DomůAkční nabídkaPoslední kusy: pelety z kukuřice na ryby za 40 korun za kilo rychle...

Poslední kusy: pelety z kukuřice na ryby za 40 korun za kilo rychle mizí

- Reklama -

Jestli se v letošní sezóně máme bavit o nějakém rybářském hitu, pak jednoznačně musíme zmínit kukuřičné pelety za 40 korun za kilo od české značky Carpway. Ty mizí ze skladu závratnou rychlostí.

I když nová várka na rybářském e-shopu PARYS byla opravdu pořádně početná, stejně pytle se žlutými peletami Carpway mizí neuvěřitelně rychle. Takže pokud se rybář potřebuje zásobit levným krmením na ryby z kukuřice, pak není na co čekat. Na skladě totiž leží poslední kusy, které budou v mžiku pryč. Kdo to nestihne, bude muset zase čekat na novou dodávku levných pelet z kukuřice.

 

Levné pelety z kukuřice na ryby Carpway

Tyto pelety od české značky Carpway zaujaly v letošní sezóně nejednoho česko-slovenského rybáře. Ale ono se není čemu divit! Když se rybář zaregistruje na rybářském e-shopu PARYS, pak vychází cena za 1 kilogram pelet na pouhých 40 korun. Levné pelety Carpway najdete na e-shopu PARYS. Nezapomeňte se přihlásit nebo registrovat!

V letošní sezóně už pořádný počet rybářů zjistil, že i když jsou tyto kukuřičné pelety opravdu levné, přesto nabízí vysokou kvalitu. Pelety jsou vyrobené z nadrcených a namletých zrn kvalitní kukuřice.

Takže po chvíli, kdy je peleta ve vodě, lze uvnitř ní vidět i hrubší částice. Takže rozhodně neplatí, že by pelety byly vyrobeny „z mouky“, jak se někteří kritici snaží tento produkt na internetu hanit.

Pelety kromě atraktivního složení, které je pro ryby velmi lákavé, nabízí i výrazně žluté zbarvení. Díky tomu je tato návnada schopna i na zanesených nebo zarostlých revírech vytvářet nepřehlédnutelné „krmné koberce“, které spolehlivě zastaví jakéhokoliv kapra nebo amura na lovném místě. Ty pelety jsou fakt super!

Kukuřičné pelety Carpway se vyrábí ve dvou průměrech, ale kvůli obrovskému zájmu ze strany rybářů leží na skladě posledních několik pytlů s peletami o velikosti 18 mm. Tato větší velikost pelet slibuje, že ve vodním prostředí vydrží delší hodiny, takže pelety spolehlivě „počkají“ i na urostlejší kapry nebo amury.

Pokud do druhé poloviny dubnové sezóny potřebujete spoustu levného krmení na ryby, protože se chystáte třeba na první pořádnou rybářskou výpravu, pak si pospěšte. Skladové zásoby se výrazně ztenčily, takže po vyprodání budete muset zase čekat. Levné pelety Carpway z kukuřice najdete na e-shopu PARYS. Nezapomeňte se přihlásit nebo registrovat!

 

Halibutové pelety od 51 korun za kilo

Někteří rybáři pak nedají dopustit na živočišné halibutové pelety s výrazným odérem. A zase: i tyto pelety můžete sehnat od české značky Carpway podstatně levněji než u konkurence. Když se totiž rybář přihlásí na e-shopu PARYS, pak cena halibutových pelet startuje od 51 korun za kilo. Levné halibutové pelety najdete na e-shopu PARYS.

Halibutové pelety na ryby Carpway

Rybář pak může sáhnout po „klasických halibutových“ peletách, které mají tmavší zbarvení. Jde o velmi oblíbený typ návnady, ale i nástrahy. Není divu! Tyto pelety mají koncentrované aroma, které spolehlivě láká ryby na lovné místo.

Druhým typem jsou potom výrazněji zbarvené red halibut pelety. Ty mají totiž červené zbarvení, které jde skvěle vidět i na zaneseném nebo zarostlém povrchu. Pokud tedy rybář jezdí například na pískovny, na kterých je vodní vegetace, ale čistá voda, pak jsou red halibutky určitě zajímavější návnadou.

Česká značka Carpway svými levnými peletami způsobila na rybářském trhu skutečné „zemětřesení“. Takto nízké ceny budete totiž u jiných výrobců hledat jen těžko. Pokud tedy nechcete zdevastovat vlastní peněženku, pak mrkněte na pelety na ryby od Carpway.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -