DomůNovinkyMoravskoslezští rybáři mají nového předsedu, jinde vyhráli stávající předsedové

Moravskoslezští rybáři mají nového předsedu, jinde vyhráli stávající předsedové

- Reklama -

Vedení moravskoslezských rybářů doznalo změny. Na územní konferenci funkcionáři zvolili předsedou Radka Bednáře, který ve funkci nahradil Pavla Kociána. Nový předseda bude ve funkci do roku 2026. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

O výsledcích územní konference informoval Moravskoslezský územní svaz. Ten uvedl, že nový předseda Radek Bednář byl zvolený v tajné volbě. Nový předseda tak nahradil Pavla Kociána, který byl dosavadním předsedou.

Pak následovala další tajná volba, při které funkcionáři zvolili členy do výboru. Do funkcí usednou tito úspěšní kandidáti (seřazeni abecedně): Drobek Kamil, Hloušek Jan, Kocinec Libor, Machala Petr, Němec Pavel, Odložilík Marek, Sklenář Václav, Širuček Jiří a Škrobánek Jaroslav.

Třetí tajná volba pak volila členy do moravskoslezské dozorčí komise. Do ní byli zvoleni (opět seřazeni abecedně): Čilipka Lubomír, Sobota Julius, Šára Pavel, Ščerba Zdeněk a Valica Milan.

Nového předsedu zvolili delegáti také v Praze. V ní delegáti zvolili nového předsedu Jana Nejedlého. Zároveň i tady byli zvoleni funkcionáři do výboru a dozorčí komise územního svazu. Zvolené kandidáty zveřejnil Územní svaz města Prahy na webových stránkách.

 

Volby proběhly i v jiných územních svazech

Volby proběhly i v dalších územních svazech. Velmi těsný souboj o předsednické křeslo se svedl v tajné volbě v Severočeském územním svazu. Tam zvítězil stávající předseda Jaroslav Holý s 26 hlasy. Ovšem jeho protikandidát Marek Bařtipán získal jen o jediný hlas méně. O zvolených členech do výboru a dozorčí komise informoval Severočeský územní svaz.

Další volby se uskutečnily i v Západočeském územním svazu. Tady byly k vidění veřejné volby. V nich vyhrál dosavadní předseda Jan Štípek. Samozřejmě i v Západočeském územním svazu byli zvoleni funkcionáři do výboru a dozorčí komise – výsledná jména zveřejnil Západočeský územní svaz na webu.

 

Další volby jsou na řadě

Další volby proběhnou ještě v Jihočeském územním svazu. Tady se bude konat územní konference už zítra 21. června 2022 od 15 hodin. Volení delegáti z místních organizací se sjedou do sálu Gerbera v Českých Budějovicích.

Volit předsedu, výbor a dozorčí komisi budou také rybáři ve Středočeském územním svazu. Tam volby proběhnou v sobotu 10. září 2022

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -