DomůTrendyRybář Bohumil Kuna jede na FOR FISHING: představí tam své novinky 2023?

Rybář Bohumil Kuna jede na FOR FISHING: představí tam své novinky 2023?

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna patří k výrazným osobnostem české kaprařiny posledních let. A proto není divu, že se rybáři ptají, zdali bude na letošním FOR FISHING. Rybář potvrdil, že se na veletrh chystá. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

Rybář Bohumil Kuna natáčí videa na YouTube především z řeky Labe. Právě tato řeka je s tímto charismatickým rybářem neodmyslitelně spojená. Ovšem teď Bohumil Kuna na chvíli změní lokalitu – chystá se totiž navštívit Prahu.

 

Bohumil Kuna bude na FOR FISHING v sobotu

Rybář Bohumil Kuna natočil pro své fanoušky informativní video, ve kterém potvrdil, že se chystá na letošní ročník rybářského veletrhu FOR FISHING v Praze. Labský rybář počítá s tím, že v Letňanech bude v sobotu od 10 hodin.

VIDEO: Co chystá Bohumil Kuna na FOR FISHING 2023? Více informací ve videu

Bohumil Kuna ve videu zmínil, že spolu s ním budou v Praze také dvě dámy a jeho kamarád Milan. Takže rybáři, kteří si budou chtít s Bohumilem Kunou udělat fotografii, anebo s ním jen prohodit několik slov, budou mít v sobotu příležitost.

 

Rybář nachystal novinky na sezónu 2023

Labský rybář Bohumil Kuna se pak v přiloženém videu zmínil i o novinkách pro rok 2023. Jednou z nich je například krmítková směs X106, která obsahuje celou řadu TOP ingrediencí. Rybář tohle krmení nabízí jak v sladkém (jahoda), tak masovém provedení (oliheň). Návnada vychází na 129 korun za 2 kilogramy.

Další novinkou jsou potom nové plovoucí kuličky od Bohumila Kuny. „Ty jsou extrémně plovoucí, a jsou už také na e-shopu. Jsou nasákavé, takže dlouho uvolňují esenci,“ řekl k novému boilies rybář z Labe.  

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -