DomůNovinkyPovolenky zdarma pro děti pokračují: V projektu jsou zapojeny 4 územní svazy

Povolenky zdarma pro děti pokračují: V projektu jsou zapojeny 4 územní svazy

- Reklama -

Český rybářský svaz všem rodičům připomíná, že i v letošním roce je možné získat pro dítě do 15 let první povolenku zdarma. První povolenku zdarma pro dítě je možné získat ve 4 územních svazech.

Ilustrační foto: InRybar.cz

První povolenka pro děti do 15 let zdarma je projekt, který cílí třeba na děti, které se teprve rozhodují, jestli by je rybaření bavilo. A Český rybářský svaz jim umožní si na rok tuto zálibu na rok vyzkoušet. Rodičům tak v tomto případě odpadají náklady na roční povolenku pro jejich dítě.

Projektu, kdy rybáři dávají první povolenku pro děti do 15 let zdarma, se účastní 4 územní svazy. Děti do 15 let si pro první povolenku mohou přijít do Západočeského, Východočeského, Severočeského územního svazu a Územního svazu města Prahy.

- Reklama -

 

Jak získat první povolenku zdarma?

Jaké jsou podmínky toho, aby dítě do 15 let získalo první povolenku zdarma? První podmínkou je, aby bylo členem Českého rybářského svazu. Pokud je dítě členem Českého rybářského svazu delší dobu, tak to na získání první povolenky zdarma nemá vliv – jde o to, že někteří rybářští rodiče platili členství několik let, ale dítěti nekupovali povolenku, protože děti do 10 let mohou rybařit na jeden prut dospělého rybáře.

Pokud ale rodič uzná, že jeho dítě do 15 let už může mít vlastní povolenku, pak může využít zmíněné akce. Tou nejzásadnější podmínkou, jak získat první povolenku zdarma je, aby skutečně šlo o první povolenku. „Hlavní podmínkou je, že se musí jednat opravdu o první povolenku k rybolovu, kterou dítě ve věku od 6 do 15 let obdrželo,“ vysvětluje Český rybářský svaz.

„Na systému v jednotlivých místních organizacích se nic nemění, vše probíhá podle dosavadní praxe MO ČRS, výsledkem však je, že jakmile dítě splní podmínky pro výdej povolenky (členství a předložení platného rybářského lístku), obdrží územní povolenku ve své místním organizaci zdarma,“ přibližuje Český rybářský svaz.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -