DomůAkční nabídkaPohodlné křeslo pro rybáře za pár korun: tohle patří k nejlevnějším na trhu

Pohodlné křeslo pro rybáře za pár korun: tohle patří k nejlevnějším na trhu

- Reklama -

Při rybaření je klíčové mít „pod zadkem“ pohodlné křeslo na ryby. Pokud totiž rybář výběr tohoto druhu vybavení podcení, pak se může „těšit“ na hotový horor na rybách. Jaké křeslo pro rybáře vybrat? 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Taky jste to někdy zažili? Sedíte na břehu oblíbeného revíru, ale po nějakém čase vás začne tlačit sedací část těla. Křeslo na ryby, na kterém sedíte, není úplně pohodlné. Zprvu to jde vydržet, ovšem za další chvíli se nepohodlí změní v čistou bolest. Tomuhle jde předejít!

Stačí sáhnout po kvalitním křesle na ryby. Ale bacha! Tím nemyslíme, že musíte rovnou sáhnout po tom nejdražším rybářském křesle. To ani náhodou! Například na rybářském e-shopu Chyť a pusť je aktuálně k dostání super pohodlné křeslo, za které nedáte ani 1500 korun. Pojďme se na něj podívat blíže.

 

Křeslo na ryby Prologic Inspire Lite Pro Chair With Pocket

Právě toto rybářské křeslo patří k těm nejlevnějším na rybářském trhu. A přitom nabízí super vlastnosti! Na tomto křesle na ryby si bude pohodlně hovět i urostlejší rybář, který má nějaké to kilo navíc. Levně křeslo na ryby od rybářské značky Prologic najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Musíme začít rozměry: Výška křesla je 52 centimetrů, šířka 47 centimetrů a délka 40 centimetrů. Díky zmíněným rozměrům je jasné, že křeslo je vhodné i pro urostlejší rybáře, kteří mají rozměrnější parametry. To, že křeslo na ryby Prologic dokáže „uspokojit“ i těžšího rybáře, prozrazuje i nosnost – ta činí 140 kilogramů!

Na křesle se nám líbí právě ona bytelná konstrukce, která slibuje vysokou stabilitu a perfektní nosnost. Takže rybář nemusí mít obavy například z převržení křesla na horším terénu. Na tomhle křesle je opravdu parádní posezení! Hmotnost křesla je 4,8 kilogramů.

Z našeho pohledu je důležitým plusem také to, že si lze nastavit výšku sedáku. Ta začíná od 37 centimetrů, a rybář si ji může zvýšit až na 52 čísel. Díky této nejvyšší možnosti nastavení výšky sedáku se výrazně zvyšuje pohodlí pro vstávání z křesla. Super! Na nastavitelných nohách pak najdeme i široké patky proti boření do měkkého terénu.

 

Na rybářském křesle je odolná látka

Na křesle se nám líbí také použitý materiál. Jde o pevnou a odolnou látku, která slibuje dlouhodobou životnost i při rybaření v těžkých podmínkách. Materiál lze snadno očistit od znečištění u vody. Jde totiž o voděodolný a prodyšný materiál MCP, který se vyznačuje perfektními vlastnostmi.

Příjemným bonusem je potom také kapsa na zip pod sedákem na tomto křesle od značky Prologic. Rybář si tak do kapsičky může schovat nejrůznější drobnosti, které potřebuje mít po ruce. Tohle je hodně příjemné vylepšení zmíněného křesla na ryby.

Netvrdíme, že toto křeslo je dokonalé – některé rybáře například může odradit absence loketních opěrek nebo nemožnost polohovatelnosti. Vzhledem ale k rozměrům křesla Prologic má rybář jistotu, že posezení bude opravdu maximálně komfortní. Jiné křeslo na ryby v takové kvalitě budete hledat jenom těžko

Pokud aktuálně hledáte rybářské křeslo za rozumné peníze, pak se určitě podívejte na toto od firmy Prologic. Jde o pohodlné křeslo pro rybáře s dostatečnými rozměry, bytelnou konstrukcí a parádní nosností. Tohle je křeslo, ve kterém si bude hovět jako „doma v obýváku“. Levné křeslo je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -