DomůAkční nabídkaPoslední kusy: obrovská sleva na bivak se zimním přehozem od anglické značky

Poslední kusy: obrovská sleva na bivak se zimním přehozem od anglické značky

- Reklama -

Rybáři mají nyní jedinečnou možnost si na e-shopu PARYS obstarat nadupaný bivak od anglické značky JRC s výraznou slevou. A navíc! K bivaku je i zimní přehoz, který výrazně zvyšuje komfort u vody. 

Ilustrační foto: PARYS

Pokud aktuálně hledáte nějaký kvalitní bivak na ryby na příští sezónu, pak se určitě podívejte na nabídku od českého e-shopu PARYS. Právě tady najdete zlevněný bivak od renomované společnosti JRC. A k bivaku je i zimní přehoz. Všechno dohromady je pak k mání za super nízkou cenu.

Upozorňujeme ale, že jde o doprodej těchto bivaků, takže na skladě jsou poslední kusy. Tudíž kdo dříve přijde, ten bude mít parádní bivak se zimním přehozem za nepřekonatelně nízkou cenu. Pojďme se na bivak od anglické značky podívat blíže…

 

Bivak na ryby JRC Defender 2 Man (+ zimní přehoz)

Vynikající bivak pro rybáře, který nabízí opravdu TOP vlastnosti i v těch nejhorších podmínkách. Rybář se u tohoto bivaku může stoprocentně spolehnout, že vydrží opravdu hodně! Zlevněný bivak na ryby JRC Defender 2 Man se zimním přehozem najdete s výraznou slevou na e-shopu PARYS.

Na tomto bivaku milujeme hned několik předností. Zaprvé: tento model má parádní rozměry, které jsou 275 x 300 x 150 centimetrů. Takže pod střechu bivaku se s naprostým přehledem vejdou dvě rybářská lehátka a další nutná rybářská batožina, kterou je zapotřebí mít po ruce. Palec nahoru!

Délka bivaku se pak výrazně prodlouží na 295 centimetrů v tu chvíli, kdy rybář na bivak JRC připevní i zimní přehoz, který je součástí. Zásadním plusem přehozu ale pochopitelně je, že citelně zvyšuje komfortu u vody za těch nejhorších podmínek, kdy silně prší, sněží, mrzne, anebo fouká. Tohle je perfektně!

Ještě se musíme zaměřit na plášť bivaku: ten je vyrobený ze super odolného materiálu 210D PU, který má vodní sloupec 5000 mm. Takže bivak vydrží i pořádné průtrže mračen, které jsou nedílnou součástí mnoha rybářský výprav. K ještě větší odolnosti pak přispívají i podlepené švy, kterými dovnitř bivaku neproteče.

 

Bytelná konstrukce, kterou hned postavíte

Odolnost bivaku je další neuvěřitelně zásadní předností. Bivak má dvoužebrovou konstrukci, kterou tvoří 16mm odlehčené aluminiové kulatiny. Trubky jsou sice krásně lehké, ovšem setsakramentsky pevné. Takže konstrukce s „prstem v nose“ vydrží právě i silné poryvy větru, které rybáře můžou u vody kdykoliv překvapit.

Kromě toho je ale velkou výhodou to, že konstrukci rybář velmi rychle postaví, a pak zase sbalí. Takže samotné postavení bivaku je otázkou několika málo chvilek. Proto jej rybáři vozí i na kratší výpravy k vodě, protože ví, že pod střechou tohoto bivaku bude vždy maximální pohodlí.

V přední části bivaku jsou potom i prostorná okna, která dovolují různá „nastavení“. Rybář může mít vepředu moskytiéru, která bude dovnitř bivaku pouštět čerstvý vzduch, ale ne dotěrný hmyz. Další možností je slídové okno, které vydrží silný déšť, ale rybář vidí před bivak na pruty. A třetí možností je klasický plný panel.  

Pokud aktuálně hledáte opravdu kvalitní bivak, který vydrží šílené podmínky u vody, ale zároveň vydrží i dlouhé sezóny, pak se podívejte na tento od anglické značky JRC. Bivak Defender 2 Man se zimním přehozem je tím nejlepším parťákem i na ty nejtěžší výpravy. Bivak s velkou slevou najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -