DomůProdukce InRybářRybářský trhMega pouzdro na pruty, do kterého dáte celou výbavu: vyrábí ho česká...

Mega pouzdro na pruty, do kterého dáte celou výbavu: vyrábí ho česká firma

- Reklama -

Někteří rybáři mají rádi, když si můžou vzít celou výbavu k vodě. K tomu je ale zapotřebí velké pouzdro na pruty! Jaké vybrat? Podívejte se třeba na TOP rybářské pouzdro se 4 komorami z Česka.

Velké pouzdro na pruty, které má 4 komory, dokáže pořádně zpříjemnit rybářovi život. Jde o to, že takto velké pouzdro na pruty pojme obrovské množství výbavy. Takže rybář má vždy všechno po ruce!

Kde ale tak obrovské pouzdro se 4 komorami najít? Opravdu velké rybářské pouzdro vyrábí třeba česká firma Kinetic. Ta ho skutečně šije v České republice, takže nejde o žádný „dovoz kdesi z Asie“. 4komorové pouzdro na pruty Kinetic tak nabízí obrovskou kvalitu…

INFO: Kvalitní pouzdro na pruty najdete na e-shopu české firmy KINETIC

DALŠÍ VIDEA: Nástrahy na ryby, o kterých jste neslyšeli! Podívejte se na další videa

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Zdravím,pouzdro vypadá dobře,vejde se tam hromada věci,mam podobne co má 3 komory.Úchytky uvnitř na pruty jsou vyborná věc,jinak všechno co není uchycené se po nesení pouzdra na zádech sesype dolů a zamíchá.Mám poudro po celé délce vystužené lehkým hliníkový profilem,který drží rovný tvar,aby ohyb pouzdra při nešení na rameni nebo na zádech nedržely pruty,obzvlášť když jsou po celé jeho délce.Jinak OK.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -