DomůAkční nabídkaPowerbanka pro rybáře za pár korun: nabízí velkou kapacitu a rychle nabíjí

Powerbanka pro rybáře za pár korun: nabízí velkou kapacitu a rychle nabíjí

- Reklama -

Powerbanka je čím dál nutnější pomůckou pro rybáře. A to zejména v tu chvíli, kdy se rybář chystá na déletrvající výpravu za rybami. Jakou powerbanku na ryby vybrat? Co třeba tu od značky Delphin? 

Ilustrační foto: Delphin

Ti rybáři, kteří jezdí k vodě na delší výpravy, nám dají zapravdu: powerbanka je prostě nutnou pomůckou pro dobíjení nejen mobilů, ale třeba také čelovek na ryby. Bez ní to prostě nejde! Jenže jakou powerbanku vybrat, aby měla dostatečnou kapacitu, ale zároveň nestála půlku výplaty?

Velmi zajímavou powerbanku nabízí třeba slovenská značka Delphin. Ta totiž rybářovi slibuje velkou kapacitu, přitom je ale v porovnání s rybářskou konkurencí výrazně levnější. Tohle je powerbanka na ryby, do které se ihned zamilujete. Pojďme se na ni podívat blíže…

 

Powerbanka na ryby Delphin Powera

Oblíbená powerbanka pro rybáře, která se ihned po uvedení na rybářský trh stala hitem. Ale není divu! Tato powerbanka nabízí takové vlastnosti, které obstojí i při déletrvajících výpravách k vodě. Levnou powerbanku od slovenské značky Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Čím začít? Pochopitelně se nejprve musíme podívat na její kapacitu. Powerbanka na ryby Delphin Powera má kapacitu 30 000 mAh, takže slibuje dostatek energie i při delším rybaření. Rybář tak s její pomocí může na rybářských výpravách nabíjet jak mobil, akční kameru, tak třeba nabíjecí čelovky, bez kterých se rybář na výpravě neobejde.

Velkým plusem jsou potom i výstupní USB porty. Na powerbance Delphin Powera jsou totiž hned 2 výstupní USB porty, které tak umožňují nabíjení dvou zařízení najednou. Za tohle velký palec nahoru! Tuhle vlastnost ocení každý rybář na rybářské výpravě, ale třeba také na rybářských závodech.

Ještě k těm výstupním USB portům: První typ portu disponuje proudem 1A. Ovšem ten druhý pak proudem 2A. K čemu je to dobré? Právě druhý zmíněný port zaručuje bleskurychlé nabíjení vašeho zařízení. Tohle fakt hodně ceníme! Takže každý rybář, který například potřebuje rychle nabít čelovku po jejím vybití, má tu možnost.

 

Bezpečnostní pojistky slibují ochranu zařízení

Na této powerbance pak najdeme i digitální LCD displej. Díky němu tak má rybář dokonalý přehled o tom, jaký stav energie v powerbance je. Takže rybáře nikdy nemůže překvapit to, že by se powerbanka najednou vybila, protože na zmíněném displeji ihned vidí stav kapacity.

Po vybití powerbanky se zařízení dobíjí s pomocí vstupních USB portů (micro USB, USB-C). Ohledně zmíněného vybití powerbanky: toto zařízení funguje tak, že nejde úplně vybít. Tato ochrana proti nadměrnému vybití tak chrání powerbanku před poškozením.

Tohle ale není jediná vychytávka! Powerbanka Delphin Powera je pak vybavena i ochranou. Jedná se o to, že na této rybářské powerbance najdeme ochranu proti přepětí, přehřátí nebo zkratu. Takže rybář má jistotu, že se nepoškodí ani powerbanka, ale ani nabíjené zařízení.

Takovým příjemným plusem je také to, že na powerbance Delphin Powera najdeme i zabudovanou LED diodu. Díky tomu si tak rybář může za špatné viditelnosti powerbankou dokonce i posvítit. Tento vylepšovák je vhodný například při pohybu v noci v bivaku. Ta LED diod se prostě hodí!

Pokud hledáte kvalitní powerbanku na ryby, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout, pak se určitě podívejte na tuto od slovenské značky Delphin. Powerbanka Powera totiž nabízí dostatečnou kapacitu, praktické USB porty, ale i bezpečnostní ochranu proti poškození. Je fakt skvělá! Levnou powerbanku na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. tak za takové peníze jsem na ryby koupi pred mesicem temer stejnou. ma jen navic nabijeci usb micro,usb-c a Lightning port. takze jeste lepsi nez delphin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -