DomůDalší videaPoložená a feederRetro rybaření: takto se chytaly ryby před 30 lety. Chybí vám tyto...

Retro rybaření: takto se chytaly ryby před 30 lety. Chybí vám tyto časy?

- Reklama -

Občas někteří rybáři bědují nad tím, že rybaření už není to, co bývalo. Jak se ale vlastně před lety rybařilo? Zajímavý rybářský pohled do minulosti nabídnul autor kanálu Rybaření trochu jinak.

Chtěl jsem si trochu zavzpomínat na staré časy, kdy se k vodě chodilo s jedním batohem a kyblíkem krmení. Vyrazil jsem na pískovnu se dvěma starými teleskopy zkusit štěstí. Zpočátku jsme tam byli jen dva, pak přišel ještě třetí kolega, ale aktivita ryb byla slabá. Dokázal jsem na staré teleskopy chytit alespoň jednoho kapra? Koukněte na video …

DALŠÍ VIDEA: Podívejte se na další videa od tvůrce Rybaření trochu jinak

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

11 KOMENTÁŘE

  1. Já takto chytám pořád. Teleskop za pár stovek, pytlík rohlíků a to máte vidět v létě ty amury na svazovkách. Týpci z bivaku jen valí oči. Mám samozřejmě i modernější výbavu ale já to prostě takhle miluju. Najít echolotem ryby, udělat jim tam horu krmení a pak je jen kosit jak divočáky na újedi, to dneska umí každej. Mě právě baví sledovat ryby, počasí a s minimem vybavení nachytat kolikrát hezčí ryby, než kolegové s výbavou za hromady peněz a stejně ve finále, kdyby nebylo soukromáků, tak se nemají ani s čím fotit 😛 😀

  2. Ne ne, vůbec mi to nechybí a dohledné době ani nebude, protože rybářský řád máme, až na několik málo bezvýznamných úprav, pořád stejný!

  3. Chytam na stare stipane pruty(po repasu) na Lipne a bez problemu. Jeste stary ale kvalitni navijak a chyta se bez problemu. A mam i stipany feeder (jen koncova spicka je nova) a nachyta to same, co novy.

  4. Nepamutuju si, že bych před 30lety chytal na method feeder krmítko. Ani návazec z pletenky. Jen krmítko, olůvko, ventilková gumička a lopatkový háček. Tenkrát jsem si pořídil úplně nový naviják Okuma se zadní brzdou a světě div se, slouží dodnes

    • Přesně tak. Jako sběratel rybářských starožitností sem krátce po začátku video vypnul. Moderní podběrák, metod krmítka, židle atd. Když jdu na retro rybolov, tak se vším všudy, včetně oblečení. Nadpis neodpovídá obsahu.

  5. Mám jeden prut starý asi jako Jeruzalém ale tomu říkám šťastný. Protože když mám nahozeno na dva pruty úplně vše stejně tak většinou vytáhnu na ten starý prut. Tak Petrův zdar..

  6. Pokrok v rybařině je za třicet-čtyřicet let velký.Chytalo se na těso které si každý dělal doma,žížaly,rohlík,chleba.Kdo mněl vařený hrách byl už machr. 😀 MÍRA KAPRA BYLA 35 CM.Jak jsem donesl domů kapra nad 50 cm.,to bylo na oslavu.A o rybářské výbavě a oblečení ani nemluvím.

  7. No, na krmítko chytám do dnes. Ale nikdy jsem ho nevázal jako pán obráceně. To jsem ještě neviděl. Trubičkou k návazci. Jinak mluví hezky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -