DomůNovinkyPřehlídka obrů na Balatonu pokračuje: Dnes uloven kapr těsně pod 30 kilovou...

Přehlídka obrů na Balatonu pokračuje: Dnes uloven kapr těsně pod 30 kilovou hranicí

- Reklama -

Letošní ročník závodu IBCC na Balatonu nabízí fascinující podívanou. Kromě velkého množství ulovených ryb budí velký dojem i přehlídka těch největších kaprů. Dneska byl opět uloven obrovský kapr. 

Ilustrační foto: IBCC

Mysleli jste si, že to včerejšími kapry, kteří přesáhli 30 kilovou hranici, skončí? To byste se spletli! Dneska totiž rybáři vytáhli dalšího giganta – šlo o šupináče o váze 29,03 kilogramů. Perličkou potom je to, že i tohoto velkého kapra ulovil tým VMFISHING, který včera pokořil balatonský rekord.

Maďarští rybáři si tak připsali dalšího druhého giganta, který se nesmazatelně zapíše do historie IBCC. Tento úspěšný kaprařský mančaft, který má na kontě takto obrovské kapry, loví na místě 212.  Zdá se, že tento los se maďarským borcům náramně povedl, třeba už jenom proto, že aktuálně vedou jak v kategorii o nejtěžšího kapra, tak ale také kategorii o 5 nejtěžších ryb.  

 

Včerejší 30 kilogramoví kapři

Úspěšný tým VMFSIHING z Maďarska zažil neuvěřitelnou euforii už včera, protože právě těmto borcům se povedlo dostat na břeh rekordního šupináče o váze 32,37 kilogramů. A tato ryba okamžitě obletěla kaprařský svět, protože jde o nový rekord jezera, a pochopitelně i závodu IBCC. Maďarské jezero tak znovu potvrdilo, že jde o jednu z nejlepších kaprových lokalit na světě.

A nemůžeme zapomenout ani na druhého kapra o váze přes 30 kilogramů, kterého dokázali na břeh vytáhnout borci z rybářského týmu Carpteam Gesa Tirol. Právě těm se povedlo na lovném místě 21 zdolat obrovského šupináče o váze 30,25 kilogramů, který byl v tu chvíli nejtěžší rybou závodu IBCC 2022. Netrvalo ale dlouho a rakouský tým v této populární kategorii předstihli právě Maďaři.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -