DomůNovinkyRybáři hledají nového profi porybného. Roční odměna bude až 350 000 korun

Rybáři hledají nového profi porybného. Roční odměna bude až 350 000 korun

- Reklama -

Severočeský územní svaz informoval o výběrovém řízení na profesionální rybářskou stráž. Profi porybný bude primárně kontrolovat na Nechranicích a částech Ohře. Přihlášky lze posílat do listopadu. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

Informace o výběrovém řízení zveřejnil Severočeský územní svaz na webu. Na něm severočeští rybáři uvedli, že hledají nového člena profesionální rybářské stráže. Na webu Severočeského územního svazu jsou pak uvedeny veškeré požadavky na člena profesionální rybářské stráže.

 

Profesionální porybný bude mít pestrou práci

Klíčovou náplní pracovní pozice člena profesionální rybářské stráže Severočeského územního svazu bude kontrolní činnost. Tu bude provádět především na Nechranicích, a poté na pstruhových revírech Ohře 8 a 9. Zejména na těchto revírech bude profesionální porybný kontrolovat dodržování rybářských pravidel, ale také kontrolovat značení.

Pracovní náplň profesionální rybářské stráže ale bude pestřejší. Kromě kontrol rybářů se bude zaměřovat také na kontroly zarybňování určených revírů Severočeského územního svazu, anebo analyzovat poznatky z kontrol, a následně navrhovat případná opatření k nápravě.

Jaké podmínky musí uchazeč o toto místo splňovat? Musí být například členem rybářské stráže u Severočeského územního svazu, musí mít řidičský průkaz minimálně na skupinu B, anebo musí být držitelem oprávnění vůdce malého plavidla. Těch podmínek je ale více.

 

Odměna pro porybného bude až 350 000 korun

Jakou odměnu profesionální člen rybářské stráže od severočeských rybářů dostane? „Celková roční odměna podle počtu odpracovaných hodin nejvýše 350 000 korun. Uvedená částka je bez DPH, protože se předpokládá, že RS nebude plátcem DPH. V opačném případě je celková roční odměna 350 000 korun včetně DPH,“ uvádí Severočeský územní svaz.

Kromě peněžní odměny Severočeský územní svaz uvádí, že profesionální porybný dostane i příspěvky na vybavení pro kontrolní činnost. Jde například o příspěvek na oblečení nebo boty, ale také technické vybavení (svítilna, dalekohled nebo mobilní telefon).

Všichni zájemci se mohou hlásit do 30. listopadu 2022. „V návaznosti na parametry a výsledek výběrového řízení, člen zahájí kontrolní činnost již na podzim 2022, nejpozději však na jaře 2023,“ sdělil Severočeský územní svaz.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  1. Jsem relativně mladej a jsem v inv.důchodu ( neovlivnující tuto práci), tato práce by byla skvělá, jen ty požadavky RS a držitel oprávnění na malé plavidla 🙁

    • Musíte být člen rybářské stráže. Což znamená, že pokud nemáte odznak dele jak 1 rok tak se stát profesionální stráží nemůžete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -