DomůAkční nabídkaProč kupovat drahé boilies? Takhle vypadá masový monster crab za 59 korun...

Proč kupovat drahé boilies? Takhle vypadá masový monster crab za 59 korun za kilo

- Reklama -

Kapři se po zimní pauze rvou k prasknutí. Není se čemu divit, protože je před nimi tření. Tedy akt, který vyžaduje notné zásoby energie. Teď hledají masovou potravu, kterou jim můžeme nabídnout. 

Ilustrační foto: PARYS

Zásoby energie jsou pro kapry nyní velmi důležité. Proto v nánosech bahna hledají cokoliv živočišného, co by jim napomohlo k doplnění zásob po zimním útlumu. V momentě, kdy rybář kaprům nyní nabídne nějaké živočišné krmení, většinou slaví úspěch. Jenže! Takové masové krmení leze do peněz. Teda, ne všechno!

Třeba ostřílený kaprař Tomáš Blažek má v sortimentu levného boilies i velepopulární příchuť monster crab. Právě tyto kuličky obsahují i živočišné suroviny, které ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu. A přitom tohle boilies TB Baits vychází v přepočtu jen 59 korun za kilogram boilies.

 

Levné boilies TB Baits Monster Crab

Tohle je asi nejpopulárnější příchuť z řady levného boilies TB Baits. Ano, právě živočišný monster crab je mezi česko-slovenskými rybáři velmi oblíbený. A to třeba díky perfektním výsledkům u vody! Jak už jsme zmínili, tak tyhle kuličky dokážou ve vodním prostředí vytvořit opravdu silnou pachovou stopu. Levné boilies TB Baits monster crab je k dostání na e-shopu PARYS v přepočtu za 59 korun za kilogram.

Už na první pohled je jasné, že tohle boilies obsahuje celou řadu atraktivních surovin

Kuličky v příchuti monster crab obsahují nejen tekuté esence s masovým odérem, ale pochopitelně také živočišné suroviny. Takže ve chvíli, kdy kapr na toto boilies narazí, tak ho nenechá ležet. Navíc, k perfektnímu efektu nahrává i samotná směs, která je poskládaná tak, aby začala pracovat okamžitě po vhození do vodního prostředí.

Ano, doba rozpadu těchto kuliček je 8 až 12 hodin – hodně záleží na daných podmínkách – tedy na teplotě vody, na proudnosti vody nebo na množství bílé ryby. Jde ale především o to, že díky rychlému rozpadu toto boilies vypouští v krátkém časovém intervalu velké množství atraktivních látek, takže okamžitě láká rybu k nástraze.

 

K dostání ve dvou průměrech

Pokud potřebujete, aby toto boilies vydrželo ve vodním prostředí delší dobu, pak je dobré ho nechat vytvrdnout. Jak na to? Stačí určité množství kuliček přesypat do pytlíku na boilies, a ten pověsit na suché a teplé místo. Po čase kuličky vyschnou, ztvrdnou, a ve vodě tak vydrží delší dobu. Pokud chcete tento proces urychlit, posypte boilies solí, která z kuliček vytáhne přebytečnou vlhkost.

Když rybář kuličku rozřízne, tak nalezne krásně pestrou strukturu

Rybáři si živočišné boilies monster crab mohou vybírat ve dvou průměrech. První kuličky mají velikost 20 mm, která patří k nejvíce používaným. Tyto kuličky jsou vhodnější pro rychlejší chytání. Zejména pak, pokud je třeba ještě rozpůlíme na menší části. Pokud tedy jedete třeba na víkendové rybaření, pak sáhněte po těchto menších kuličkách.

Větší průměr kuliček TB Baits monster crab má potom 24 mm. Toto boilies je tak vhodnější na delší výpravy, anebo na proudnější vodu. Jde o to, že díky větší velikosti boilies vydrží ve vodním prostředí delší dobu. A pokud chcete, aby tyto kuličky vydržely na lovném místě fakt dlouho, pak je nechte právě ztvrdnout s pomocí výše uvedeného návodu.

Boilies TB Baits monster crab nabízí TOP vlastnosti, přitom stojí pár korun

Lov kaprů v žádném případě nemusí stát majlant! Díky firmě TB Baits jsou k dostání i levné kuličky, které stojí v přepočtu pouhých 59 korun za kilo. Takže jestli právě hledáte levné krmné boilies ve vysoké kvalitě, mrkněte právě na toto. Boilies TB Baits je k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -