DomůAkční nabídka„Radiátor“ pro rybáře do spacáku: Vyhřívaná deka pro rybáře na elektřinu

„Radiátor“ pro rybáře do spacáku: Vyhřívaná deka pro rybáře na elektřinu

- Reklama -

Zima na rybách dokáže rybáře pořádně potrápit. Především pak na těch déletrvajících výpravách, kdy dlouho panují těžké podmínky. Jak se zahřát? Zkuste třeba vyhřívanou deku od anglické značky NASH.

Ilustrační foto: PARYS

Nízké teploty patří ke „strašákům“ při podzimním, ale i jarním rybaření. Ono se to někdy nezdá, ale kolikrát stačí jeden nebo dva dny intenzivního deště, a rázem se komfort u vody výrazně snižuje. V takovou chvíli rybář ocení jakýkoliv zdroj tepla.

Nejkritičtější je to při spánku. Sice v dnešní době jsou k dispozici opravdu kvalitní spacáky pro rybáře, ovšem například při častých záběrech se vyhřívají pomaleji. Existuje ale způsob, jak spacák vyhřát mnohem rychleji. Zajímavé řešení nabízí anglická společnost NASH.

 

Vyhřívaná vložka do spacáku NASH Indulgence Heated Blanket

Tohle je vynikající vychytávka pro všechny rybáře, kteří při podzimním, ale i jarním rybaření, trpí kvůli nízkým teplotám. Anglická značka NASH přišla s vyhřívanou dekou do spacáku, která velmi rychle dokáže zahřát místo pro pohodlný spánek. Vyhřívanou deku od anglické značky NASH najdete na e-shopu PARYS.

Obrovskou výhodou je, že tato vyhřívaná deka velmi rychle vyhřeje vychladnutý spacák. Určitě tu situaci taky znáte: v noci zabere ryba. Takže k vodě vyběhneme jen ve spodním prádle. Venku je zima, navíc mrholí, takže tělo rychle prokřehne.

Po desítkách minut pohybu u vody v hnusném počasí potom docela trvá, než se znovu podaří spacák vyhřát vlastní teplotou. Proto je dobré použít vyhřívanou deku NASH Indulgence Heated Blanket, která s tím výrazně pomůže.

VIDEO: Jak funguje vyhřívaná deka do spacáku? Podívejte se na video!

Jak to funguje? Vyhřívanou deku je zapotřebí nejprve zapojit do zdroje, ideálně do powerbanky. Ve chvíli, kdy máme stabilní zdroj energie, můžeme zapnout vyhřívanou deku. Ta nabízí hned 4 různé režimy „vytápění“, takže rybář si může zvolit přesně takový, jaký potřebuje.

 

Vyhřívaná deka nabízí 4 režimy výhřevu

Zcela zásadním plusem je to, že tato vyhřívaná deka nabízí různé typy výhřevu. Rybář si může vybrat hned ze 4 úrovní. První režim výhřevu je časované vytápění. Jde o velmi rychlý výhřev, který zahřeje spacák, a poté se začne teplota pomalu snižovat. A po 2 hodinách se celé zařízení vypne.

Druhý typ výhřevu potom vyhřívá deku od firmy NASH výkonem 35 wattů. Jde o „nejsilnější úroveň“, která dokáže rybáře zahřát i za těch nejstudenějších nocí u vody. Doba výhřevu se v tomto režimu potom počítá asi na 14 hodin.

Třetí typ výhřevu funguje stejně, akorát při tomto stupni je deka vyhřívaná výkonem 31 wattů. Při tomto nastavení dokáže deka vydávat teplo okolo 16,5 hodiny. Poslední úroveň výhřevu je potom stejná jako dvě předchozí, ovšem v tomto případě je deka vyhřívána výkonem 29 wattů. V takovém módu dokáže vyhřívaná deka vydávat teplo až 17 hodin.

Velkou výhodou této deky je, že je krásně tenká a lehká, takže rybář ji může sbalit přímo s lehátkem. A prostě ji tam nechat. Díky nízkým transportním rozměrům tak nezabere téměř žádné místo, a díky nízké váze se nepronese k vodě.

Pokud patříte k rybářům, kteří jezdí na déletrvající výpravy i za toho nejhoršího počasí, pak tahle varianta vytápění spacáku může být pro vás řešením. Tímto způsobem si velmi rychle vyhřejete spacák tak, aby bylo uvnitř příjemné teplo. Vyhřívanou deku od anglické firmy NASH najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -