DomůAkční nabídkaPrut na kapry z karbonu za rozumnou cenu. Jinde by stál přes 10 000...

Prut na kapry z karbonu za rozumnou cenu. Jinde by stál přes 10 000 korun

- Reklama -

Vybrat ten správný model prutu dá občas pořádně zabrat. Není divu! Právě prut na kapry musí skvěle „sedět v ruce“, navíc musí nabídnout rybářovi ty nejlepší vlastnosti. Jaký prut na kapry vybrat?

Hodně rybářů by si rádo vybralo opravdu kvalitní prut, který vydrží dlouhé sezóny chytání kaprů. Jenže! Častokrát se jedná o velmi citelnou investici. Přitom ale na rybářském trhu lze najít takové pruty na kapry, které jsou vyrobené ze špičkových materiálů. A přitom jsou k dostání za rozumné peníze. Jedním takovým kaprovým prutem je udice od české značky ZFish.

 

Prut na kapry ZFish Signum LD Carp

Tohle je nefalšovaný „skrytý klenot“ mezi rybářskými pruty na kapry! Jedná se o vynikající model, který je zhotovený ze špičkových vláken, která dávají blanku vynikající vlastnosti. „Takový prut by u jiných značek stál více jak 10 000 korun,“ uvedla česká značka ZFish. Dokonalý prut na kapry najdete u svých oblíbených prodejců nebo na e-shopu ZFish.cz  za rozumné peníze.

Prvně musíme poukázat na dokonalý blank na tomto prutu. Na něm totiž najdeme hned několik druhů špičkových vláken. Zaprvé: na povrchu je prvotřídní uhlíkové vlákno, které se vyznačuje obrovskou odolností a pevností. I díky tomu se tak snižuje točivý moment na udici.

Pokud se pak detailněji podíváme na samotný blank, tak ten je zhotovený z karbonových vláken C626H. Jedná se o vynikající materiál, který je neuvěřitelně lehký, pružný, zároveň ale parádně odolný. Rybář se tak může stoprocentně spolehnout, že tento prut tak vydrží velmi náročné rybaření i na těch nejtěžších vodách.

VIDEO: Jak vypadá TOP kaprový prut od české značky ZFish? Mrkněte na video

Ještě ohledně toho blanku: ten má díky použitým materiálům opravdu TOP vlastnosti. Ty rybář ocení zejména pak při nahazování, kdy je rybář s tímto prutem házet přesně do obrovské vzdálenosti. I proto si tyto pruty rybáři oblíbili na rozlehlé vody, na kterých není možné vyvážet. A na kterých se rybář musí spolehnout na vlastní um. S tímto prutem se jednoduše dostanete tam, kam ostatní ne.

 

Prut, se kterým budete nahazovat daleko

To, že tento prut je jako dělaný pro opravdu daleké hody, prozrazuje i „navýšená“ gramáž v hodnotě 3,25 lb. Právě díky ní rybář může používat i těžší olova, která při hodu letí jako vystřelený projektil. Tohle je prostě dokonalý prut na vody typu Nových Mlýnů, Lipna nebo Nechranic. Absolutní bomba!

Pojďme se ještě podívat na další komponenty na tomto prutu. Na udici totiž například najdeme i špičkové FUJI sedlo, které spolehlivě připevní k prutu i velký kaprový naviják s velkokapacitní cívkou. Rybář se tak může spolehnout na to, že i takto rozměrný naviják bude u prutu držet jako „přilepený“.

Samozřejmostí jsou i špičková SIC očka. První naváděcí očko má průměr 50 mm, takže spolehlivě pojme i velké množství uvolněného vlasce při hodu. Díky tomu tak nevznikne přebytečné tření, které by zbrzdilo montáž při letu. Zároveň i ostatní očka jsou po blanku přivázána tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Očko na špičce prutu má potom průměr 16 mm.

Tento prut od české značky ZFish je opravdu vynikající udicí pro lov kaprů na těch nejtěžších vodách. Rybář se může spolehnout, že s ním bude házet do velkých vzdáleností, přitom si ale užije souboj s jakoukoliv zdolávanou rybou. Tenhle prut slibuje maximální požitek! Perfektní prut na kapry Signum LD Carp najdete u svých oblíbených prodejců nebo na e-shopu ZFish.cz za rozumné peníze.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -