DomůAkční nabídkaPřístřešek + křeslo za pár korun: Firma MIVARDI chrlí výhodný camping na...

Přístřešek + křeslo za pár korun: Firma MIVARDI chrlí výhodný camping na ryby

- Reklama -

Česká značka MIVARDI si pro rybáře připravila speciální letní nabídky, které kombinují několik produktů najednou. Mezi nejpopulárnější sety patří přístřešek s křeslem za hodně libovou cenu.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Rybářské přístřešky patří v posledních letech k velmi populárnímu campingu zejména na kratší vycházky k vodě, kdy si rybář potřebuje během pár okamžiků vytvořit bezpečný úkryt před deštěm nebo větrem. Přístřešky jsou oblíbené proto, že mají nízké transportní rozměry, nízkou váhu, a jdou velmi rychle postavit.

Pokud něco podobného právě hledáte, abyste byli u vody v bezpečí před letními průtrži mračen, pak se rozhodně podívejte na levný přístřešek pro rybáře od české značky MIVARDI. Ta totiž k populárnímu rybářskému přístřešku dává i křeslo, kdy celý set vyjde za výhodnější cenu. Ale bacha! Jde o časově omezenou akci!

 

Přístřešek MIVARDI Quick Set + křeslo CamoCODE

Tento akční set od české značky MIVARDI je letní „bombou“ pro všechny rybáře, kteří si chtějí pořídit kvalitní camping za super výhodnou cenu. Tento set kombinuje jak populární přístřešek na krátkodobé vycházky, tak velmi pohodlné křeslo pro rybáře. Akční set je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Rybářský přístřešek Mivardi

Začněme přístřeškem: Jedná se o populární model Quick Set, který mají rybáři velmi rádi na kratší vycházky k vodě, kdy panuje deštivé nebo větrné počasí. Jde o to, že rybář je schopný přístřešek velmi rychle postavit, takže má téměř okamžitě bezpečný úkryt u vody.

Pod střechou přístřešku je opravdu dostatek prostoru. Délka přístřešku je totiž 210 centimetrů, šířka je potom 145 čísel. Takže do přístřešku se maximálně pohodlně vlezou buďto dvě křesla a taškovina, anebo lehátko s taškovinou. Super! Výška přístřešku je potom 135 centimetrů.

Přístřešek pro rybáře Mivardi

Zásadní předností je také to, že na přístřešku najdeme kvalitní plášť z odolného materiálu, který má vodní sloupec 5000 mm. Díky tomu tak bude mít rybář u vody maximální pohodlí i za hodně silného lijáku. Důležitým „detailem“ je také potom to, že v zadní části je okno pro lepší cirkulaci pod střechou přístřešku.

Zásadním plusem jsou již zmíněné nízké transportní rozměry (125 x 16 centimetrů), díky kterým se přístřešek k vodě nepronese. K vodě se složené rybářské obydlí nese mnohem pohodlněji než dlouhý rybářský deštník. Velkou výhodou je i nízká hmotnost, která je pouhých 3,8 kilogramů.

 

V setu je pohodlné křeslo

Česká firma MIVARDI k výše představenému přístřešku dává pohodlné křeslo CamoCODE, kdy celý camping dohromady vyjde za výrazně lepší peníze. A ten výběr se opravdu povedl, protože MIVARDI k přístřešku dalo velmi populární model.

Jde o krásně prostorné křeslo, kdy rozměr sedací části je 48 x 48 centimetrů, rozměr zádové části je potom 48 x 56 centimetrů. V křesle si tak bude pohodově hovět i urostlejší rybář s širšími boky. Důležitou vlastnosti je i vysoká nosnost, kdy křeslo udrží rybáře o váze až 140 kilogramů. Super!

Z našeho pohledu je zcela zásadní předností to, že křeslo je vybaveno područkami. Právě díky nim je posezení u vody maximálně pohodlné. Rybář se o opěrky může nejen opřít, ale díky nim se z křesla i lépe vstává. Abychom nezapomněli: Co se týče výšky, tak tu lze nastavit od 30 do 41 centimetrů. Zvýhodněný camping set najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -