhle peníze prostě není co řešit! Levné boilies od kapraře Karla Nikla je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -