DomůNovinkyGiga candát: rybářka ulovila na gumu candáta o délce přes 100 centimetrů

Giga candát: rybářka ulovila na gumu candáta o délce přes 100 centimetrů

- Reklama -

Fantastický úlovek! Nic jiného se nedá napsat k obrovskému candátovi, kterého ulovila rybářka Andrea Malleová z Rakouska. Ta na sociálních sítích zveřejnila fascinující fotografii s obrovským dravcem.

O kapitálním úlovku candáta informovaly také německy píšící magazíny, které si na rybářském internetu všimly příspěvku rybářky. Ta na Instagramu zveřejnila fotografii gigantického candáta, který překonal magickou hranici 100 centimetrů.

 

Rybářka si myslela, že zabral sumec

Německý magazín Blinker uvedl, že rybářka Andrea Malleová se vydala se svým přítelem Markusem Sumperem na jezero, ze kterého chtěla dvojice vytáhnout nějakého sumce. Rybářka chytala na umělou gumovou rybu o délce 21 centimetrů. Mezi rybáři se takové nástraze říká guma

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Andrea Malle (@andrea_malle_hobby_fishing)

Přítel rybářky Markus pak používal při lovu vábničku, aby přilákal některého z tamních vousatých predátorů. Jenže! Namísto sumce „kouzelné dřívko“ přilákalo obrovského candáta, který rybářce zabral na velkou gumovou nástrahu.

O půl desáté večer do gumové nástrahy rybářky cosi „praštilo“. Andrea si zprvu myslela, že do gumové ryby skutečně praštil sumec. Záběr od ryby byl totiž tvrdý, nešlo o typický „kopanec“, který rybáři při lovu candátů dobře znají. Navíc její přítel používal vábničku, takže vše napovídalo tomu, že na gumu skutečně zabral sumec. Jenže!

 

Candát měřil 101 centimetrů

Už při samotné zdolávání ale rybářka poznala, že tohle nebude sumec. Průběh souboje tomu prostě nenasvědčoval. A když rozsvítila čelovku, tak se ukázalo, že její úsudek byl správný! V jasném světle se totiž „rozsvítily“ oči obrovského candáta. Fascinující ryba!

Naštěstí při zdolávání ryby nedošlo k žádným komplikacím, takže rybářské dvojici se povedlo dravce úspěšně dostat do podběráku. A vypukla nefalšovaná rybářská euforie! Metr pak ukázal neskutečných 101 centimetrů. Magická hranice tak byla pokořena! Rybářský magazín Blinker pak uvedl, že dravec vážil 10 kilo.

Zdroj: Blinker, ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. Nevím, kolik už měla tato rybářka v životě štěstí, ale tohle je kapitální štěstí na celý život! Blahopřeji!

  2. Ahoj stastna to zena.Velka gratulace.Ty blaho,to je nadhera.Cumim na to kazdou chvili.To je ponorka, ten sviti.To se nepovede, hodne rybarum, za cely zivot.Muj nejvetsi,91 cm, sylel jsem, kdyz jsem ho uvidel.Je zaramovany.Jsem s nim rybarstvi casopis.Trofejni candati za 5 roku.S pozdravem Marian s Chrudimi.

  3. Velka gratulace.Ty blaho, to je neco.Stastna to zena.Furt na to cumim.To je ponorka.To se nepovede vetsine rybarum, za cely zivot.Klanim se.Lepsi nez sex.Muj trofejni nejvetsi 91 cm.Jsem v casopisu rybarstvi.Trofejni za 5 let.Silel jsem kdyz sem ho uvidel.Marian s Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -