DomůAkční nabídkaMasový pach krevet: Výživná surovina, bez které by nemohly moderní nástrahy existovat

Masový pach krevet: Výživná surovina, bez které by nemohly moderní nástrahy existovat

- Reklama -

Krevety jsou neodmyslitelnou součástí kaprařiny. Masová surovina se používá při výrobě nástrah na ryby ve velkém. A není se co divit. Jen málo surovin dokáže ve vodě vydávat takové potravní signály. 

Ilustrační foto: LK Baits

Při výrobě moderních nástrah na kapry se nepoužívají jen samotné krevety, anebo častěji moučky z těchto mořských živočichů. Ne, někteří výrobci krevety například dlouhodobě louhují, a pak všechny atraktivní látky v tekuté podobě dávají do nástrah. Typickým příkladem je například přeloučská firma LK Baits, která louh z krevet používá při výrobě legendárního boilies Spice Shrimp.

 

Krevetové boilies Spice Shrimp

Toto boilies se stalo symbolem česko-slovenské kaprařiny. Proč? Protože firma LK Baits ho vyrábí už od roku 2008. A za těch 14 let dokázaly právě tyto krevetové kuličky dostat na háček nejednoho velkého kapra. Rybáři boilies Spice Shrimp mají v oblibě i proto, že jde o cenově dostupné boilies ve velké kvalitě, a které je k dostání na e-shopu LK Baits .

Dipované boilies na kapry Spice Shrimp

Klíč k úspěchu tohoto boilies je v jeho složení. Jak už jsme řekli, tak důležitou součástí jsou nejrůznější masové suroviny, které dokážou ve vodním prostředí vysílat pro kapra atraktivní potravní signály. Zásadním „stavebním kamenem“ je potom louh z krevet. Co to je? Jde o to, že lidé z LK Baits louhují krevety s vybraným kořením dlouhé měsíce. A poté tuto tekutinu přidávají do kuliček Spice Shrimp. Ten výsledek je fantastický!

Ale bacha! Nečekejte ostrý živočišný odér, který je „k vidění“ u jiných výrobců. Ne! Boilies Spice Shrimp má jemnou živočišnou vůni, která není pro člověka nepříjemná. Že je to chyba? Omyl! Krevety takto voní – k vlastnímu jídlu byste si z obchodu odnesli páchnoucí krevetu jen těžko, že ano?

Přesto, tato jemná vůně z krevet spolu s krmením dokáže kapry dohnat k hotovému „žravému šílenství“. A ono to dává smysl, protože ve chvíli, kdy kapr na takové kuličky narazí, tak okamžitě pozná, že před ním leží nutričně zajímavá potrava, kterou nenechá ležet.

Velkou výhodu pak vidíme i v samotném zbarvení těchto kuliček. Boilies Spice Shrimp má krásné rudou barvu, takže jde dobře vidět i na zarostlém nebo zaneseném dně. Tohle ocení každý rybář, který chytá například na pískovně s čistou vodou. Velké plus!

 

Spice Shrimp k dostání v několika velikostech

Rybáři toto krevetové boilies Spice Shrimp mají velmi rádi i proto, že je k dostání v celé řadě velikostí do nejrůznějších podmínek. Rybáři si mohou vybrat menší průměr o velikosti 18 mm, který je jako dělaný pro první vycházky k vodě na jaře. Pak si rybáři mohou vybrat klasické průměry 20 nebo 24 mm, které se používají nejčastěji. A velmi oblíbené jsou i největší koule o velikosti 30 mm na ty největší ryby.

Kromě různých průměrů boilies je Spice Shrimp „sexy“ i proto, že si jej rybáři mohou obstarat buďto v „chytacím balení“ o hmotnosti 1 kilogramu, anebo pak v „krmném balení“ o hmotnosti 5 kilogramů. Samozřejmě, větší balení vychází cenově lépe.

Pokud hledáte kvalitní, ale opravdu kvalitní, boilies za rozumné peníze, pak se určitě podívejte na rybářský e-shop LK Baits . Právě tady si můžete obstarat boilies Spice Shrimp ve velké kvalitě za rozumné peníze, a přitom víte, že máte v ruce kvalitní nástrahu a návnadu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -